Tajemný Taiwan

Tchaj-wan, Taiwan

Tajemný Taiwan

  Tchaj-wan, Taiwan
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Program okruhu
 • DEN Odlet z Prahy s přestupem do Taipei.
 • DEN Přílet na letiště, transfer do hotelu v Taipei, nocleh.
 • DEN Návštěva horského městečka Shiding s tradičními domky po obou stranách protékající říčky. Městečku zajišťovala prosperitu nejen těžba uhlí, ale i obchod s čajem, v blízkosti je mnoho čajových plantáží, prohlídka jedné z nich. Na východním pobřeží ostrova u Tichého oceánu velkolepé výhledy na útesy Cingshuei. Nejvyšší pobřežní útesy na Taiwanu v délce cca 21 km, v průměru 800 m nad úrovní moře. Nocleh ve městě Hualien.
 • DEN Prohlídka národního parku Taroko. Raritou parku je soutěska Taroko s mramorovými kaňony, vytvořená erozní činností řeky Liwu. Procházka po stezce Baiyang trail - na trase projdete 6 tunelů různé délky, různě osvětlených i tmavých, tajemných i romantických. Přejezd dálnicí číslo 9, hlavní dopravní tepnou vedoucí přes East Rift Valley.
 • DEN Návštěva domorodé vesnice kmene Luan-Shan. Další zastávkou bude park Longpan nabízející rozsáhlé travnaté prostory, útesy, jeskyně. Přejezd do jižní, tropické části ostrova, zastávka u Kenting Baisha Bay s cca 500 m dlouhou a 40 m širokou bílou písčitou pláží obklopenou korálovými útesy, poté prohlídka hlavní třídy Kentingu.
 • DEN Přejezd směrem k městu Kaohsiung, prohlídka oblíbené oblasti u jezera Lotus nabízející mj. několik chrámů v okolí, dva masivní pavilóny Jara a Podzimu či pagody Draka a Tygra. Návštěva ostrova Qijin a jednoho z nejoblíbenějších tržišť na Taiwanu - nočního trhu Liuhe v Kaohsiungu.
 • DEN U města Tainan prohlídka Sihcao Green Tunnel - zeleného tunelu Sihcao. Vodní kanál kdysi používaný pro dopravu soli, romantický přírodní zelený tunel tvořený mangrovníkovým porostem je nyní součástí ekologické zóny Taijiang a mj. skvělou ukázkou chráněných mokřadů. Poté návštěva oblasti Anping, části města Tainan, oplývající historickými památkami. Anping Tree House překvapí silou přírody, obrovský strom banyán tu prakticky spolkl budovy starého skladu. Prohlídka Eternal Golden Castle - Věčného zlatého hradu.
 • DEN Přejezd do Nantou, do národního parku Jhushan. Vodopády Sunglungyen. Okolní krajinu, kolmé útesy i bujné vodopády budeme obdivovat z oblíbené atrakce - „Nebeského žebříku' - Bamboo Sky Ladder. 136 m dlouhý visutý most přes údolí Taiji je jediný na Taiwanu, na světě existují dva.
 • DEN Dopoledne projížďka na kole okolo jezera Slunce a Měsíce. Cyklistická stezka po březích největší vodní plochy na ostrově, obklopené nádhernou přírodou i buddhistickými chrámy, je pravidelně hodnocena jako jedna z nejkrásnějších na světě. Poté návštěva města Lukang na západním pobřeží, procházka po jeho starých částech s atmosférou připomínající jeho koloniální historii. Nocleh ve městě Taichung.
 • DEN Přejezd směrem na sever do hlavního města Taipei. Po cestě zastávka u železniční stanice Shengxing. Tato již opuštěná stanice z roku 1905 s dřevěnými budovami nádraží, starodávnými čajovnami i restauracemi stojí za návštěvu. Stejně tak jako nedaleké pozůstatky viaduktu Longten Bridge.
 • DEN prohlídka Taipei, návštěva mrakodrapu Taipei 101, do r. 2009 nejvyšší budovy světa. Transfer na letiště a odlet s přestupem do Prahy.
 • DEN přílet do Prahy.

Základní cena zahrnuje

 • leteckou přepravu Praha – Taipei - Praha, letištní taxy a další poplatky, transfer letiště-hotel-letiště, 9 nocí v hotelu***/****, 9x snídani, dopravu a vstupy dle programu, služby česky mluvícího průvodce

Základní cena nezahrnuje

 • cestovní a covid pojištění, spropitné
Cena zájezdu zahrnuje cenu letenky v optimální knihovací třídě. Konečná cena se tak může od uvedené částky lišit. Aktuální cenu vám rádi ověříme po zaslání nezávazné objednávky.

Informace o zájezdu

Pořadatel: Cestovní kancelář FISCHER, a.s., IČ 26141647.
Lokalita dle pořadatele: Dle popisu, Taiwan
Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře.

800 656 610 Číslo zájezdu: 2 038 102
dnes 8–18 h

Nezávazná objednávka

Tajemný Taiwan
  Tchaj-wan, Taiwan

Cena
50 990 Kč/os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 038 102

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
50 990 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dospělý
2
2 398 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dítě do 18 let
0
1 705 Kč
samostatné pojištění storna Uniqa - za osobu
0
810 Kč

Parkování

zvýhodněné parkování u letiště Praha - 11 dní
0
1 090 Kč