Vila BOŽICA

Chorvatsko, Chorvatské ostrovy, Vir, Vir

Vila BOŽICA

  Chorvatsko, Chorvatské ostrovy, Vir, Vir
Číslo zájezdu: 2 049 589
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Popis

Poloha: Vila sa nachádza približne 60 m od mora, 500 m od najbližších obchodov a 1,5 km od centra.

Služby: parkovanie na pozemku. Možnosť pobytu s domácim miláčikom (za poplatok).

Ubytovanie:

App/2+2 – dvojlôžková spálňa, kuchynsko-obývací priestor s rozkladacím gaučom pre 2 osoby, plne vybavený kuchynský a jedálenský kút (elektrický sporák, chladnička s mrazničkou, kávovar, rýchlovarná kanvica, hriankovač, mikrovlnná rúra), kúpeľňa/WC, klimatizácia, SAT TV, internet, terasa/balkón s posedením, výhľad na more.

App/2+3 – spálňa s manželskou posteľou a jedným samostatným lôžkom, kuchynsko-obývací priestor s rozkladacím gaučom pre 2 osoby, plne vybavený kuchynský a jedálenský kút (elektrický sporák, chladnička s mrazničkou, kávovar, rýchlovarná kanvica, hriankovač, mikrovlnná rúra), kúpeľňa/WC, klimatizácia, SAT TV, internet, terasa/balkón s posedením, výhľad na more.

App/4+2 – dve dvojlôžkové spálne (jedna s manželskou posteľou), kuchynsko-obývací priestor s rozkladacím gaučom pre 2 osoby, plne vybavený kuchynský a jedálenský kút (elektrický sporák, chladnička, kávovar, rýchlovarná kanvica, hriankovač, mikrovlnná rúra), kúpeľňa/WC, klimatizácia, SAT TV, internet, terasa/balkón s posedením, výhľad na more.

Stravovanie: individuálne.

Pláž: kamenistá, s upravenými betónovými plošinami, cca. 60 m

Základní cena zahrnuje

  • Postelné prádlo
  • Spotrebu vody a elektriny
  • Prenájom app/štúdia na 7 nocí
  • Klímu
  • Cena je s DPH

Základní cena nezahrnuje

  • Cestovné poistenie

Informace o zájezdu

Pořadatel: N.I.K. SLOVAKIA, spol. s r.o., IČ 35735597.
Lokalita dle pořadatele: Vir, Vir

800 656 610 Číslo zájezdu: 2 049 589
dnes 8–18 h

Chorvatsko

Nenechte si ujít

Historicky nejoblíbenější cíl českých turistů na pobřeží Jadranu má co nabídnout. Přírodní i kulturní poklady na dosah. Podívejte se s námi na ty nejzajímavější.

Istrie a Pula

Z Istrie se stala menší perla Středomoří. Koncentrace zážitků je vysoká, hlavně historických památek, koupání v moři a sem tam i na přírodní zajímavost narazíte. Centrem je historická Pula se slavným amfiteátrem. Z přírodních lákadel jsou atraktivní krápníkové jeskyně Baredine u obce Nova Vas a Národní park Brijuni nedaleko Puly.

Národní park Plitvická jezera

Kdo by neznal jezera a vodopády z Pokladu na Stříbrném jezeře. Plitvice jsou nejslavnější národní park Chorvatska. Tvoří je soustava 16 sladkovodních jezer, která jsou v délce 7 km navzájem propojena říčkami, vodopády a kaskádami. Zaujmou především svou tyrkysově modrou vodou. Vyjeďte si na loďce a prozkoumejte přírodní poklad Chorvatska.

Dubrovník

Starobylý Dubrovník je nejatraktivnější letovisko Chorvatska. Největším celosvětově uznávaným tahákem je systém opevnění a historické centrum. Staré město je neporušený obraz přístavu z přelomu 17. a 18. století. Starobylé kamenné domy, úzké uličky a schodiště mají půvab. Centrem veřejného života je náměstí Luža.

Národní park Kornati

Kornati se nachází ve střední části chorvatského Jadranu. Jedná se o kouzelné seskupení mnoha ostrovů. Jméno národní park dostal podle největšího z ostrovů Kornatu. V současné době má souostroví 89 různých ostrovů, ostrůvků a útesů. O kráse mnoha ostrovů a ostrůvků zasazených v moři nelze psát, ty je potřeba vidět naživo.

Trogir

Starobylé město ve Střední Dalmácii zapsané na seznamu UNESCO se jmenuje Trogir. Nejcennější je téměř neporušená stará historická část města kolem katedrály, která vznikala ve 13. až 15. století. Hlavní památka je románská katedrála sv. Vavřince (Sveti Lovre), trojlodní bazilika ze 13. století. Významný je přístav, ze kterého se pořádá mnoho výletů na moře a okolní ostrovy.

Národní park Krka

Krka je národní park v Chorvatsku pojmenovaný po stejnojmenné řece. Nachází se v centrální části Dalmácie, v Šibensko-kninské župě nedaleko města Šibenik. Národní park Krka je známý svými četnými vodopády a různobarevnými jezírky. Hlavní pozoruhodností národního parku jsou soustava vodních kaskád a rekordní počet živočišných a rostlinných druhů.

Poreč

Poreč patří mezi přístavní města Istrie s tisíciletou historií. Čisté Jaderské moře a borové lesy, které sahají až k mořskému břehu, dělají z Poreče ideální místo pro rodinnou dovolenou. Město je slavné pro vzácnou Eufraziovu bazaliku, která pochází ze 6. století a patří na seznam světového kulturního dědictví UNESCO.

Split

Split je druhé největší město Chorvatska, centrum Střední Dalmácie na pobřeží Jaderského moře. Ve Splitu najdete velké množství kulturních památek. Antický Diokleciánův palác se roku 1979 zařadil na seznam kulturního dědictví UNESCO. Nejzajímavější jsou staré klenby a chodby pod městem. Split využívá služby mezinárodního letiště 20 kilometrů na západ.

Nezávazná objednávka

Vila BOŽICA
  Chorvatsko, Chorvatské ostrovy, Vir, Vir

Cena od
103 EUR/os
(2 525 Kč/os)

Cestující

Číslo zájezdu: 2 049 589

Pobyt

celá ubytovacia jednotka
1
610 EUR

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dospělý
2
30 EUR
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dítě do 18 let
0
23 EUR
samostatné pojištění storna Uniqa - za osobu
0
11 EUR