To nejlepší ze Šumavy

Česko, Plzeňský kraj, Šumava, Srní

To nejlepší ze Šumavy

  Česko, Plzeňský kraj, Šumava, Srní
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Poznámka

Předpokládaný odjezd z Brna - 07:00, plánovaný příjezd do Brna 20:00. Uvedené údaje jsou předpokládané. Závazná trasa a časy budou uvedeny v pokynech na zájezd, které zašleme zákazníkovi před odjezdem.

Trasa

SUŠICE - ANÍN - ANTÝGL - TURNEROVA CHATA - STEZKA V KORUNÁCH STROMŮ - VELKÝ JAVOR - ŽELEZNÁ RUDA - HAUSWALDSKÁ KAPLE - MODRAVA - TŘÍJEZERNÍ SLAŤ - ŠPIČÁK - ČERTOVO JEZERO - SCHWARZENBERSKÝ PLAVEBNÍ KANÁL - PLEŠNÉ JEZERO - PRACHATICE

1. den

Odjezd z Brna v ranních hodinách. Nejprve navštívíme malebné městečko SUŠICE, známé výrobou sirek. Po prohlídce města se vydáme do ANÍNA, kde si prohlédneme poslední sklárny a brusírny, kterou jsou na Šumavě dosud v provozu. Následně přejedeme do ANTÝGLU. Čeká nás pěší turistika národním parkem, která vede kaňonem řeky Vydry. Podél řeky se dostaneme k TURNEROVĚ CHATĚ. Přes Čeňkovu pilu se dostaneme až k soutoku řeky Vydry a Křemelné, tedy na počátek zlatonosné řeky Otavy. Ve večerních hodinách se vrátíme na ubytování.

2. den

Po snídani přijedeme ke STEZCE V KORUNÁCH STROMŮ v Národním parku Bavorský les. Po téměř celé délce stezky na nás čekají snové výhledy a z nejvyššího bodu dohlédneme až na severní hřeben Alp. Zavítáme také na VELKÝ JAVOR, nejvyšší horu horského masivu na pomezí Čech a Bavorska, která je nazývána 'Král Bavorského lesa'. Před odjezdem na ubytování si ještě nakoupíme v bezcelní zóně na hranicích u ŽELEZNÉ RUDY.

3. den

Ráno podnikneme výlet k zázračné HAUSWALDSKÉ KAPLI, které se přezdívá 'malé šumavské Lurdy'. Následně odjedeme na MODRAVU, vydáme se k TŘÍJEZERNÍ SLATI. Odpoeldne nás čeká výjezd na ŠPIČÁK, jeden z nejznámějších šumavských vrcholů, který dostupný sedačkovou lanovkou. Budeme také moci podniknout procházku k pověstmi opředenému ČERTOVU JEZERU. Po procházce odjedeme zpět na ubytování.

4. den

Po snídani se vydáme k mimořádnému vodnímu dílu - na SCHWARZENBERSKÝ PLAVEBNÍ KANÁL. Dále podnikneme výstup k PLEŠNÉMU JEZERU, které se rozkládá na svahu hory Plechý, nejvyšší hory české části Šumavy. Odpoledne navštívíme město PRACHATICE, které patří k nejlépe dochovalým městským komplexům u nás. Po prohlídce se vydáme na cestu zpět, návrat do Brna ve večerních hodinách.

Anotace

malebná horská městečka, báječné vyhlídky a nevídané technické památky

Základní cena zahrnuje

dopravu klim. autobusem, 3x ubytování v hotelu ve 2lůžkových pokojích, 3x polopenzi, služby průvodce, pojištění CK.

Základní cena nezahrnuje

Příplatky

1lůžkový pokoj - 1 190 Kč, cestovní pojištění.

Cena nezahrnuje

vstupy do navštívených objektů, pobytové taxy.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Čsad Tišnov, IČ: 46905952. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Lokalita dle CK: Dle popisu
  • Místo dle CK: Anín, Antýgl, Sušice

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 472 024
dnes 7.30–20 h

Nezávazná objednávka

To nejlepší ze Šumavy
  Česko, Plzeňský kraj, Šumava, Srní

Cena
4 790 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 472 024

Zájezd

osoba
2
4 790 Kč

Pojištění

samostatné pojištění Storno - za osobu
2
108 Kč
pojištění Storno plus (epidemie, sopka, tsunami a jiné) - za osobu
2
160 Kč