Vila BARTUL

Chorvatsko, Střední Dalmácie, Gradac nástup sobota

Vila BARTUL

  Chorvatsko, Střední Dalmácie, Gradac nástup sobota
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Popis hotelu
Kladné stránky

blízko pláže i centra
klimatizace zdarma
wi-fi v ceně
delegát v místě pobytu

Záporné stránky

domácí mazlíčci nejsou povoleni

Vila BARTUL

Vila Bartul je pěkný apartmánový dům s vynikající polohou, který se nachází v blízkosti pláže i centra. Gradac je nejjižnějším místem Makarské riviéry, ležícím pod mohutným masivem hory Rilič. Je to bývalá rybářská vesnice, která byla vybudována na zbytcích římské osady Labineca. Město leží uprostřed zeleně u jadranské magistrály a zdejší oblázkové pláže patří k nejkrásnějším na Makarské riviéře.
Vila má parkoviště a připojení wi-fi v ceně. Součástí výbavy studií a apartmánů jsou ručníky, polštáře a přikrývky - včetně povlečení. Před vilou je terasa s grilem, která je k dispozici všem hostům. Domácí mazlíčci v tomto ubytování nejsou povoleni.

Studio pro 2 osoby (ST 2)

prostorné studio se nachází ve 3. patře. Jedná se o jednu místnost s ložnicí, koupelnou s WC, kuchyňkou (lednice, rychlovarná konvice, kuchyňské vybavení pro základní stolování a přípravu jídla), SAT/TV, balkon (boční výhled na moře), klimatizace a wifi zdarma. Přistýlka je vždy v denní místnosti s kuchyňským koutem.

Apartmán pro 2 osoby (AP 2)

apartmán ve 3. patře se dvěmi místnosti (ložnice a kuchyně s denní místnostní) a v jednom apartmánu s možností jedné přistýlky (rozkládací křeslo). Součástí je kuchyňský kout (lednice, rychlovarná konvice, kuchyňské vybavení pro základní stolování a přípravu jídla), TV/SAT,  koupelna s WC (vana/sprcha), klimatizace a wi-fi zdarma. Apartmán má balkon s výhledem na moře.

Stravování

individuální vaření z vlastních zásob, možnost polopenze v místní restauraci Kod Irene.

Vzdálenosti

pláž 180 m, centrum 200 m, restaurace 200 m.

Pláž

oblázková s pozvolným vstupem do moře.

Zábava a sport

milovníci aktivní dovolené si mohou zpříjemnit dovolenou sportem: sportovní hřiště (300 m), vodní sporty, pěší turistika.

Základní cena zahrnuje

  • ubytování, spotřebu energií, pobytovou taxu, služby delegáta, závěrečný úklid, pojištění CK proti úpadku
  • ubytování, pobytovou taxu, polopenzi, spotřebu energií, služby delegáta, závěrečný úklid, pojištění CK proti úpadku
  • ubytování, autobusovou dopravu, pobytovou taxu, spotřebu energií, služby delegáta, závěrečný úklid, pojištění CK proti úpadku
  • ubytování, autobusovou dopravu, pobytovou taxu, polopenzi, spotřebu energií, služby delegáta, závěrečný úklid, pojištění CK proti úpadku

Základní cena nezahrnuje

  • cestovní pojištění (není-li objednáno ve službách).

Informace o zájezdu

Pořadatel: TVARBET MORAVIA, a.s., IČ 13690558.
Lokalita dle pořadatele: Střední Dalmácie, Gradac nástup sobota
Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře.

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 473 618
dnes 8–18 h

Chorvatsko

Nenechte si ujít

Historicky nejoblíbenější cíl českých turistů na pobřeží Jadranu má co nabídnout. Přírodní i kulturní poklady na dosah. Podívejte se s námi na ty nejzajímavější.

Istrie a Pula

Z Istrie se stala menší perla Středomoří. Koncentrace zážitků je vysoká, hlavně historických památek, koupání v moři a sem tam i na přírodní zajímavost narazíte. Centrem je historická Pula se slavným amfiteátrem. Z přírodních lákadel jsou atraktivní krápníkové jeskyně Baredine u obce Nova Vas a Národní park Brijuni nedaleko Puly.

Národní park Plitvická jezera

Kdo by neznal jezera a vodopády z Pokladu na Stříbrném jezeře. Plitvice jsou nejslavnější národní park Chorvatska. Tvoří je soustava 16 sladkovodních jezer, která jsou v délce 7 km navzájem propojena říčkami, vodopády a kaskádami. Zaujmou především svou tyrkysově modrou vodou. Vyjeďte si na loďce a prozkoumejte přírodní poklad Chorvatska.

Dubrovník

Starobylý Dubrovník je nejatraktivnější letovisko Chorvatska. Největším celosvětově uznávaným tahákem je systém opevnění a historické centrum. Staré město je neporušený obraz přístavu z přelomu 17. a 18. století. Starobylé kamenné domy, úzké uličky a schodiště mají půvab. Centrem veřejného života je náměstí Luža.

Národní park Kornati

Kornati se nachází ve střední části chorvatského Jadranu. Jedná se o kouzelné seskupení mnoha ostrovů. Jméno národní park dostal podle největšího z ostrovů Kornatu. V současné době má souostroví 89 různých ostrovů, ostrůvků a útesů. O kráse mnoha ostrovů a ostrůvků zasazených v moři nelze psát, ty je potřeba vidět naživo.

Trogir

Starobylé město ve Střední Dalmácii zapsané na seznamu UNESCO se jmenuje Trogir. Nejcennější je téměř neporušená stará historická část města kolem katedrály, která vznikala ve 13. až 15. století. Hlavní památka je románská katedrála sv. Vavřince (Sveti Lovre), trojlodní bazilika ze 13. století. Významný je přístav, ze kterého se pořádá mnoho výletů na moře a okolní ostrovy.

Národní park Krka

Krka je národní park v Chorvatsku pojmenovaný po stejnojmenné řece. Nachází se v centrální části Dalmácie, v Šibensko-kninské župě nedaleko města Šibenik. Národní park Krka je známý svými četnými vodopády a různobarevnými jezírky. Hlavní pozoruhodností národního parku jsou soustava vodních kaskád a rekordní počet živočišných a rostlinných druhů.

Poreč

Poreč patří mezi přístavní města Istrie s tisíciletou historií. Čisté Jaderské moře a borové lesy, které sahají až k mořskému břehu, dělají z Poreče ideální místo pro rodinnou dovolenou. Město je slavné pro vzácnou Eufraziovu bazaliku, která pochází ze 6. století a patří na seznam světového kulturního dědictví UNESCO.

Split

Split je druhé největší město Chorvatska, centrum Střední Dalmácie na pobřeží Jaderského moře. Ve Splitu najdete velké množství kulturních památek. Antický Diokleciánův palác se roku 1979 zařadil na seznam kulturního dědictví UNESCO. Nejzajímavější jsou staré klenby a chodby pod městem. Split využívá služby mezinárodního letiště 20 kilometrů na západ.

Nezávazná objednávka

Vila BARTUL
  Chorvatsko, Střední Dalmácie, Gradac nástup sobota

Cena
8 541 Kč/os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 473 618

Zájezd

osoba na pevném lůžku
2
8 541 Kč
povinný příplatek za pobytovou taxu - dítě 12-17 let
0
0 Kč
povinný příplatek za pobytovou taxu - dítě do 12 let
0
0 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno) - dospělý
2
550 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno) - dítě do 18 let
0
340 Kč
samostatné pojištění storna Uniqa - za osobu
0
270 Kč