Víkend v Budapešti

  Maďarsko, Budapešť a okolí, Maďarské termály, Budapešť

Víkend v Budapešti

    Maďarsko, Budapešť a okolí, Maďarské termály, Budapešť
Číslo zájezdu: 2 050 450
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Víkend v Budapešti s předvánoční atmosférou

Vydejte se s námi poznat město plné historických památek. Moderní živá metropole na Dunaji - Budapešť, nadchne každého návštěvníka nezapomenutelnou atmosférou hlavního města s množstvím kulturních objektů, historických staveb, zelených městských parků a termálních koupališť k relaxaci a odpočinku. Také ochutnávka místních vyhlášených specialit přispěje k nevšednímu zážitku. 

Jak probíhá cesta autobusem:

Autobus sváží klienty téměř z celé Moravy. Svoz začíná brzy ráno. Naší snahou je vyjít vstříc Vám, našim klientům, a umožnit tak pohodlné cestování ze svého města. Upozorňujeme také na možnost přestupu do jiného autobusu na území ČR.

Program:

1. den: zastávka na Gellertově vrchu u Citadely, přejezd na stranu Pešti, návštěva centrální budapešťské tržnice, možnost nakoupit čabajky, koření, suvenýry, sýry, případně můžete i poobědvat. Procházka ulicí Váci (Váci utca), na náměstí Vörösmarty tér (krátké volno), v případě zájmu je možné zajít ke kostelu sv. Štěpána, k Parlamentu, k Židovské synagoze. První den je možné zakončit plavbou po Dunaji. Město bude krásně osvětleno a nabídne nevšední výhledy z lodní paluby. Možnost večeře v některé z restaurací, přejezd na ubytování.

2. den: snídaně, návštěva hradního vrchu (Budínský hrad, Matyášův chrám, Rybářské bašty, pro zájemce Labyrint), přejezd k Náměstí Milénia. Návštěva proslulých Szechenyiho lázní, koupání, nebo individuální program, v podvečerních hodinách odjezd zpět do ČR.

Popis hotelu
Kladné stránky

prohlídka Budapešti s průvodcem
možnost večerní plavby po Dunaji
koupání v termálních lázních

Víkend v Budapešti

Ubytování ve 2 lůžkových nebo 3 lůžkových pokojích v okrajové části Budapešti.

2* nebo 3* hotel se snídaní.

Základní cena zahrnuje

  • autobusovou dopravu, ubytování na 1 noc, 1 x snídani, služby průvodce.

Základní cena nezahrnuje

  • vstupy (není-li v popisu uvedeno jinak), pojištění, nástupní místo.
  • Minimální počet účastníků z jednotlivých nástupních míst je 6 osob. Při nižším počtu nemusí být nástupní místo realizováno.
  • Prosím, dodržujte instrukce a pokyny průvodce během zájezdu, domluvené časy a místa srazu. Nedodržením daných pokynů vám zaniká nárok na kompenzaci dodatečných nákladů ze strany CK.

Informace o zájezdu

Pořadatel: TVARBET MORAVIA, a.s., IČ 13690558.
Lokalita dle pořadatele: Dle popisu, Budapešť
Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře.

565 656 410 Číslo zájezdu: 2 050 450
dnes 8–18 h

Maďarsko

Maďarsko je příbuzná země, která je dokonce součástí Visegrádského společenství s Českou republikou. Právě vzdálenost a mimořádně zajímavá turistická místa dělají z rovinaté země podél Dunaje výborný cíl nejen krátkodobých pobytů, ale také plnohodnotné dovolené. Největšími přednostmi země jsou termální prameny a s nimi spojená wellness centra, dále poměrně velké jezero Balaton, které je tradičním cílem letního odpočinku a vodních radovánek. Maďarsko je vyhlášenou krajinou skvělého vína a specifické vynikající gastronomie. Velkým hitem jsou proto různé pobyty ve vinných sklípcích, spojené s gastronomickými zážitky. Velkým historickým a ekonomickým centrem Maďarska je hlavní město Budapešť, které je silně vyhledávané pro eurovíkendové a poznávací pobyty.

Nezávazná objednávka

Víkend v Budapešti
    Maďarsko, Budapešť a okolí, Maďarské termály, Budapešť

Cena
2 241 Kč/os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 050 450

Zájezd

osoba na pevném lůžku
2
2 241 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dospělý
2
225 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dítě do 18 let
0
174 Kč
samostatné pojištění storna Uniqa - za osobu
0
270 Kč