Víkend v Salzburgu a okolí

Rakousko, Salcbursko, Salzburg

Víkend v Salzburgu a okolí

  Rakousko, Salcbursko, Salzburg
Původní cena
3 708 Kč/os

Cena
3 171
(124 EUR)
/os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 737 394
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Úvod

2-dňový autokarový zájazd

Úvod

Zámok Hellbrunn s nádherným parkom a vodnými hradmi, Mozartov Salzburg, Hallstadt na brehu jazera a úpätí Dachsteinu, cisárske kúpeľné mesto Bad Ischlu a Wolgansee - jedno z najkrajších jazier Salzburgskej soľnej komory.

Ubytovanie

1x ubytovanie s raňajkami v hoteli/penzióne 2*/3*

Stravovanie

1x raňajky

Poznámka

Schloss-Hellbrunn-Salzburg_Tourismus-Salzburg
Schloss-Mirabell-Salzburg_Tourismus-Salzburg
Zmena programu vyhradená.

Doprava

Autokar.

1. deň

Odchod zo Slovenska v ranných hodinách (z Bratislavy o 06:30 h), príchod na zámok Hellbrunn pri Salzburgu, fakultatívne prehliadka zámku s nádherným parkom a vodnými hrami, prehliadka Salzburgu, rodného mesta Mozarta s miestnym sprievodcom, vo večerných hodinách odchod na ubytovanie v okolí Salzburgu.

2. deň

Raňajky, odchod do jedného z najstarších rakúskych mestečiek – Hallstattu na brehu jazera Hallstättersee a na úpätí známeho ľadovca Dachstein (2 995 m n. m.), odchod do Bad Ischlu (prehliadka cisárskeho kúpeľného mesta), zastávka pri jazere– Wolfgangsee v údolí lemovanom vrchmi. V podvečerných hodinách odchod na Slovensko, návrat v neskorých večerných hodinách (cca 21:30 h). 

Základní cena zahrnuje

Dopravu luxusným autokarom, 1x ubytovanie s raňajkami v hoteli/penzióne 2*/3*, miestneho sprievodcu v Salzburgu, sprievodcu.

Základní cena nezahrnuje

Za 1/1 izbu 22 EUR, za miesto v prednej polovici autokaru 7 EUR.

  • Vstupy, pobytovú taxu, cestovné poistenie. 

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Satur Travel, IČ: 35787201. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Lokalita dle CK: Dle popisu
  • Místo dle CK: Salzburg

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 737 394
dnes 8–18 h

Rakousko

Rakousko, země majestátních horských hřebenů, jezer, malebných údolí i historických měst. Náš osobitý jižní soused je velmi dobře dostupný vlakem i autem. Díky své kvalitní silniční síti je zde cestování pohodlné a rychlé. Velká část rakouského území je tvořena alpským masivem, který je nejčastějším cílem českých turistů v letních i zimních měsících. Všeobecně vysoká kvalita služeb i možnosti vyžití pro rodiny s dětmi jsou jistotou, se kterou můžete cestovat do této země. Služby jsou ve velmi vyspělém Rakousku precizní a mnohdy překvapí. Cílem nádherné letní dovolené mohou být horské túry, nebo wellness odpočinek u vyhlášených rakouských jezer. Rakousko je lyžařskou velmocí a v zimě místní obyvatelé žijí všemi sporty spojenými s bílým prašanem na sjezdovkách. Navštivte nejoblíbenější střediska českých lyžařů Dachstein West nebo Dachstein / Schladming.

Nezávazná objednávka

Víkend v Salzburgu a okolí
  Rakousko, Salcbursko, Salzburg

Původní cena
3 708 Kč/os

Cena
3 171
(124 EUR)
/os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 737 394

Zájezd

osoba na pevnom lôžku
2
124,2 EUR
príplatok za miestenku tam -
0
3,5 EUR
príplatok za miestenku späť -
0
3,5 EUR
príplatok za 1x PCR test - osoba
0
49 EUR
príplatok za 1x Antigén test a manažment termínu testovania - osoba
0
15 EUR

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dospělý
2
9 EUR
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dítě do 18 let
0
6,9 EUR
pojištění Storno plus Generali - za osobu
0
6 EUR