Termín:
8. 7. – 11. 7. 2019
Počet dní:
4 (po – čt)
Počet nocí:
3
Doprava:
autem
Strava:
polopenze
Cena za osobu:
Nezávazná objednávka

Popis ubytování a programu zájezdu

Balíček 1

Cena balíčku Přespěte a relaxujte (5 nocí) zahrnuje: 5x ubytování s polopenzí, kredit na volný výběr wellness procedur (800,- Kč/os.), zapůjčení županu.

Balíček 2

Cena balíčku Přespěte a relaxujte (7 nocí) zahrnuje: 7x ubytování s polopenzí, kredit 250,- Kč/os./den na procedury, volný vstup do wellness centra, zapůjčení županu. BONUS: 50% sleva na další vstup do Termálního parku, 50% sleva na vstup do termálního bazénu v hotelu Eliška. (v roce 2018 kredit na volný výběr wellness procedur (1200,- Kč/os/pobyt.)

Balíček 3

Cena balíčku Nechte to na nás (5 nocí) zahrnuje: 5x ubytování s polopenzí, procedury (1x přísadová koupel, 1x aroma masáž částečná, 1x rašelinový zábal, 1x perličková koupel).

Balíček 4

Cena balíčku Nechte to na nás (7 nocí) zahrnuje: 7x ubytování s polopenzí, procedury (1x přísadová koupel, 1x aroma masáž částečná, 1x rašelinový zábal, 1x perličková koupel, 1x masáž lávovými kameny nebo medovou detoxikační masáž (50 min)).

Balíček 5

Cena balíčku Termály naplno (5 nocí) zahrnuje: 5x ubytování s polopenzí, vstup termálního parku Termály Losiny (3 hod.), kredit na volný výběr procedur ve wellness centru hotelu Diana (400,- Kč/os.).

Balíček 6

Cena balíčku Termály naplno (6 nocí) zahrnuje: 6x ubytování s polopenzí, vstup termálního parku Termály Losiny (3 hod.) dle počtu nocí, kredit na volný výběr procedur ve wellness centru hotelu Diana (500,- Kč/os.).

Balíček 7

Cena balíčku Termály naplno (7 nocí) zahrnuje: 7x ubytování s polopenzí, vstup termálního parku Termály Losiny (3 hod.) dle počtu nocí, kredit na volný výběr procedur ve wellness centru hotelu Diana (600,- Kč/os.), volný vstup do wellness centra, zapůjčení županu. BONUS: zdarma vstup do saun v termálním parku, zdarma doprava shuttle do termálního parku, 50% sleva na další vstup do Termálního parku, 50% sleva na vstup do termálního bazénu v hotelu Eliška.

Balíček 8

Cena balíčku Senior aktiv (5 nocí) zahrnuje: 5x ubytování s polopenzí, kredit 1000,- Kč/os./pobyt na procedury, 1x odpolední kávu nebo čaj se zákuskem, turistickou mapu, zapůjčení Nordic Walking holí.

Balíček 9

Cena balíčku Pobyt pro seniory (7 nocí) zahrnuje: 7x ubytování s polopenzí, kredit 1400,- Kč/os./pobyt na procedury, BONUS: 1x odpolední kávu nebo čaj se zákuskem, turistická mapa, zapůjčení Nordic Walking holí, 50% sleva na další vstup do Termálního parku, 50% sleva na vstup do termálního bazénu v hotelu Eliška. (v roce 2018 kredit na procedury 1000,- Kč/pobyt)

Balíček 10

Cena balíčku Velikonoce (3 noci) zahrnuje: 3x ubytování s polopenzí (snídaně bufet, večeře výběr z menu), slavnostní velikonoční oběd, 1x 3hod vstup do termálního parku, volný vstup do wellness centra (bazén, whirlpool, sauna, fittness, stolní tenis), kredit na výběr procedur (600 Kč), PROGRAM: kino s občerstvením, večerní koupání v termálním parku, noční prohlídka renesančního zámku Velké Losiny, animační a doprovodné programy pro děti, BONUS: 50% sleva na vstupy do termálního parku a termálního bazénu v hotelu Eliška.

Balíček 11

Cena balíčku Velikonoce (4 noci) zahrnuje: 4x ubytování s polopenzí (snídaně bufet, večeře výběr z menu), slavnostní velikonoční oběd, 1x 3hod vstup do termálního parku, volný vstup do wellness centra (bazén, whirlpool, sauna, fittness, stolní tenis), kredit na výběr procedur (800 Kč), PROGRAM: kino s občerstvením, večerní koupání v termálním parku, noční prohlídka renesančního zámku Velké Losiny, animační a doprovodné programy pro děti, BONUS: 50% sleva na vstupy do termálního parku a termálního bazénu v hotelu Eliška.

Balíček 12

Cena balíčku Relax za babku (2 noci) zahrnuje 2x ubytování s polopenzí, kredit 500 Kč/pobyt na výběr procedur, volný vstup do wellness centra (bazén, whirlpool, sauna fitness a stolní tenis), BONUS: 1x 3hod. vstup do termálního parku, 50% sleva na další vstup do termálního parku nebo na vstup do termálního bazénu v hotelu Eliška.

Balíček 13

Cena balíčku Relax za babku (3 noci) zahrnuje 3x ubytování s polopenzí, kredit 500 Kč/pobyt na výběr procedur, volný vstup do wellness centra (bazén, whirlpool, sauna fitness a stolní tenis), BONUS: 1x 3hod. vstup do termálního parku, 50% sleva na další vstup do termálního parku nebo na vstup do termálního bazénu v hotelu Eliška.

Balíček 14

Cena balíčku Relax za babku (4 noci) zahrnuje 4x ubytování s polopenzí, kredit 500 Kč/pobyt na výběr procedur, volný vstup do wellness centra (bazén, whirlpool, sauna fitness a stolní tenis), BONUS: 1x 3hod. vstup do termálního parku, 50% sleva na další vstup do termálního parku nebo na vstup do termálního bazénu v hotelu Eliška.

Balíček 15

Cena balíčku Lyžařský wellness (2 noci) zahrnuje: 2x ubytování s polopenzí, procedury (vířivá koupel s přísadou, presoterapie), volný vstup do wellness centra (bazén, Whirlpool, sauna, fitness, stolní tenis), BONUS: slevy na skipasy, 50% sleva na vstup do termálního parku a na vstup do termálního bazénu v hotelu Eliška.

Balíček 16

Cena balíčku Lyžařský wellness (3 noci) zahrnuje: 3x ubytování s polopenzí, procedury (vířivá koupel s přísadou, presoterapie), volný vstup do wellness centra (bazén, Whirlpool, sauna, fitness, stolní tenis), BONUS: slevy na skipasy, 50% sleva na vstup do termálního parku a na vstup do termálního bazénu v hotelu Eliška.

Balíček 17

Cena balíčku Lyžařský wellness (5 nocí) zahrnuje: 5x ubytování s polopenzí, procedury (vířivá koupel s přísadou, presoterapie, 1x aroma masáž částečná), volný vstup do wellness centra (bazén, Whirlpool, sauna, fitness, stolní tenis), BONUS: slevy na skipasy, 50% sleva na vstup do termálního parku a na vstup do termálního bazénu v hotelu Eliška.

Balíček 18

Cena balíčku Silvestrovský pobyt (5 nocí) zahrnuje: 5x ubytování s polopenzí, 1.1. novoroční brunch, Silvestrovský program (večerní program 29.12., Silvestrovská zábava s hudbou, slavnostní večeře, Silvestrovský raut, ohňostroj a půlnoční přípitek), procedury (1x aromamasáž částečná, 1x přísadová koupel, 1x zábal ze včelího vosku), volný vstup do wellness centra, zapůjčení županu, parkování. BONUS: 2x 2hod. vstup do termálního parku, 50% sleva na další vstupy do termálního parku, volný vstup do termálního bazénu Eliška, animační a doprovodné programy pro děti a dospělé, slevy na skipasy.

Balíček 19

Cena balíčku Silvestrovský pobyt (6 nocí) zahrnuje: 6x ubytování s polopenzí, 1.1. novoroční brunch, Silvestrovský program (večerní program 29.12., Silvestrovská zábava s hudbou, slavnostní večeře, Silvestrovský raut, ohňostroj a půlnoční přípitek), procedury (1x aromamasáž částečná, 1x přísadová koupel, 1x zábal ze včelího vosku), volný vstup do wellness centra, zapůjčení županu, parkování. BONUS: 2x 2hod. vstup do termálního parku, 50% sleva na další vstupy do termálního parku, volný vstup do termálního bazénu Eliška, animační a doprovodné programy pro děti a dospělé, slevy na skipasy.

Balíček 20

Cena balíčku Lyžařský pobyt (3 noci) zahrnuje: 3x ubytování s polopenzí, 1x 3hod. vstup do termálního parku, volný vstup do wellness centra, zapůjčení županu, parkování. BONUS: 20% sleva na všechny masáže, 30% sleva na všechny koupele, 50% sleva na další vstup do termálního parku, slevy na skipasy.

Popis

HOTEL S VÝHLEDEM NA HŘEBENY JESENÍKŮ. Wellness hotel DIANA je součástí lázeňského resortu TERMÁLNÍ LÁZNĚ Velké Losiny. Hotel se nachází 1,5 km od lázeňského areálu, nabízí komplexní služby pod jednou střechou a komfortní ubytování v Jeseníkách kategorie standard plus. Předností hotelu je vyhlášená kuchyně s nabídkou gurmánských specialit z Jeseníků.

Poloha

na svazích Lázeňského vrchu, na kraji lesa s výhledem na hlavní hřeben Hrubého Jeseníku. Velké Losiny je obec v Olomouckém kraji, 9 km severovýchodně od Šumperka. Ve Velkých Losinách se nachází Zámek smutně proslulý čarodějnickými procesy. Dále se zde nachází poslední papírna v Evropě produkující tradiční ruční papír. Zámek i papírna jsou přístupné veřejnosti, v rámci papírny existuje unikátní Muzeum papíru. Mimo papírny, zámek i s jeho okolím a lázeňské pavilony, můžete v Losinách ještě navštívit Lázeňský park, ve kterém se mimo jiné nachází také pramen Karel (léčebná voda) a termální bazén. Za procházku stojí okolí řeky Losinky a v sezóně si můžete zalovit v místním rybářském areálu.

Vybavení ubytovacího zařízení

recepce, restaurace, výtah, konferenční služby, hotel. trezor, bar, letní terasa, Wi-Fi ve spol. prostorách (zdarma), PC koutek, pro děti - hřiště, herna, postýlka, stolička a strava; wellness centrum (vnitřní bazén, whirlpool, sauna, solárium, fitness, koupele, masáže - klasické i nadstandardní (jávské, thajské, havajské,...)), venkovní posezení s grilem, úschovna a půjčovna kol, úschovna lyží, parkoviště, akceptace platebních karet. Hotel je bezbariérový.

Vybavení pokoje

1 a 2lůžkové pokoje, 2lůžkové apartmány, vlastní soc. zařízení (sprcha nebo vana, WC, fén), župan, TV-SAT, telefon, lednička; APT navíc ložnice, obývací pokoj s možností 2 přistýlek (cena na vyžádání). 2 bezbariérové pokoje.

Stravování

snídaně, polopenze (snídaně - bufet, večeře - výběr ze 3 menu, ovocné a zeleninové saláty). Možnost dokoupení plné penze či stravování ? la carte.

Sport a volný čas

Sport: 2 tenisové kurty, pétanque, stolní tenis, squash, fitness, značené trasy pro pěší a cykloturistiku, v zimě běžecké a sjezdové lyžování (ski areály - Oáza - 11,3 km, Kareš - 14,1 km, Přemyslov - 15,9 km, Klepáčov - 17,9 km). TERMÁLY LOSINY - unikátní termální park, jediný svého druhu v České republice. Termální park využívá přírodní léčivé zdroje z lázní Velké Losiny a jejich uzdravující sílu. Poskytuje zdroje pro dosažení harmonie těla a mysli - záleží jen na vás, jaký koktejl si z nich namícháte. Vyzkoušejte 9 termálních bazénů a vodní atrakce. Nechte své tělo hýčkat při profesionálních masážích. Načerpejte energii při pohybových aktivitách v bazénu. Dopřejte své imunitě pobyt ve čtyřech typech saun. Termal park je v provozu celoročně. Turistické trasy: Můžete se vydat z Červenohorského sedla, které je východiskem významných turistických a cyklistických tras na okolní hřebeny a počátkem naučné stezky do nejstarší přírodní rezervace na Moravě Šerák - Keprník. Nebo si můžete udělat výlet k Rejvízu - největšímu rašeliništi na Moravě. Zurčící vodopády naleznete v údolí říčky Bílá Opava, tato stezka je součástí Národní přírodní rezervace Praděd. Anebo se vydejte na nejvyšší horu Moravy - Praděd. Lyžařské možnosti: Ski areál Kouty (12 km) - největší ski areál na Moravě s první 6sedačkovou lanovkou v ČR (kapacita 3200 os/hod.). Celková délka sjezdovek činí více než 5,5 km. Ski areál Kouty nabízí dokonalé zázemí, několik restaurací, infocentrum, prodejnu lyžařského vybavení, testcentrum lyží a snowboardů, dětský park, večerní lyžování, zimní exkurze do unikátní vodní elektrárny Dlouhé Stráně. Bezplatné parkování přímo v areálu. Ski areál Kareš Kouty nad Desnou (10 km) - areál je vhodný především pro rodiny s dětmi. Celková délka sjezdovek činí více než 950 m. Ski areál nabízí lyžařskou a snowboardovou školu, půjčovnu a občerstvení. Parkoviště pro auta zdarma. Lyžařský areál Červenohorské sedlo (20 km) - jedno z nejznámějších lyžařských středisek na severní Moravě. Celková délka sjezdovek činí až 4,5 km. Běžecké tratě se rozbíhají na obě strany Hrubého Jeseníku. Ski areál nabízí lyžařskou školu, půjčovnu a restaurace s občerstvením. Vlastní parkoviště za poplatek. Ski areál Přemyslov (10 km) - moderní a nové lyžařské středisko se 4 sjezdovými tratěmi a čtyřsedačkovou lanovkou, dvěma vleky. Celková délka sjezdovek činí více než 2 km. Ski areál nabízí lyžařskou školu, půjčovnu a servis, restauraci, bufet. Vlastní parkoviště za poplatek.

Balíček 1

Cena balíčku Přespěte a posnídejte zahrnuje navíc: 5x snídani, zapůjčení županu.

Balíček 2

Cena balíčku Přespěte a povečeřte zahrnuje navíc: 5x polopenzi, zapůjčení županu.

Balíček 3

Cena balíčku Přespěte a relaxujte zahrnuje navíc: 5x polopenzi, kredit na volný výběr wellness procedur (200,- Kč/os./den/nezahrnuje den odjezdu), zapůjčení županu.

Balíček 4

Cena balíčku Nechte to na nás zahrnuje navíc: 5x polopenzi, procedury (1x přísadová koupel, 1x aroma masáž částečná, 1x rašelinový zábal, 1x perličková koupel).

Balíček 5

Cena balíčku Termály naplno zahrnuje navíc: 5x polopenzi, 5x vsup do areálu Therme parku (3 hod.), kredit na volný výběr procedur ve wellness centru hotelu Diana (100,- Kč/os./den/nezahrnuje den odjezdu).

Balíček 6

Cena balíčku Termály naplno zahrnuje navíc: 6x polopenzi, 6x vsup do areálu Therme parku (3 hod.), kredit na volný výběr procedur ve wellness centru hotelu Diana (100,- Kč/os./den/nezahrnuje den odjezdu).

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

1x, 5x nebo 7x ubytování se snídaní nebo polopenzí (dle výběru pobytu), volný vstup do bazénu, whirlpoolu, sauny, fitness a na stolní tenis, parkování. BONUS: sleva 50 % na vstupy do vnitřního termálního bazénu v hotelu Eliška, sleva 50 % na vstupy do termálního parku Termály Losiny.

Základní cena nezahrnuje

dopravu, místní poplatek (20,- Kč/os./den), komplexní cestovní pojištění.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře Daen, která zájezd organizuje.

  • Lokalita dle CK: Jeseníky
  • Místo dle CK: Jeseníky
Informace o slevách

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Wellness Hotel Diana ***
(Webové stránky hotelu)

Všechny zájezdy do Wellness Hotel Diana

Celkové hodnocení hotelu

Hodnotilo

1 uživatelů

Pořadí

5. nejlépe hodnocený hotel v destinaci Olomoucký kraj

Poslední komentář

8.8.2017 | Petra
Datum pobytu: červenec 2017
Určitě doporučuji pro dovolenou a odpočinek,v okolí se dá vyrazit na výlety na místní zámek,pod kopcem je pivovar Zlosyn s výborným pivem,nedaleko rozhledna,lázeňský park,hotel Eliška s termálním bazénem s teplotou 34stupňů.Doporučuji výlet lanovkou na Dlouhé Stráně na vodní elektrárnu.

Nejnovější recenze

5
8.8.2017 | Petra
Datum pobytu červenec 2017
5/5 - Úžasné
Určitě doporučuji pro dovolenou a odpočinek,v okolí se dá vyrazit na výlety na místní zámek,pod kopcem je pivovar Zlosyn s výborným pivem,nedaleko rozhledna,lázeňský park,hotel Eliška s termálním bazénem s teplotou 34stupňů.Doporučuji výlet lanovkou na Dlouhé Stráně na vodní elektrárnu.

Velké Losiny - Wellness hotel DIANA Superior ***

Číslo zájezdu: 1149279
Česko, Jeseníky, Olomoucký kraj, Velké Losiny

Všechny termíny a možnosti (4869)

Doprava
Termín
Dní
Strava
Cena za dospělou osobu
Autem
Pá 1.11 – Pá 8.11.2019
2 lůžkový pokoj SWC
8 dní
polopenze
9 400 Kč
Autem
St 6.11 – St 13.11.2019
2 lůžkový pokoj SWC
8 dní
polopenze
9 450 Kč
Autem
Po 4.11 – Po 11.11.2019
2 lůžkový pokoj SWC
8 dní
polopenze
9 450 Kč
Autem
Út 5.11 – Út 12.11.2019
2 lůžkový pokoj SWC
8 dní
polopenze
9 450 Kč
Autem
Čt 7.11 – Čt 14.11.2019
2 lůžkový pokoj SWC
8 dní
polopenze
9 450 Kč
Autem
So 9.11 – So 16.11.2019
2 lůžkový pokoj SWC
8 dní
polopenze
9 450 Kč
Autem
Pá 8.11 – Pá 15.11.2019
2 lůžkový pokoj SWC
8 dní
polopenze
9 450 Kč
Autem
Ne 10.11 – Ne 17.11.2019
2 lůžkový pokoj SWC
8 dní
polopenze
9 450 Kč
Autem
Po 11.11 – Po 18.11.2019
2 lůžkový pokoj SWC
8 dní
polopenze
9 450 Kč
Autem
Út 12.11 – Út 19.11.2019
2 lůžkový pokoj SWC
8 dní
polopenze
9 450 Kč
Autem
St 13.11 – St 20.11.2019
2 lůžkový pokoj SWC
8 dní
polopenze
9 450 Kč
Autem
Čt 14.11 – Čt 21.11.2019
2 lůžkový pokoj SWC
8 dní
polopenze
9 450 Kč
Autem
Pá 15.11 – Pá 22.11.2019
2 lůžkový pokoj SWC
8 dní
polopenze
9 450 Kč
Autem
So 16.11 – So 23.11.2019
2 lůžkový pokoj SWC
8 dní
polopenze
9 450 Kč
Autem
Ne 17.11 – Ne 24.11.2019
2 lůžkový pokoj SWC
8 dní
polopenze
9 450 Kč
Autem
Po 18.11 – Po 25.11.2019
2 lůžkový pokoj SWC
8 dní
polopenze
9 450 Kč
Autem
Út 19.11 – Út 26.11.2019
2 lůžkový pokoj SWC
8 dní
polopenze
9 450 Kč
Autem
St 20.11 – St 27.11.2019
2 lůžkový pokoj SWC
8 dní
polopenze
9 450 Kč
Autem
Čt 21.11 – Čt 28.11.2019
2 lůžkový pokoj SWC
8 dní
polopenze
9 450 Kč
Autem
Pá 22.11 – Pá 29.11.2019
2 lůžkový pokoj SWC
8 dní
polopenze
9 450 Kč
Autem
So 23.11 – So 30.11.2019
2 lůžkový pokoj SWC
8 dní
polopenze
9 450 Kč
Autem
Ne 24.11 – Ne 1.12.2019
2 lůžkový pokoj SWC
8 dní
polopenze
9 450 Kč
Autem
Po 25.11 – Po 2.12.2019
2 lůžkový pokoj SWC
8 dní
polopenze
9 450 Kč
Autem
Út 26.11 – Út 3.12.2019
2 lůžkový pokoj SWC
8 dní
polopenze
9 450 Kč
Autem
St 27.11 – St 4.12.2019
2 lůžkový pokoj SWC
8 dní
polopenze
9 450 Kč