Talamone Camping Village

  Itálie, Toskánsko, Talamone

Talamone Camping Village

    Itálie, Toskánsko, Talamone
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Vybavení

venkovní bazén, parkoviště, venkovní krb, dětské hřiště, wi-fi, pes povolen, tenisový kurt, klimatizace, terasa / balkón, animace,

Popis

Moderní kemp Talamone Camping Village leží na kopci v Národním parku Maremma v letovisku Talamone (národní park hraničí přímo s ubytovacím areálem).
V areálu je bazén, bar, restaurace, pizzeria, obchod, hřiště (fotbal, volejbal, tenis), ping-pong, animace (v hlavní sezoně ), prádelna (za poplatek), společný gril, herna pro děti, Wi-Fi, půjčovna kol, minibus pro dopravu na pláž a z pláže (jen v červenci a srpnu) a parkoviště. Během hlavní sezony je v ceně také plážový servis (slunečník a 2 lehátka/apartmán).
Doporučujeme především pro klidnou dovolenou nebo pro sportovní dovolenou s wind nebo kite surfem (na pláži je škola kitesurfingu). Ačkoli je klientům k dispozici umělá písečná pláž cca 500 m od recepce, hodí se toto ubytování spíš pro aktivní než pro typickou plážovou dovolenou. Doporučujeme i večerní procházku do historického centra Talamone s příjemným posezením v některé z kavárniček nebo restaurací s úchvatným výhledem na západ slunce nad mořem nebo na pohupující se jachty v přístavu.
Ubytování je možné ve vilkách Leonardo a Michelangelo, které jsou vybaveny kuchyňským koutem, sociálním zařízením a venkovní verandou nebo pak v malých chatkách Camping Cottage bez kuchyňského koutu.
Povolen pobyt s menším pejskem za poplatek 5 €/den (nutno vyžádat při rezervaci, pouze ve vilkách Michelangelo a Leonardo - nelze u Camping Cottage).
Možnost dokoupení polopenze či plné penze (na vyžádání při rezervaci, platí se na místě), polopenze za 28 €/osoba/den a plná penze 40 €/osoba/den (děti do 10 let sleva 40%).
V letovisku se vybírá pobytová taxa ve výši cca 1,50 €/den, platí ji povinně každá osoba od 14 let věku. Taxa se vybírá za maximálně 7 po sobě jdoucích nocí.

Bungalow Leonardo bilo(4)

obývací pokoj se 2 lůžky a kuchyňským koutem, dvoulůžkový pokoj, sociální zařízení, veranda s nábytkem, klimatizace, TV. Na vyžádání možnost 5.lůžka pro dítě do 12 let za poplatek 330,- Kč/den.

Villino Michelangelo bilo(4)

obývací pokoj s rozkládacím lůžkem a kuchyňským koutem, dvoulůžková ložnice, koupelna, veranda s nábytkem, klimatizace.

Vzdálenost k moři: 500[m]

Základní cena zahrnuje

Cena Bungalow Leonardo bilo(4) zahrnuje:
    klimatizace, nájem, parkoviště, plážový servis, spotřeby energií, závěrečný úklid,
Cena Villino Michelangelo bilo(4) zahrnuje:
    klimatizace, nájem, parkoviště, plážový servis, spotřeby energií, závěrečný úklid,

Základní cena nezahrnuje

Cena Bungalow Leonardo bilo(4) nezahrnuje:
  • povlečení 10€, ručníky 10€,
  • Povinné poplatky: pobytová taxa, vratná kauce 100€,
Cena Villino Michelangelo bilo(4) nezahrnuje:
  • povlečení 10€, ručníky 10€,
  • Povinné poplatky: pobytová taxa, vratná kauce 100€,

Informace o zájezdu

Pořadatel: Italieonline s.r.o., IČ 27614140.
Lokalita dle pořadatele: Toskánsko, Talamone

565 656 410 Číslo zájezdu: 2 034 320
dnes 8–18 h

Itálie

Itálie je jeden z nejbohatších států Evropy co do přírodních i kulturních zajímavostí. Země na Apeninském poloostrově je krajinou nekonečných horských masivů, dlouhých písčitých pláží a bohaté historie. Hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Uvnitř území se nacházejí dva vnitřní ministáty San Marino a Vatikán. Břehy Itálie omývá celkem pět moří: Jaderské, Jónské, Tyrhénské, Ligurské a Středozemní moře. Délka pobřeží je závratných 7 600 km.

Může se pochlubit svými dějinami, kulturními i přírodními krásami, z nichž 51 je zapsáno do seznamu památek UNESCO. Z přímořských regionů lze doporučit nejvíce oblíbené Benátsko, dále ale také Kalábrii, Palmovou riviéru, Toskánsko, Abruzzo apod. V zimě je Itálie lyžařským rájem, vyznavači zimních sportů z celého světa míří hlavně do Trentina - Alta Adige, Jižního Tyrolska, nebo propojených gigantů Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Řím jsou zase jedněmi z nejoblíbenějších cílů vyznavačů eurovíkendů.

Nezávazná objednávka

Talamone Camping Village
    Itálie, Toskánsko, Talamone

Cena od
3 185 Kč/os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 034 320

Pobyt

celá ubytovací jednotka
1
12 740 Kč
dospělá osoba na přistýlce (1. přistýlka)
0
3 250 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dospělý
2
750 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dítě do 18 let
0
580 Kč
samostatné pojištění storna Uniqa - za osobu
0
270 Kč