Termín:
4. 11. – 18. 11. 2017
Počet dní:
15 (so – so)
Počet nocí:
13
Doprava:
letecky Praha
Strava:
snídaně
Cena za osobu:
Nezávazná objednávka

Popis ubytování a programu zájezdu

Délka tras:

letadlem 25 000 km, po zemi 600 km (471), pěšky 2-4x 4-12 km (volitelně)Počasí: od tropického po vysokohorské, velké teplotní rozdíly (12-33 °C)Nástupní místo: Praha

Program
1. až 3 den

Praha - Buenos Aires. Let do metropole Argentiny: prezidentský palác, parlament, radnice, katedrála, bohémská čtvrť San Telmo aj.

4. až 7 den

Poloostrov Valdés. Přelet na jih do Patagonie. Pozemský ráj zvířat v přírodní rezervaci na poloostrově Valdés (UNESCO) na atlantickém pobřeží. Možnosti výletů za pozorovánímvelryb a kosatek, delfínů, tučňáků, tuleňů či lvounů. Koupání pro otužilé, možnost potápění nebo šnorchlování. Přelet na severozápad do Mendózy.

8. až 11 den

Mendóza - Santiago de Chile. Mendóza - město sadů a vinic na rozhraní pamp a velehor. Možnost návštěvy slavných vinných sklepů s ochutnávkou nebo výletů do okolí(termály). Jízda do N.P. Aconcagua s fascinujícími scenériemi barevných skal a hradbou šestitisícovek (kulisy filmu Sedm let v Tibetu). Přírodní úkaz Incký most - barevná skalní bránavzniklá sopečnou aktivitou. Pěší výlet pod nejvyšší horou Ameriky - Aconcaguou (6959 m). Přejezd Andami do Chile.

12. až 13 den

Santiago de Chile, Vina del Mar. Hlavní město Santiago de Chile: prezidentský palác, Plaza de Armas s katedrálou, tržnice, vrch Cerro Santa Lucia s vyhlídkou na město.Přístav Valparaíso a hlavní chilské letovisko Vina del Mar: možnost koupání v Pacifiku.

14. až 15 den

Santiago de Chile - Praha. Návrat domů.

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

Doprava. Permit pro vstup na poloostrov Valdés (471). Ubytování a strava. Český průvodce, místní dle potřeby, zdrav. připojištění, inf. materiály a DPH. Doprava: Mezinárodní i vnitrostátní letecká včetně tax, veřejná (autobusy včetně komfortních dálkových, metro) a nájemní (minibusy, taxi). Ubytování: Turistické hotely a penziony - 2-lůžkové pokoje s příslušenstvím. 1-lůžkový pokoj za příplatek - 471: 11 900 Kč. Strava: Součástí ubytování jsou snídaně. Možnost spojení: tras 471 a 472 do zájezdu 473 s kompletním programem v termínu: 4.11. - 3.12. 2017, cena v Kč: 132 990,-

Základní cena nezahrnuje

  • cestovní pojištění
  • místní taxy a poplatky (např. pobytová taxa, vratná kauce apod.)
  • fakultativní služby (za příplatek)
  • víza (pokud jsou vyžadována)

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře Nomád, která zájezd organizuje.

  • Lokalita dle CK: Dle popisu
  • Místo dle CK: Argentina, Chile, Uruguay

URUGUAY, ARGENTINA, CHILE - ANDY, VÍNO, TUČŇÁCI

Číslo zájezdu: 856768
Argentina, Chile, Uruguay, Argentina

Všechny termíny a možnosti (1)