Tourist settlement Uvala Scott

  Chorvatsko, Kvarner, Dubno, Kraljevica

3/5

Tourist settlement Uvala Scott

    Chorvatsko, Kvarner, Dubno, Kraljevica
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Tipy

- cenově výhodné ubytování - vhodné pro skupiny

Obecný popis

komplex je tvořen hlavní budovou a 11 pavilony obklopující centrální náměstíčko. Celkem komplex Uvala Scott nabízí 253 dvoulůžkových pokojů (118 Superior a 135 Standart) a 17 apartmánů.

Poloha

turistické ubytování Uvala Scott se nachází v zátoce Dubno blízko Kraljevice, 20 km od Rijeky. Jednotlivé pavilony jsou vybudované ve stylu mediteránské vesnice. 

Vybavení

v hlavní budově se nachází kavárna s terasou, restaurace, směnárna a obchod.
Wi-Fi je dostupné, ale síla signálu kolísá dle množství připojených uživatelů.

Ubytování

DBL(+1) - 2+1 Standart -  2lůžkový pokoj Standart se sprchou a WC s možností přistýlky. DBL(+1) - 2+1 Superior -  klimatizovaný 2lůžkový pokoj Superior se sprchou a WC s možností přistýlky, SAT TV. Apartmán 2+2 - 2lůžkové apartmány s možností až 2 přistýlek pro děti do 12 let se sprchou a WC - ložnice, obývací pokoj s rozkládací pohovkou (pro 2 děti do 12 let), vybavený kuchyňský kout.
DBL - 2+0 Standart - 2lůžkový pokoj Standart se sprchou a WC. DBL - 2+0 Superior - klimatizovaný 2lůžkový pokoj Superior se sprchou a WC, SAT TV.

Stravování

snídaně nebo polopenze formou bufetu podávaná v centrální restauraci. Nápoj k večeři v ceně. Apartmány mají možnost vlastního stravování.

Doplňující informace

- dětská postýlka: na dotaz
- domácí zvíře: povoleno na zpětné potvrzení, za poplatek cca 8 EUR/den 
- parkování: v areálu, zdarma

Sport a zábava

stolní tenis, kánoe, šlapací lodičky, možnost zakoupení velkého množství výletu na recepci (např. lodí na hotel Krk), minigolf a další. Disco Club na náměstí.

Pláž

betonová plata s přímým vstupem do moře. Kolmo k hlavní pláži se nachází uměle navezená písečná s pozvolným vstupem do moře. Lehátka a slunečníky jsou k dispozici za poplatek.
Vzdálenost od pláže: u pláže.

Základní cena zahrnuje

  • ubytování na příslušný počet nocí
  • vybraný typ dopravy a stravování
  • v případě stravování snídaně, polopenze pojištění zájezdu proti úpadku cestovní kanceláře

Základní cena nezahrnuje

Povinné poplatky na místě

  • pobytová taxa zahrnuta v ceně.

Informace o zájezdu

Pořadatel: Za sluncem s.r.o., IČ 42869650.
Lokalita dle pořadatele: Kvarner, Kraljevica

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Pavilony a Apartmány Uvala Scott **
Typ pláže: kamenitá, oblázková
Vzdálenost od pláže: přímo u pláže
Všechny zájezdy do  Pavilony a Apartmány Uvala Scott

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 293 144
dnes 8–18 h

Hodnocení

12. nejlepší hotel v destinaci Kvarner

3/ 5 15 recenzí


ZlinackaD září 2022
Retro skromny bungalov Jasmine. Zanedbany stary pokoj z doby komunismu,v kopcovitem srazu Vhodny spis pro mladez... celá recenze


Elen červenec 2022
Hnus. Otřesné dovolena... celá recenze


Eliška srpen 2019
Uvala Scott. Ubytování v komplexu Uvala Scott začínalo tím,že jsme museli čekat po příjezdu 5 hodin než nás ubytovaly.Nevím proč,ale dorazili j... celá recenze

Hodnocení cestovatelů na webu Tripadvisor

Chorvatsko

Nenechte si ujít

Historicky nejoblíbenější cíl českých turistů na pobřeží Jadranu má co nabídnout. Přírodní i kulturní poklady na dosah. Podívejte se s námi na ty nejzajímavější.

Istrie a Pula

Z Istrie se stala menší perla Středomoří. Koncentrace zážitků je vysoká, hlavně historických památek, koupání v moři a sem tam i na přírodní zajímavost narazíte. Centrem je historická Pula se slavným amfiteátrem. Z přírodních lákadel jsou atraktivní krápníkové jeskyně Baredine u obce Nova Vas a Národní park Brijuni nedaleko Puly.

Národní park Plitvická jezera

Kdo by neznal jezera a vodopády z Pokladu na Stříbrném jezeře. Plitvice jsou nejslavnější národní park Chorvatska. Tvoří je soustava 16 sladkovodních jezer, která jsou v délce 7 km navzájem propojena říčkami, vodopády a kaskádami. Zaujmou především svou tyrkysově modrou vodou. Vyjeďte si na loďce a prozkoumejte přírodní poklad Chorvatska.

Dubrovník

Starobylý Dubrovník je nejatraktivnější letovisko Chorvatska. Největším celosvětově uznávaným tahákem je systém opevnění a historické centrum. Staré město je neporušený obraz přístavu z přelomu 17. a 18. století. Starobylé kamenné domy, úzké uličky a schodiště mají půvab. Centrem veřejného života je náměstí Luža.

Národní park Kornati

Kornati se nachází ve střední části chorvatského Jadranu. Jedná se o kouzelné seskupení mnoha ostrovů. Jméno národní park dostal podle největšího z ostrovů Kornatu. V současné době má souostroví 89 různých ostrovů, ostrůvků a útesů. O kráse mnoha ostrovů a ostrůvků zasazených v moři nelze psát, ty je potřeba vidět naživo.

Trogir

Starobylé město ve Střední Dalmácii zapsané na seznamu UNESCO se jmenuje Trogir. Nejcennější je téměř neporušená stará historická část města kolem katedrály, která vznikala ve 13. až 15. století. Hlavní památka je románská katedrála sv. Vavřince (Sveti Lovre), trojlodní bazilika ze 13. století. Významný je přístav, ze kterého se pořádá mnoho výletů na moře a okolní ostrovy.

Národní park Krka

Krka je národní park v Chorvatsku pojmenovaný po stejnojmenné řece. Nachází se v centrální části Dalmácie, v Šibensko-kninské župě nedaleko města Šibenik. Národní park Krka je známý svými četnými vodopády a různobarevnými jezírky. Hlavní pozoruhodností národního parku jsou soustava vodních kaskád a rekordní počet živočišných a rostlinných druhů.

Poreč

Poreč patří mezi přístavní města Istrie s tisíciletou historií. Čisté Jaderské moře a borové lesy, které sahají až k mořskému břehu, dělají z Poreče ideální místo pro rodinnou dovolenou. Město je slavné pro vzácnou Eufraziovu bazaliku, která pochází ze 6. století a patří na seznam světového kulturního dědictví UNESCO.

Split

Split je druhé největší město Chorvatska, centrum Střední Dalmácie na pobřeží Jaderského moře. Ve Splitu najdete velké množství kulturních památek. Antický Diokleciánův palác se roku 1979 zařadil na seznam kulturního dědictví UNESCO. Nejzajímavější jsou staré klenby a chodby pod městem. Split využívá služby mezinárodního letiště 20 kilometrů na západ.

Nezávazná objednávka

Tourist settlement Uvala Scott
    Chorvatsko, Kvarner, Dubno, Kraljevica

Cena
7 217 Kč/os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 293 144

Pobyt

dospělá osoba na pevném lůžku
2
7 217 Kč
příplatek za neobsazené lůžko/přistýlku
0
4 809 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno) - dospělý
2
550 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno) - dítě do 18 let
0
340 Kč
samostatné pojištění storna Uniqa - za osobu
0
270 Kč