VÁNOČNÍ A SILVESTROVSKÁ MALAJSIE A SINGAPUR

Malajsie, Singapur, Kuala Lumpur, Kuala Lumpur, Singapur

VÁNOČNÍ A SILVESTROVSKÁ MALAJSIE A SINGAPUR

  Malajsie, Singapur, Kuala Lumpur, Kuala Lumpur, Singapur
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Popis

Různé tváře zemí rovníkové jihovýchodní Asie, obývaných pestrou směsí rozličných ras, národů, kultur i náboženství, žijících však pospolu ve vzorné toleranci a pořádku. Vzorové „město budoucnosti“ – supermoderní Singapur, ambiciozní Kuala Lumpur, ropný sultanát Brunej. Historická města v Malacké úžině – Melaka a Georgetown. Koupání a odpočinek na nádherném ostrově Langkawi.

Doprava

Kompletní letecká včetně tax a poplatků, po trase lodě, minibusy, autobusy, metro a taxi

Ubytování

13x turistické hotely (většinou 2-lůžkové pokoje s příslušenstvím). 1-lůžkový pokoj za příplatek 5800 Kč (13x)

Délka tras

letadlem 23 000 km, po zemi 1200 km, loděmi 120 km, pěšky 5x 3-8 km (volitelně)

Program
1. až 3 den

Let do dynamické metropole moderní Malajsie: dvojčata Petronas Towers (452 m) - bývalá nejvyšší stavba světa, vyhlídková věž KL Tower (421 m), mešita Masjid Negara, noční trh v čínské čtvrti, koloniální centrum. Výlet k psychedelickým hinduistickým jeskyním Batu.

4. až 5 den

Přejezd do „perly Orientu“ a „Asie v miniatuře“ - na ostrov Penang. Britský Georgetown (UNESCO) - město s koloniálním šarmem a čínským duchem. Čínské a hinduistické chrámy, pevnost Cornwallis, buddhistický klášter Kek Lok Si. Podvečerní výjezd lanovkou na Penang Hill (821 m) s vyhlídkou.

6. až 9 den

Cesta na ostrov Langkawi v Andamanském moři u hranic s Thajskem: odpočinek, koupání, možnost výjezdu lanovkou na horu Gunung Mechinchang s výhledy na celé souostroví. Koupání ve vodopádech Seven Wells, horké prameny ve vesnici Air Hangat, možnost lodních výletů, šnorchlování, nákupy v bezcelní zóně. Přelet do Kuala Lumpur.

10. až 13 den

Návštěva jednoho z nejstarších pralesů světa v N.P. Taman Negara: výprava do noční džungle, procházka po lávkách vysoko v korunách stromů, plavba lodí. Zpět na západní pobřeží do nejhezčího města země - Melaky (UNESCO): červené „holandské“ náměstí, vyhlídka a kostel Sv. Pavla, čínská čtvrť, ruiny portugalské pevnosti.

14. až 16 den

„Lví město“ a stát Singapur, kde se prolíná Východ a Západ: britské koloniální památky, hinduistické a čínské chrámy, mešity, downtown s mrakodrapy, vyhlídková plošina Sands Skypark, možnost jízdy na nejvyšším vyhlídkovém kole na světě Singapore Flyer (165 m), návštěvy světově proslulé ZOO, botanické zahrady, Národního muzea, zahrad Gardens by the Bay, nebo vyhlídkové plavby po Marina Bay. Návrat domů.

Základní cena zahrnuje

V ceně je zahrnuto

Doprava. Ubytování. Český průvodce, zdravotní připojištění, informační materiály a DPH. Doprava: Kompletní letecká včetně tax a poplatků, po trase lodě, minibusy, autobusy, metro a taxi. Ubytování: 13x turistické hotely (většinou 2-lůžkové pokoje s příslušenstvím). 1-lůžkový pokoj za příplatek 5800 Kč (13x).

Základní cena nezahrnuje

  • cestovní pojištění
  • místní taxy a poplatky (např. pobytová taxa, vratná kauce apod.)
  • fakultativní služby (za příplatek)
  • víza (pokud jsou vyžadována)
Cena zájezdu zahrnuje cenu letenky v optimální knihovací třídě. Konečná cena se tak může od uvedené částky lišit. Aktuální cenu vám rádi ověříme po zaslání nezávazné objednávky.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Nomád, IČ: 49970844. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Lokalita dle CK: Dle popisu
  • Místo dle CK: Kuala Lumpur, Singapur

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 503 096
dnes 8–18 h

Nezávazná objednávka

VÁNOČNÍ A SILVESTROVSKÁ MALAJSIE A SINGAPUR
  Malajsie, Singapur, Kuala Lumpur, Kuala Lumpur, Singapur

Cena
62 990 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 503 096

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
62 990 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dospělý
2
3 488 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dítě do 18 let
0
2 480 Kč
samostatné pojištění Storno plus Generali - za osobu
0
160 Kč

Parkování

zvýhodněné parkování na letišti Praha - 16 dní
0
1 Kč