To nejlepší z Peru

Peru, Cusco, Lago Titicaca, Machu Picchu, Ollantaytambo, Puno

To nejlepší z Peru

  Peru, Cusco, Lago Titicaca, Machu Picchu, Ollantaytambo, Puno
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Plán výletu

1. den: Odlet z Prahy do Limy (s přestupem). Při dobrých časových možnostech prohlídka Madridu. 2. den: Přílet do Limy, transfer do hotelu. Po snídani (není v ceně)zavítáme do historického středu města, kde navštívíme mj. katedrálu, která dlouhá léta byla jednou z nejvýznamnějších v Latinské Americe. V kapli jsou také ostatky Francisca Pizzara – dobyvatele Peru. Dále uvidíme vládní palác v neoklasicistním stylu či arcibiskupský palác Arzobispal s nádherně vyřezávanými balkony. V odpoledních hodinách navštívíme úchvatné Museo Larco, které ohromí nejednoho návštěvníka. Zde jsou vystaveny originální zlaté předměty z předkolumbovské a incké doby. Ubytování, nocleh v Limě. 3. den: Po snídani transfer na letiště a odlet do Cuzca. Po příletu odjezd do hotelu; následuje prohlídka Cuzca, při níž jistě nevynecháme Plaza Mayor či chrám Slunce (Koricancha). Dále navštívíme pevnost z megalitických kamenů Sacsayhuaman umístěnou nad městem, tajemné labyrinty svatyně v Quencu. Návrat do Cuzca. Nocleh v hotelu. 4. den: Po snídani se vydáme do Posvátného údolí řeky Vilcanota, cestou zahlédneme pevnost Puca Pucara. Dále pokračujeme do Pisaqu, bývalého ceremoniálního centra. Zde nás čeká návštěva místního trhu. Oběd. Následuje přejezd do Ollantaytamba, jednoho z nejmonumentálnějších architektonických komplexů starověké incké říše. Ubytování v okolí. Nocleh. 5. den: Po snídani absolvujeme panoramatickou jízdu vlakem malebným údolím kolem řeky Urubamba do Aquas Calientes. Odjezd autokarem na fascinující ztracené město Inků - Machu Picchu. S místním průvodcem si prohlédneme toto magické místo, které se nám vryje navždy do paměti. V odpoledních hodinách se vrátíme do Cuzca. Nocleh. 6. den: Snídaně. Celodenní přejezd luxusním autobusem po náhorní planině do Puna s nádhernými výhledy na majestátní Andy. Cestou se zastavíme u kostela v Andahuaylillas, založeného v roce 1580, prohlédneme si ruiny chrámu boha Viracochy v Raqchi. Oběd cestou. Nocleh v Punu. 7. den: Po snídani odjedeme k jezeru Titicaca (3 800 m n. m.) na hranicích Peru a Bolívie, které je nejvýše položeným splavným jezerem světa. Nejdříve navštívíme plovoucí ostrovy Los Uros, kde si určitě nenecháme ujít romantické svezení na domorodém člunu z totory (rákos). Dále pokračujeme po jezeře k ostrovu Taquille, kde se setkáme s místním etnikem a poobědváme tradiční rybí speciality (pstruh či pejerrey). Ve večerních hodinách návrat do Puna. Nocleh. 8. den: Po snídani odjedeme z Puna k návštěvě předinckého pohřebiště Sillustani na břehu jezera Umayo. Zde uvidíme kruhové až 12 metrů vysoké kamenné věže (chullpas), které sloužily jako hrobky. Možnost posledních nákupů a odjezd na letiště v Juliace. Odlet s přestupy do Prahy nebo možnost prodloužení o Bolívii a Chile. (4.10.-15.10.2019) 9. den: Přílet do Prahy.

Výhody nabídky

atraktivní program
navíc před odletem informativní schůzka s průvodcem

Základní cena zahrnuje

  • leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a příplatků (s přestupy)
  • pozemní dopravu (autobus, minibus, vlak)
  • 6 noclehů se snídaní v hotelech nebo hostelech ***
  • 4 obědy
  • vstupy dle programu
  • česky hovořícího průvodce
Cena nezahrnuje:
  • spropitné (místní personál, průvodce, řidič). K rezervaci měsíc před odletem nutno dodat: datum narození, číslo pasu, platnost pasu(od/do), státní příslušnost, stát trvalého bydliště.

Základní cena nezahrnuje

Volitelné služby

  • přípl. za jednolůžkový pokoj 6 990 Kč

Informace

Minimální počet účastníků pro realizaci zájezdu je 12 osob. Informativní schůzka proběhne cca 2 týdny před odletem.

Cena zájezdu zahrnuje cenu letenky v optimální knihovací třídě. Konečná cena se tak může od uvedené částky lišit. Aktuální cenu vám rádi ověříme po zaslání nezávazné objednávky.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Čedok, IČ: 60192755. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Lokalita dle CK: Dle popisu
  • Místo dle CK: Cuzco, Jezero Titicaca, Lima, Machu Picchu, Ollantaytambo, Picaq, Puno, Sillustani

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 746 274
dnes 7.30–18 h

Nezávazná objednávka

To nejlepší z Peru
  Peru, Cusco, Lago Titicaca, Machu Picchu, Ollantaytambo, Puno

Cena
64 989 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 746 274

Zájezd

dospělá osoba
2
64 989 Kč

Pojištění

příplatek za cestovní pojištění Svět Light - za osobu
2
490 Kč
příplatek za cestovní pojištění Svět Complex - za osobu
0
1 090 Kč
příplatek za cestovní pojištění Svět Complex Plus - za osobu
0
1 290 Kč
příplatek za připojištění Extra Covid Svět - za osobu
0
590 Kč

Parkování

zvýhodněné parkování na letišti Praha - 9 dní
0
1 Kč