Termín:
7. 4. – 14. 4. 2018
Počet dní:
8 (so – so)
Počet nocí:
7
Doprava:
autem
Strava:
bez stravy
Cena za osobu:
Nezávazná objednávka

Popis ubytování a programu zájezdu

Popis ubytování

4-pokojový dům 95 m2 na 2 podlažích. Obývací pokoj/jídelna 30 m2 s TV. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. Kuchyňský kout (4 plotýnky, myčka, mikrovlnka) s jídelní stůl. Sprcha/WC. V horním patře: 1x zkosený pokoj se střešní okno s 1x francouzským lužkem. 1x zkosený pokoj se střešní okno s 2x lůžko. Koupelna/WC. Plynové topení. Terasa terasa. Zahradní nábytek, gril. Výhled do údolí. K dispozici: pračka. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Obývací pokoj: stůl s lavicemi.

Popis

Saint Chamant 6 km od Argentat: Chalupa Tres Peuch", renovovaný. Na kraji obce, na hlavní ulici. K dispozici pouze pro Vás: pozemek 1 ha, zahrada 1'000 m2 (oplocená), bazén (11 x 5 m, hloubka 100 - 200 cm, 15.05.-30.09.). Příjezd vede až k objektu. (8 schodů). Parkovací místo na pozemku. Potraviny 300 m. Tenis 5 km. Pozor prosím: auto doporučeno. Hlavní silnice 20 m od domu. na 1 ha částečně zalesněném pozemku na svahu. Vodní centrum, kanu 5 km, turistické cesty a rybolov v blízkosti. Na pozemku je strá stodola.

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

  • ERV storno pojištění
  • Závěrečný úklid
  • Domácí zvíře

Základní cena nezahrnuje

  • Povlečení - 1 sada na každé lůžko - 10.0 EUR za osobu
  • Vratná kauce v hotovosti - 400.0 EUR paušál
  • Ručníky - 1 sada na každé lůžko - 5.0 EUR za osobu

Informace o objektu

Pronájem tohoto objektu se řídí obchodními podmínkami cestovní agentury Interhome, která jej nabízí k pronájmu. Upozorňujeme, že společnost Interhome si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pronájmu objektu a právo pronájem zrušit i po uzavření závazné přihlášky.

  • Lokalita dle CK: Limousin
  • Místo dle CK: Argentat

Francie

Francie se řadí řadu let k turisticky nejoblíbenějším destinacím, svým hostům nabízí prestižní světoznámá letoviska, koupání v průzračně čistém moři a bohatý program poznávání historie kraje, ve kterém se rozhodnete strávit svoji dovolenou. Neopakovatelné gastronomické zážitky, výborné francouzské víno a „umění žít“ – ideální dovolenou s francouzským šarmem máte zaručenou! Azurové pobřeží, lákající především azurovým mořem, sluncem, krásnými písčitými plážemi, jachtami, gurmánskými zážitky, posezením v příjemných pobřežních kavárničkách a večerní zábavou v místních klubech nebo kasinech. Pro klienty cestující vlastní dopravou mnoho nádherných a zajímavých míst v dosahu ubytování: Monako, Nice, St. Tropez s proslulou četnickou stanicí a jachtařským přístavem a mnoho dalších.