To nej z okolí Londýna - přímořský Brighton, útesy Seven Sisters, romantický hrad Leeds Castle, Canterbury + Londýn

  Velká Británie, Anglie, Londýn

To nej z okolí Londýna - přímořský Brighton, útesy Seven Sisters, romantický hrad Leeds Castle, Canterbury + Londýn

    Velká Británie, Anglie, Londýn
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Program

1. den: Odlet z Prahy dle letového řádu, přílet do Londýna, transfer na hotel. V závislosti na čase příletu prohlídka oblasti City, pevnost Tower of London (zde k vidění mimo jiné korunovační klenoty). Procházka kolem Temže přes nejvíce fotografovaný most Tower Bridge, kolem lodě HMS Belfast, Shakespearova divadla The Globe, přes most pro pěší Millenium Bridge ke katedrále sv. Pavla. Poté pro zájemce vyhlídkový let na obřím otáčivém kole London Eye a projekce 4D Návrat na hotel, nocleh.
2. den: Po snídani se vydáme na výlet na Leeds Castle, kde krásnou procházkou přes park plný rozkvetlých květin dojdeme až k hradu. Prohlídka hradu a zahrad s bludištěm. Poté přejedeme do městečka Canterbury, kde uvidíme nejstarší kostel v anglicky mluvících zemích St. Martin’s Church, poté krásnou procházkou kolem opactví sv. Augustina přejdeme do centra města ke Canterburské katedrále, jenž je zapsaná na seznamu UNESCO. V pozdních odpoledních hodinách návrat na hotel, nocleh.
3. den: Po snídani přesun do centra Londýna. Prohlídka oblasti Westminster; uvidíme – nejznámější náměstí Trafalgar Square, Buckingham Palace (sídlo britské královny), ulici Whitehall se slavnou ulicí Downing Street (sídlo britského ministerského předsedy), Westminsterské opatství (místo korunovace králů), Houses of Parliament (sídlo Dolní a Horní sněmovny), hodinovou věž se zvonem Big Ben. V odpoledních hodinách možnost návštěvy Muzea Madame Tussaud's s projekcí 4D, popř. procházka k muzeu Sherlocka Holmese či do Regent´s parku. V podvečer návštěva nejznámějšího náměstí Piccadilly Circus a možnost večeře v Čínské čtvrti. Poté návrat na hotel či posezení v místní anglické pub, nocleh.
4. den: Po snídani fakultativný výlet. Vydáme se privátním transfere na jih Anglie. První zastávkou budou krásné křídové útesy Beachy Head a následně Seven Sisters (oblíbené místo filmařů). Poté se vydáme do živého přímořského města Brighton. Procházkou dojdeme ke královskému paláci Royal Pavilion, jenž byl postaven pro potěšení krále Jiřího IV. Stavba tohoto exotického paláce je inspirována indickou a čínskou architekturou. Další kroky nás povedou k plážím a k Brightonskému molu se zábavním parkem. Uvidíme zbytky shořelého Západního mola, zájemci se mohou projet na Brightonském obřím kole, navštívit Sea Life nebo některé z místních muzeí. V pozdních odpoledních hodinách návrat na hotel, nocleh.
5. den: Po snídani individuální volno k nákupům, případně (dle letového řádu) s průvodcem výlet na Greenwich (jízda plně automatizovaným vláčkem DLR bez řidiče), podíváme se do Národního námořního muzea, uvidíme loď Cutty Sark a navštívíme Královskou observatoř, kde se nachází nultý poledník (jednou nohou pak můžete stát na východní polokouli a druhou na západní). Poté návrat k hotelu. Odjezd v odpoledních hodinách na letiště, návrat do Prahy.

Základní cena zahrnuje

  • Letenku Praha - Londýn - Praha, 1x základní kabinové zavazdlo/os. dle podmínek letecké společnosti, 4x ubytování v hotelu 2-3* se snídaní, transfer z letiště na hotel a na letiště, výlet 2. den (Leeds Castle + Canterbury), průvodce po celou dobu zájezdu, pojištění CK.

Základní cena nezahrnuje

  • Příplatek za jednolůžkový pokoj na vyždání, jízdné hromadnou dopravou, fakultativní výlet 4. den Brigthon + útesy Seven Sisters 2000 Kč, komplexní cestovní pojištění, individuální vstupné, případné testy na covid.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Grand Travel, IČ: 6100872. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Lokalita dle CK: Dle popisu
  • Místo dle CK: Londýn

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 045 235
dnes 8–17 h

Nezávazná objednávka

To nej z okolí Londýna - přímořský Brighton, útesy Seven Sisters, romantický hrad Leeds Castle, Canterbury + Londýn
    Velká Británie, Anglie, Londýn

Cena
15 990 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 045 235

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
15 990 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dospělý
2
375 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dítě do 18 let
0
290 Kč
samostatné pojištění Storno plus Generali - za osobu
0
160 Kč

Parkování

zvýhodněné parkování na letišti Praha - 5 dní
0
790 Kč