Termín:
14. 7. – 14. 7. 2018
Počet dní:
1 (so – so)
Počet nocí:
1
Doprava:
autobusem
Strava:
bez stravy
Cena za osobu:
485
(19 EUR)
Nezávazná objednávka

Popis ubytování a programu zájezdu

Úvod

Rozprávková dobrodružná jazda s prehliadkou Domu motýľov, detského múzea v zámku Schönbrunn a predovšetkým jednej z najväčších európskych ZOO s rôznymi atrakciami.

Úvod

1-dňový autokarový zájazd.

Doprava

Autokar.

Upozornenie

Zmena programu vyhradená.

Poznámka

Foto Kindergeburtstage_©_SKB_Agentur Zolles

Program 1. deň

Výlet rozprávkovým detským autobusom sa začína v Bratislave, kde v ranných hodinách (o 08:00 hod.) vyrazíme do Viedne, kde navštívime Dom mor í (Haus des Meers), ktorý je najväčším podvodným svetom v Rakúsku. Stretneme sa zoči -voči so žralokom mlatkohlavým, objavíme farebný svet koralových morí, dáme si pozor na pirane, skontrolujeme krokodílie tesáky a zbystríme zrak pri tarantulách.Uvidíme i škorpióny, pytóny a mamby. Cestu nám skríži najväčší suchozemský krab na svete - Coconut crab, ktorý dorastá až do 40 cm! Uvidíme preslávenú barakudu, morskú korytnačku a na záver prelezieme cez tropickú záhradus voľne pobehujúcimi opičkami. V poobedných hodinách sa presunieme do sveta Schönbrunnskej ZOO , domova pre viac ako 4 000 zvierat zo všetkých kontinentov sveta, po berlínskej ZOO jedinej v celej Európe, kde môžete vidieť obrovské pandy Yang Yang a Long Hui. Cez deň budete mať príležitosť uvidieť kŕmenie orangutanov, afrických slonov, tučniakov, austrálskych koál, supov, nazrieť do ríše dravých piraní, zažiť tropickú búrku dažďového pralesa. (V letných mesiacoch je možnosť návštevy labyrintu). Návrat na Slovensko vo večerných hodinách (cca 19:30 hod.)

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

Dopravu luxusným autokarom, sprievodcu.

Základní cena nezahrnuje

Vstupy, cestovné poistenie.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře Satur Travel, která zájezd organizuje.

  • Lokalita dle CK: Dle popisu
  • Místo dle CK: Viedeň
Informace o slevách

Rakousko

Rakousko je převážně hornaté, průměrná nadmořská výška je asi 900 m n. m. Rakouské hory patří k východní části Alp a procházejí zemí v několika pásmech západovýchodního směru. Na samém severu země leží Tyrolské a Salcburské Alpy, v centrální části pak Vysoké Taury s nejvyšším rakouským vrcholem Grossglockner (3797 m n. m.). Na jihu se rozkládají Ötztalské, Zillertalské a Karnické Alpy.

Rakousko nabízí 20 000 km perfektně upravených sjezdových a běžeckých tratí, 9 500 vleků a lanovek s celkovoukapacitou 1,5 mil. osob/ hod. Skipas zahrnuje kromě vyvážení se lanovkou či vlekem na vrchol sjezdovek a cestování ski busem často i doplňkové služby ve větších střediscích. Lyžaři jsou zpravidla dopravováni ze spodních částí sjezdovek na vrcholky hor dostatečným množstvím rychlých vleků a lanovek různých typů: sedačkovými lanovkami, kabinkami nazývanými také gondoly, velkými lanovkovými kabinami nebo horskou dráhou s ozubnicí zvanou zubačka. Každé větší lyžařské středisko navíc poskytuje možnost dostatečného vyžití i pro vyznavače snowboardů. Pokud ve středisku není k dispozici celý snowboard funpark, bývají pro vyznavače „prken“ vyčleněné svahy bez úpravy povrchu. Rovněž běžkaři si zde přijdou na své. Strojově upravené a samozřejmě zdarma přístupné tratě se opět nacházejí v každé lyžařské oblasti země. Asi nejznámější jsou oblasti Ramsau am Dachstein (Schladming– Ramsau–Dachstein Tauern), Schneewinkel ve střediscíchFieberbrunn- Waidring nebo běžecké tratě oblasti Kössen-Walchsee, ale i mnoho dalších, místy i vysoko položených, ale vždy perfektně upravených běžeckých tratí.

Popis byl převzat z katalogu CK Firo Tour