Termín:
4. 12. – 15. 12. 2017
Počet dní:
12 (po – pá)
Počet nocí:
11
Doprava:
letecky Berlín - Tegel 0:00
Strava:
snídaně
Původní cena:
12 037  Kč
Cena za osobu:
8 838
(348 EUR)
Nezávazná objednávka

Popis ubytování a programu zájezdu

Následující text je strojově přeložen... zobrazit v originále zobrazit v originále
Důležitá poznámka: Control pro trvale udržitelný cestovní ruch: v Baleárských ostrovů za „daň pro udržitelný cestovní ruch“ budou účtovány, což závisí na typu a kategorii ubytování a délce pobytu a platí se přímo v ubytovně provozovny od 01.07.2016. Jedná se o hlavní sezóně (01.05. - 31.10.) Od 0,50, - € a 2,00, - € za osobu a den, plus 10% DPH v období mimo sezónu .. (01.11. - 4.30) snižuje množství o 50%. Hosté, jejichž pobyt trvá déle než 8 po sobě jdoucích nocí musí být zaplacena z 9. den pouze 50% daně. Děti mladší 16 let jsou osvobozeny od placení daní.

Láskyplně rodina-run hotel ve městě Porto Cristo, bývalá rybářská vesnice typickou ostrovní atmosféru.

Lokalita: Central, v centru města Porto Cristo. Zábavní a nákupní se nacházejí v blízkosti. jen přes promenádu ​​od krásné zátoky s písečnou pláží. Přenos: asi 75 až 95 minut.

Vybavení: Vybavení v hotelu patří 96 pokojů ve čtyřech patrech ve dvou přilehlých budovách. K vybavení patří vstupní hala s recepcí, výtahy, společenská místnost se stolními hrami, internetový koutek (za poplatek), Wi-Fi, satelitní TV místnost, bufetová restaurace, a la carte restaurace, bar-kavárna s terasou a uskladnění jízdních kol. Ve dvoře je zahrada s malým bazénem a sluneční terasou. Ležet u bazénu hotelu.

Ubytování: Všechny pokoje v hlavní budově jsou po rekonstrukci. Dvoulůžkové pokoje (A2A): V hlavní budově, minibar, klimatizace (teplá a studená), trezor, satelitní TV, Wi-Fi (v ceně), telefon, koupelna s vanou nebo sprchou, WC, vysoušečem vlasů a balkonem. Také jednolůžkový pokoj (A1A), v hlavní budově, s komfortem, jako A2A, nebo rozpočet pokoj (A2S) vedle dveří, bez balkonu, jinak známý jako A2A, rezervovat. Comfort Plus pokoj (A2K): V hlavní budově, ve 3. nebo 4. patře s výhledem na moře, jinak známý jako A2A.

Jídlo a pití: Snídaně nebo polopenze. Oni používají pro všechna jídla do bufetů.

Sport / aktivity: Za poplatek: malé fitness centrum, půjčovna kol.

Wellness: V ceně: Malé lázně se saunou, tureckou lázní a vířivkou. Za poplatek: masáže a další kosmetické ošetření.

Info: Kreditní karty: MasterCard, Visa; Hvězdičky: 4 hvězdičky.

Rezervace Poznámka: Rezervace pro hosty do 18 let není možné. Činnosti a zařízení ve venkovním prostoru podléhá povětrnostním vlivům jsou k dispozici.

Úsporné výhody: 10% sleva, volné večery, například, 7 = 6 a další cenové výhody v určitých termínech naleznete v sekci ceny.

Cena částečné informace:

Následující informace platí pro zimní sezonu 2017/2018:
Line Poznámka: Open do 01/06/2018. Minimální délka pobytu 3 noci.

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

  • letenku
  • letištní a bezpečnostní taxy
  • palivový poplatek
  • ubytování a stravování dle nabídky
  • služby delegáta (hovoří německy, někteří anglicky)
  • odbavení pouze v německém jazyce

Základní cena nezahrnuje

  • cestovní pojištění
  • fakultativní služby

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře Neckermann AT, která zájezd organizuje.

  • Lokalita dle CK: Mallorca
  • Místo dle CK: Porto Cristo

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Felip ****
(Webové stránky hotelu)

Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: 30 m

Popis ubytování a programu zájezdu v originále

Následující text je zobrazen v originále... zobrazit strojový překlad
Wichtiger Hinweis: Steuer für Nachhaltigen Tourismus: Auf den Balearen wird seit dem 01.07.2016 eine "Steuer für Nachhaltigen Tourismus" erhoben, die sich nach Art und Kategorie der Unterkunft sowie der Dauer des Aufenthaltes richtet und direkt im Beherbergungsbetrieb zu zahlen ist. Diese liegt in der Hauptsaison (01.05. - 31.10.) zwischen 0,50,- € und 2,00,- € pro Person und Tag, zzgl. 10% MwSt. In der Nebensaison (01.11. - 30.04) reduziert sich der Betrag um 50%. Gäste, deren Aufenthalt länger als 8 aufeinanderfolgende Nächte dauert, müssen ab dem 9. Tag nur noch 50% der Steuer entrichten. Kinder unter 16 Jahren sind von der Zahlung der Steuern ausgenommen.

Familiär und liebevoll geführtes Hotel in Porto Cristo, einem ehemaligen Fischerort mit typisch mallorquinischer Atmosphäre.

Lage: Zentral, im Ortszentrum von Porto Cristo. Unterhaltungs- und Einkaufsmöglichkeiten befinden sich in unmittelbarer Umgebung. Nur durch die Uferstraße von einer schönen Badebucht mit Sandstrand getrennt. Transferzeit: ca. 75 bis 95 Minuten.

Ausstattung: Zur Ausstattung des Hotels zählen 96 Zimmer, verteilt auf 4 Etagen, in 2 hintereinanderliegenden Gebäuden. Zu den Einrichtungen zählen ein Empfangsbereich mit Rezeption, Lifts, Salon mit Spieltischen, Internetecke (gegen Gebühr), WLAN, SAT-TV-Raum, Buffetrestaurant, A-la-carte-Restaurant, Bar-Cafeteria mit Terrasse und Fahrradkeller. Im Innenhof befindet sich ein Garten mit kleinem Swimmingpool und Sonnenterrasse. Liegen sind am Pool inklusive.

Unterbringung: Alle Zimmer im Haupthaus sind renoviert. Doppelzimmer (A2A): Im Haupthaus, mit Minibar, Klimaanlage (warm, kalt), Mietsafe, SAT-TV, WLAN (inklusive), Telefon, Bad mit Badewanne oder Dusche, WC, Föhn und Balkon. Auch Einzelzimmer (A1A) im Haupthaus, ausgestattet wie A2A, oder Sparzimmer (A2S) im Nebenhaus, ohne Balkon, sonst wie A2A, buchbar. Komfort-Plus-Zimmer (A2K): Im Haupthaus, in der 3. oder 4. Etage mit Meerblick, sonst wie A2A.

Essen & Trinken: Frühstück oder Halbpension. Sie bedienen sich zu allen Mahlzeiten an reichhaltigen Buffets.

Sport/Aktivitäten: Gegen Gebühr: Kleiner Fitnessraum, Fahrradverleih.

Wellness: Inklusive: Kleiner Wellness-Bereich mit Sauna, Türkischem Bad und Whirlpool. Gegen Gebühr: Massagen und weitere Schönheitsanwendungen.

Info: Kreditkarten: Mastercard, VISA; Landeskategorie: 4 Sterne.

Buchungshinweis: Reservierungen für Gäste unter 18 Jahren nicht möglich. Die Aktivitäten und Einrichtungen im Außenbereich stehen wetterabhängig zur Verfügung.

Sparvorteil: 10% Frühbucherrabatt, Gratisnächte, z.B. 7=6 sowie weitere Preisvorteile zu bestimmten Terminen entnehmen Sie bitte dem Preisteil.

Preisteilinformationen:

Folgende Informationen sind gültig für die Wintersaison 2017/2018:
Buchungshinweis: Geöffnet bis 06.01.2018. Mindestaufenthaltsdauer 3 Nächte.

Celkové hodnocení hotelu

Hodnotilo

1 uživatelů

Pořadí

23. nejlépe hodnocený hotel v destinaci Mallorca

Poslední komentář

15.7.2015 | Anka
Datum pobytu: 1.7.2015
Celkový dojem máme dobrý.Odpočinuli jsme si v klidu a pohodě.

Nejnovější recenze

5
15.7.2015 | Anka
Datum pobytu 1.7.2015
5/5 - Úžasné
Celkový dojem máme dobrý.Odpočinuli jsme si v klidu a pohodě.

Španělsko

Španělsko se nachází v jihozápadní části Evropy. Je to země s velmi členitým a rozmanitým pobřežím. Jedny z nejpůsobivějších částí pobřeží jsou Costa Blanca a Costa Calida. Tato země patří k jedné z nejoblíbenějších u našich turistů. Krásná krajina, slunce, kouzelné členité pláže, spousta zábavy a historie, to vše láká k návštěvám stále více klientů. Kdo by neznal proslulý nápoj Sangria, který přímo neodmyslitelně k dovolené ve Španělsku patří, dále flamenco a pro děti a dospělé tolik oblíbené aquaparky. Španělsko mohou navštívit rodiny, senioři, mladí a všichni jistě najdou pro sebe to pravé. Právě rozmanitost nabídky dělá ze Španělska prázdninový ráj.

Klimatické podmínky: Velmi příznivé pro pobyt u moře po dobu nejméně čtyř měsíců.

Počet obyvatel: 39 454 000

Hlavní město: Madrid

Jazyk: Španělština

Měna: EUR

Platební karty: Jsou zde příjímány všechny běžné druhy platebních karet (Visa, American Express, Eurocard/Mastercard). V každém větším středisku jsou bankomaty.

Půjčovna automobilů: V každém pobytovém místě lze bez problémů automobily zapůjčit, a to u místních či mezinárodních filiálek známých firem. Cena ve vedlejší sezóně je cca 5 000,- Kč na 6 dní a v hlavní sezóně 6 500,- Kč na stejný počet dní.

Pozn.: Popis byl převzat z katalogu CK Alexandria

 

Na Mallorce byla nově zavedená turistická taxa, která závisí na kategorii hotelu, ve kterém jsou klienti ubytováni:

1*/ 2*/ 3* hotel – platba 1 EUR/ os./ noc
3*+/ 4* hotel – platba 1,5 EUR/ os./ noc
4*+/ 5* hotel – platba 2 EUR/ os./ noc

Turistická taxa je povinná pro všechny osoby nad 16 let, kteří navštíví Mallorcu od 1. 6. 2016 a platí se v hotovosti na recepci hotelu.

 

Na Menorce byla nově zavedená turistická taxa, která závisí na kategorii hotelu, ve kterém jsou klienti ubytováni:


1*/ 2*/ 3* hotel – platba 1 EUR/ os./ noc
3*+/ 4* hotel – platba 1,5 EUR/ os./ noc
4*+/ 5* hotel – platba 2 EUR/ os./ noc

Turistická taxa je povinná pro všechny osoby nad 16 let, kteří navštíví Menorcu od 1. 6. 2016 a platí se v hotovosti na recepci hotelu.

 

Na Ibize byla nově zavedená turistická taxa, která závisí na kategorii ubytovacího zařízení, ve kterém jsou klienti ubytováni:


Hotely kategorie 1*/2*/3* 1,1 EUR / osoba / noc
Hotely kategorie 3*+/4* 1,65 EUR / osoba / noc
Hotely kategorie 4*+/5* 2,2 EUR / osoba / noc

Apartmány kategorie 1*/2*/3* 1,1 EUR / osoba / noc
Apartmány kategorie 3*+ 1,65 EUR / osoba / noc
Apartmány kategorie 4*/4*+ 2,2 EUR / osoba / noc

Turistická taxa je povinná pro všechny osoby nad 16 let, kteří navštíví Ibizu od 1. 6. 2016 a platí se v hotovosti v místě pobytu přímo v ubytovacích zařízeních.


THB Felip Class ****

Číslo zájezdu: 841064
Španělsko, Baleárské ostrovy, Mallorca, Porto Cristo

Všechny termíny a možnosti (86)

Doprava
Termín
Dní
Strava
Cena za dospělou osobu
Letecky
Norimberk 1:35
So 9.12 – So 16.12.2017
2 lůžkový pokoj
8 dní
snídaně
254 EUR
LM | Po slevě 25%
Letecky
Norimberk 0:00
St 6.12 – So 16.12.2017
2 lůžkový pokoj
11 dní
snídaně
316 EUR
LM | Po slevě 18%
Letecky
Berlín - Tegel 1:30
Po 4.12 – Po 11.12.2017
2 lůžkový pokoj
8 dní
snídaně
258 EUR
LM | Po slevě 15%
Letecky
Berlín - Tegel 1:30
Po 11.12 – Po 18.12.2017
2 lůžkový pokoj
8 dní
snídaně
258 EUR
LM | Po slevě 13%
Letecky
Norimberk 0:00
St 13.12 – St 20.12.2017
2 lůžkový pokoj
8 dní
snídaně
259 EUR
LM | Po slevě 25%
Letecky
Mnichov 0:10
St 6.12 – St 13.12.2017
2 lůžkový pokoj
8 dní
snídaně
259 EUR
LM | Po slevě 6%
Letecky
Frankfurt 0:00
Út 5.12 – Út 12.12.2017
2 lůžkový pokoj
8 dní
snídaně
259 EUR
LM | Po slevě 6%
Letecky
Frankfurt 0:40
Ne 3.12 – Ne 10.12.2017
2 lůžkový pokoj
8 dní
snídaně
259 EUR
LM | Po slevě 6%
Letecky
Mnichov 0:05
So 2.12 – So 9.12.2017
2 lůžkový pokoj
8 dní
snídaně
259 EUR
SLM | Po slevě 6%
Letecky
Norimberk 0:00
St 13.12 – So 23.12.2017
2 lůžkový pokoj
11 dní
snídaně
322 EUR
LM | Po slevě 22%
Letecky
Berlín - Tegel 0:00
Pá 1.12 – Po 11.12.2017
2 lůžkový pokoj
11 dní
snídaně
326 EUR
SLM | Po slevě 15%
Letecky
Mnichov 1:55
Ne 3.12 – St 13.12.2017
2 lůžkový pokoj
11 dní
snídaně
327 EUR
LM | Po slevě 5%
Letecky
Frankfurt 1:50
Po 4.12 – Čt 14.12.2017
2 lůžkový pokoj
11 dní
snídaně
327 EUR
LM | Po slevě 5%
Letecky
Frankfurt 1:50
So 2.12 – Út 12.12.2017
2 lůžkový pokoj
11 dní
snídaně
327 EUR
SLM | Po slevě 5%
Letecky
Berlín - Tegel 1:30
Út 5.12 – Pá 15.12.2017
2 lůžkový pokoj
11 dní
snídaně
327 EUR
LM | Po slevě 15%
Letecky
Frankfurt 0:00
Pá 15.12 – Pá 22.12.2017
2 lůžkový pokoj
8 dní
snídaně
264 EUR
Letecky
Mnichov 0:10
Pá 15.12 – Pá 22.12.2017
2 lůžkový pokoj
8 dní
snídaně
264 EUR
Letecky
Berlín - Tegel 0:00
Po 11.12 – Čt 21.12.2017
2 lůžkový pokoj
11 dní
snídaně
329 EUR
LM | Po slevě 25%
Letecky
Mnichov 0:05
So 9.12 – Út 19.12.2017
2 lůžkový pokoj
11 dní
snídaně
330 EUR
Letecky
Frankfurt 0:00
Út 5.12 – So 16.12.2017
2 lůžkový pokoj
12 dní
snídaně
348 EUR
Letecky
Berlín - Tegel 0:00
Po 4.12 – Pá 15.12.2017
2 lůžkový pokoj
12 dní
snídaně
348 EUR
LM | Po slevě 27%
Letecky
Frankfurt 1:20
Ne 3.12 – Čt 14.12.2017
2 lůžkový pokoj
12 dní
snídaně
348 EUR
Letecky
Mnichov 0:00
Po 4.12 – Pá 15.12.2017
2 lůžkový pokoj
12 dní
snídaně
348 EUR
LM | Po slevě 24%
Letecky
Mnichov 1:20
So 2.12 – St 13.12.2017
2 lůžkový pokoj
12 dní
snídaně
348 EUR
SLM | Po slevě 27%
Letecky
Mnichov 0:10
St 13.12 – So 23.12.2017
2 lůžkový pokoj
11 dní
snídaně
333 EUR
LM | Po slevě 5%