To nejlepší z Vietnamu s pobytem u moře

  Vietnam, Hanoj

To nejlepší z Vietnamu s pobytem u moře

    Vietnam, Hanoj
Číslo zájezdu: 1 666 585
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Plán výletu

1. den: Odlet z Prahy do Vietnamu.

2. den:
Přílet do Hanoje, transfer z letiště do hotelu. Následuje výlet rikšou do Staré čtvrti se starobylými uličkami s obchody – mj. uvidíme nejstarší chrám na světě Bach Ma s bílým koněm, nejstarší tržnice Dong Xuan, do života čínských obchodníků nahlédnete v Memorial house… Návrat na hotel, večer individuální volno – např. návštěva vodního loutkového divadla, nocleh v Hanoji.

3. den:
Po snídani prohlídka nejluxusnější části města Ba Dinh nebo-li Francouzské čtvrti na břehu Západního jezera. Dále se přesuneme k jezeru Hoan Kiem (Jezero navráceného meče), v jehož středu je chrám Nefritové hory Ngoc Son přístupný po červeném mostě jitřních paprsků s věží Thap Rua (Želví věž). Pagoda Chua Mot Cot stojící „na jednom pilíři“ nacházející se uprostřed jezera s lotosy, Ho Chi Minhovo mauzoleum, prezidentský palác či katedrála sv. Josefa… Přejezd do oblasti zátoky Ha Long s krásnými ostrůvky, „plovoucími“ vesničkami a rybářskými přístavy, transfer do hotelu, ubytování a nocleh v oblasti Ha Long.
4. den:
Po snídani odjezd do Ha Long Bay (dračí zátoky) – největší atrakce Vietnamu. Plavba lodí zátokou s jedinečnou podívanou na zátoku se dvěma tisíci vápencovými ostrůvky, homolemi a smaragdovým mořem. Unikátní jsou také místní jeskyně – např. Jeskyně zázraků Hang Sung Sot, kterou tvoří 3 podzemní sály s tisíci stalaktity. Zátoka je vyobrazena na místních bankovkách, jedná se o nejnavštěvovanější místo Vietnamu, je na seznamu UNESCO a řadí se mezi světové přírodní atrakce. Návrat do Hanoje a nocleh v hotelu.

5. den:
Po snídani transfer na letiště Hanoj, přelet do bývalého císařského města – Hue. Celodenní prohlídka města, kde mj. uvidíte palác Thai Hoa se zlatými draky, majestátní hrobky Minh Mang, císařský palác se Zapovězeným purpurovým městem (vystavěno podle Pekingského Zakázaného města), královské hrobky dynastie Nguyen, plavba po Voňavé řece k pagodě Thien Mu (pagoda Nebeské paní). Následuje návštěva místního trhu Dong Ba, návrat do hotelu, individuální volno, nocleh.

6. den:
Po snídani přejezd do centrální části Vietnamu, po cestě budeme projíždět rezervací – laguny Tam Giang, pláž Lang Co, rybářská vesnička Lang Co, průsmykem Hai Van, městem Da Nang až do Mramorových hor, kde se do krajiny zvedá 5 vrcholů pojmenovaných podle nejdůležitějších prvků – Vodní, Dřevová, Ohňová, Zemní a Kovová hora. Transfer do Hoi An, ubytování v hotelu, pěší prohlídka města - japonský krytý most (symbol města), chrám Thien Hau či domky hoianských obchodníků – Tan Ky atd., návrat na hotel, nocleh.

7. den:
Po snídani odjezd na letiště, dle časových možností cestou krátká zastávka v Danang a přelet do Ho Chi Minhova města. Odjezd do oblasti tzv. obilnice Vietnamu – delty Mekongu, kde se produkuje nejvíce rýže z celého Vietnamu. Zastávka ve městě My Tho – hlavní město provincie známé svými plovoucími trhy, lodní výlet na ostrov Thai Son, kde navštívíme místní farmy a dílny. Transfer do hotelu, nocleh.
8. den:
Po snídani prohlídka Ho Chi Minhova města, dřívější název Saigon, 9-milionová metropole, centrum zábavy a obchodu oblasti – palác Sjednocení, katedrála Notre Dame, válečné muzeum, budova hlavní pošty, městská část Cholon tzv. Saigonský „chinatown“ či místní pagody Quan Am, Phuoc An Hoi Quan, Tam Son Hoi Quai či pagoda Nefritového císaře. Přejezd do **** hotelu v oblasti Phan Thiet, individuální volno, nocleh.
9. den:
Po snídani volný den k odpočinku na pláži v Phan Thiet, individuální program, nocleh.

10. den:
Po snídani volný den k odpočinku na pláži v Phan Thiet, individuální program, nocleh.

11. den:
Po snídani transfer na letiště a odlet do Prahy.

12. den:
Přílet do Prahy.

Výhody nabídky
 • poznání celé země
 • odpočinek na pláži
 • kvalitní hotely

Základní cena zahrnuje

Výhody

 • leteckou přepravu v turistické třídě Praha-Hanoj/Saigon-Praha s přestupy
 • 9 noclehů v hotelech
 • /
 • se snídaní, dvoulůžkové pokoje s příslušenstvím a snídaní
 • leteckou přepravu Hanoj-Hue
 • leteckou přepravu Danang-Saigon
 • transfery autokarem dle programu
 • služby česky mluvícího průvodce
 • pojištění dle zákona č. 159/99 Sb.

Základní cena nezahrnuje

Informace

 • Minimální počet účastníků pro realizaci zájezdu je 30 osob. Změna hotelu a programu vyhrazena. CENA NEZAHRNUJE:
 • spropitné povinně splatné na místě (místní personál, průvodce, řidič - cca 3,- USD/osobu/den)
 • vstupy do památkových objektů FAKULTATIVNÍ SLUŽBY: Vízum: Vietnam (e-visum): Po příletu na letišti budou klienti předkládat e-vizum + pas (pas platný alespoň 6 měsíců po návratu).
 • e-vízum do Vietnamu 1.100,- Kč
 • 9 večeří 3.390,- Kč
 • příplatek za jednolůžkový pokoj 6.690,- Kč Doporučujeme zakoupit si veškeré fakultativní služby ve Vaší cestovní kanceláři. Bohužel není vždy možné požadovat zajištění a finanční vyrovnání těchto služeb na místě u průvodce zájezdu. V případě, že k nákupu dojde, požadujte vždy doklad o zaplacení. DALŠÍ DOPORUČENÍ:
 • Doporučené kapesné cca 100 USD v menších bankovkách. Z bankomatů lze vybírat místní měnu.
 • Oficiální měnou je vietnamský dong (VND). 1 Kč = cca 1000 VND
 • Vzhledem ke spropitnému, které je v asijských zemích nepsanou povinností, doporučujeme požádat o drobnější bankovky či mince.
 • Na některých místech jsou vybírány poplatky za fotografování a použití kamery.
 • Do Vietnamu není žádné povinné očkování, nicméně jsou zde některá doporučená (nutno konzultovat se svým lékařem s ohledem na věk a zdravotní stav či s hygienickou stanicí) - tetanus, břišní tyfus, virová hepatitida A + B.
Cena zájezdu zahrnuje cenu letenky v optimální knihovací třídě. Konečná cena se tak může od uvedené částky lišit. Aktuální cenu vám rádi ověříme po zaslání nezávazné objednávky.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Čedok, IČ: 60192755. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

 • Lokalita dle CK: Dle popisu
 • Místo dle CK: Hanoj

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 666 585
dnes 7.30–18 h

Vietnam

Vietnam – stále ještě poměrně neznámá turistická Jihovýchodní Asie: stovky kilometrů písčitých pláží, nádherně tyrkysové moře, architektonické památky a zajímavá historie, přírodní zajímavosti, ale také restaurace, obchůdky a speciality kuchyně – to vše nabízí záruky zajímavé dovolené. Zemi po celá staletí ovlivňovaly okolní země, hlavně Indie a Čína, i to se promítá do myšlení místních lidí, kteří si stále zachovávají usměvavou tvář. K pobytové dovolené doporučujeme hlavně měsíce listopad – duben.

Nezávazná objednávka

To nejlepší z Vietnamu s pobytem u moře
    Vietnam, Hanoj

Původní cena
59 990 Kč/os

Cena
56 999 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 666 585

Zájezd

dospělá osoba
2
56 999 Kč

Pojištění

komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dospělý 18 - 69 let
2
760 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dítě do 17 let
0
410 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - senior od 70 let
0
1 300 Kč
samostatné pojištění Storno - za osobu
0
108 Kč

Parkování

zvýhodněné parkování na letišti Praha - 12 dní
0
1 Kč