Termín:
9. 3. – 18. 3. 2018
Počet dní:
10 (pá – ne)
Počet nocí:
7
Doprava:
letecky Praha 15:00
Strava:
kombinovaná
Cena za osobu:
Nezávazná objednávka

Popis ubytování a programu zájezdu

Trasa

Salvador de Bahia / vodopády Iguazú / Rio de Jainero

Program zájezdu

1.den: Odlet z Prahy (s přestupy) do Salvadoru.
2. den: Přílet do Salvadoru de Bahia a následný transfer do hotelu. Následuje první část prohlídky bývalého hlavního města s nejlépe zachovalým koloniálním historickým centrem Brazílie. Doporučujeme například program “Bahia v noci” - večeře s přehlídkou afro-brazilské kultury. Nocleh.
3. den: Po snídani následuje druhá část prohlídky, při níž uvidíme mnoho barokních kostelů, historické jádro s katedrálou, čtvrť Pelourinho. Nocleh.
4. den: V dopoledních hodinách transfer na letiště a odlet k vodopádům Iguazú (v portugalštině se nazývají Iguacu). Transfer do hotelu. V odpoledních hodinách návštěva brazilské boční strany vodopádů. Naskytnou se nám nádherné panoramatické výhledy na hřmící vodopády. Nocleh.
5. den: Po snídani polodenní návštěva vodopádů z argentinské strany, kde se po lávkách dostaneme téměř pod vodopády s nezapomenutelným Garganta de Diablo (Ďáblovo hrdlo). K výletům doporučujeme Macuco Safari, návštěvu ptačího parku nebo „Iguazú v noci“ (výlety se nabízí jen na místě). Nocleh.
6. den: Po snídani transfer na letiště a odlet do Rio de Janeiro. Ubytování a možnost individuálního poznávání města. Nocleh.
7. den: Po snídani prohlídka města, nevynecháme pěkný kostel Candelária a dále vystoupáme lanovkou na Pao de Azúcar - „Cukrovou homoli“ s nádherným výhledem na město a zátoku Guanabara. Odpoledne odjedeme do čtvrti Cosme Velho a následně povrchovou lanovkou pod vrchol Cornovada. Zde na 710 metrů vysokém vrchu stojí symbol Rio de Jainera, 40 metrů vysoká socha Krista. Na závěr podnikneme panoramatickou projížďku k laguně „Rodrigo de Freitas“ a k pláži Copacabana. Nocleh.
8. den: Snídaně. Individuální volno, koupání na pláži Copacabana či možnost účasti na dalších zajímavých fakultativních výletech, například večerní program „Rio by Night“. Nocleh v Rio de Jainero.
9. den: Snídaně. Individuální volno, možnost koupání na pláži Copacabana. Odpolední transfer a odlet (s přestupy) do Prahy.
10. den: Přílet do Prahy.

Fakultativní služby

• přípl. za jednolůžkový pokoj

Informace

Minimální počet účastníků pro realizaci zájezdu je 12 osob. Informativní schůzka s průvodcem proběhne cca. 2 týdny před odletem.

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

• leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a příplatků (s přestupy) • místní přelety včetně tax a příplatků • služby českého průvodce • pozemní dopravu autem či minibusem • 7 noclehů v hotelech kat. 3 ibisy se snídaní dle programu • vstupy dle programu • pojištění dle zák. č. 159/99 Sb.

Základní cena nezahrnuje

• spropitné (místní personál, průvodce, řidič)

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře Čedok, která zájezd organizuje.

  • Lokalita dle CK: Dle popisu
  • Místo dle CK: Rio de Jainero, Salvador de Bahia, Vodopády Iguazú
Informace o slevách

Brazílie

Brazílie je největší stát v Latinské Americe, jehož teritorium se táhne od východního pobřeží přes amazonské pralesy až k vrcholkům And. Díky tomu nabízí Brazílie různorodost krajiny a podnebí. V Brazílii můžete zdolávat vrcholky hor, brodit se houštinami pralesů nebo odpočívat u modrého moře na sluncem prohřátém písku. Tropické podnebí je zárukou celoroční turistické sezóny. Úředním jazykem je portugalština.


To nejlepší z Brazílie ***

Číslo zájezdu: 851100
Brazílie, Argentina, Iguaçu, Iguaçu National Park

Všechny termíny a možnosti (1)