Termín:
18. 3. – 30. 3. 2018
Počet dní:
13 (ne – pá)
Počet nocí:
0
Doprava:
letecky Vídeň
Strava:
kombinovaná
Cena za osobu:
Nezávazná objednávka

Popis ubytování a programu zájezdu

Poloha

TOKIO , HAKONE , TAKAYAMA , KJÓTÓ , HIROŠIMA , ÓSAKA

Služby v ceně

vstupy v ceně,
snídaně na okruhu.

Popis programu

1. den: odlet z Praha i Vídeň.
2. den: přílet Tokio, transfer, ubytování v hotelu 3*.
3. den: (S) snídaně formou bufetu, celodenní prohlídka města: Tokio Metropolitan Government Offi ce Observation Hall, kaple Meiji, Imperial Palace Plaza, chrám Asakusa Kannon, nákupní centrum Nakamise, Ginza, návrat do hotelu.
4. den: (S) snídaně formou bufetu, výlet do Nikko (120 km/2 hod.), prohlídka města, návštěva svatyně Toshogu, jízda serpentinami Irohazaka s 20 ostrými zatáčkami k jezeru Chuzenji v sopce Nantai, vodopády Kegon, transfer zpět do hotelu.
5. den: (S) snídaně formou bufetu, transfer dálnicí Tomei do národního parku Fudži & Hakone (90 km/1,5 hod.), prohlídka 5. stanice hory Fudži, výlet lodí po jezeře Ashi, hora Komagatake Ropeway, údolí Owakudani, transfer autobusem do hotelu 3*.
6. den: (S) snídaně formou bufetu, transfer na železniční stanici Odawara, odjezd vlakem do Nagoji (200 km/70 min), přestup na druhý vlak, přesun do Takayamy (110 km/40 min). Prohlídka města s návštěvou vesnice Hida a muzea lidového umění Kusakabe, transfer do hotelu 3*.
7. den: (S) snídaně formou bufetu, transfer do města Shirakawaga (10 km/10 min), prohlídka chrámu Kanazawa, zahrady Kenrokuen, Nagamachi Samurai Residence. Transfer na stanici Kanazawa. Přesun vlakem do Kjótó (190 km/70 min). Ubytování v hotelu 3*.
8. den: (S) snídaně formou bufetu, celodenní prohlídka města Kjótó: hrad Nijo, chrámy Kinkakuji, Sanjusangendo, Kiyomizu, návrat do hotelu.
9. den: (S) snídaně formou bufetu, půldenní výlet Nara (40 km/60 min), návštěva chrámu Todaiji, jelení obory Nara Park, kaple Kasuga, na cestě zpět zastávka u Uji, prohlídka Fénixova chrámu – Byodo In, návštěva čajového obřadu, návrat do hotelu.
10. den: (S) snídaně formou bufetu, transfer na železniční stanici Kjótó, přesun vlakem Hirošima (270 km/1,5 hod.), prohlídka města: návštěva kaple Itsukushima, Peace Memorial Park, Peace Memorial Museum, transfer do hotelu New Hiroden Hiroshima (velká zavazadla pocestují do Ósaky, malé zavazadlo na jednu noc v hotelu).
11. den: (S) snídaně formou bufetu, procházka k železniční stanici Hirošima, přesun vlakem Himeji (210 km/70 min), prohlídka města, návštěva kostela Himeji a zahrady Kokoen, transfer na nádraží, přesun vlakem Ósaka (80 km/30 min), transfer do hotelu 3*.
12. den: (S) snídaně formou bufetu, půldenní projížďka městem Ósaka: návštěva kostela Ósaka, observatoř, plovoucí zahrada, Doton Bori, návrat do hotelu.
13. den: (S) snídaně formou bufetu, transfer na letiště Kansai Ósaka, přílet Praha i Vídeň.

Poznámka

Změna programu vyhrazena, zájezd se uskuteční při minimálním počtu 10 osob.

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

leteckou dopravu,
letištní taxy,
transfery,
ubytování v hotelech 3*plus na 11 nocí,
stravovaní dle programu,
služby průvodce.

Základní cena nezahrnuje

pojištění léčebných výloh.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře Siam Travel International, která zájezd organizuje.

  • Lokalita dle CK: Dle popisu
  • Místo dle CK: Hakone, Hirošima, Kjóto, Ósaka, Takayama, Tokio
Informace o slevách

VELKÝ OKRUH JAPONSKEM

Číslo zájezdu: 858018
Japonsko, Hakone, Hirošima, Kjóto, Ósaka, Takayama, Tokio