Termín:
24. 11. – 1. 12. 2018
Počet dní:
8 (so – so)
Počet nocí:
7
Doprava:
autem
Strava:
bez stravy
Cena za osobu:
Nezávazná objednávka

Popis ubytování a programu zájezdu

Popis letoviska

Lignano Riviera je nejklidnější částí letoviska, celé je ponořeno do pásů piniových hájů a převažuje zde spíše vilková zástavba. Nabízí zde možnost navštívit zoologickou zahradu Punta Verde, dětský zábavní park I Gommosi a pro milovníky golfu je zde Golf Club Lignano. Tahle příjemná přírodní část se stala oblíbeným místem známého spisovatele Ernesta Hemingwaye, který se sem rád vracel kvůli krásným přírodním scenériím, plážím, lagunám a ústí řeky Tagliamento. I když zde najdete obchody a obchůdky, restaurace, pizzerie a supermarkety, hlavní charakteristikou je klid a příjemná místa, na která se nedá zapomenout.
Z Lignana se můžete s námi zúčastnit organizovaných výletů do Benátek.

Připravili jsme pro vás výběr oblíbených ubytování, která je třeba rezervovat brzy, jedná se o stálice, které bývají brzy vyprodané:
Neodkládejte výběr dovolené v Lignanu

Každý rok přidáváme další možnosti ubytování.

Popis objektu

Elegantní dvouapartmánová vila CIOL (Corso dei Continenti, 133) se nachází uprostřed zeleně v klidné části letoviska, nedaleko centra Lignano Riviera se supermarkety, bary a pizzeriemi. V blízkosti leží Riviera Park o rozloze 20.000 m2 zeleně, barem s občerstvením a společenskou zábavou pro děti i dospělé. Klientům je k dispozici zahrada s venkovním posezením, barbecue a dvěma slunečními lehátky. Apartmány mají dvojí sociální zařízení, TV, klimatizaci, mikrovlnnou troubu, pračku, balkon a parkovací místo.

Vzdálenost od

pláže 750 m

Pozice objektu v letovisku

klidné místo

Venkovní dispozice

zahrada, oplocená, společný gril/barbecue

Minimální počet nocí

standardně 7

Ubytování

apartmán, C trilo 6 -

ložnice s manželskou postelí, ložnice s manželskou postelí nebo se dvěma lůžky, obývací pokoj s rozkládacím dvougaučem, kuchyňka.

(max. 6 osob, počet ložnic 2)
zvýšené přízemí, balkon, klimatizace, bez patrových postelí, TV, lednice, samostatný mrazák, pračka, mikrovlnná trouba, sprcha, druhé soc. zařízení, s vanou (v suterénu), parkovací místo, nástupní dny sobota, příjezd od 16:00 do 19:00, odjezd 10:00

Další informace k ubytování od CK

Vnější bazén: neni
Klimatizace: zdarma
Televize: ano
Lednička: ano
Balkón: ano

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

Cena C trilo 6 zahrnuje:
pronájem ubytování
spotřeba energií, (pouze v období 19.05. - 22.09.)
závěrečný úklid, (kuchyňský kout a koupelnu uklízí klienti sami, jinak za poplatek dle znečištění)
delegát v lokalitě (cca od poloviny června do poloviny září)

Cena C trilo 6 zahrnuje:
pronájem ubytování
spotřeba energií, (pouze v období 19.05. - 22.09.)
závěrečný úklid, (kuchyňský kout a koupelnu uklízí klienti sami, jinak za poplatek dle znečištění)
delegát v lokalitě (cca od poloviny června do poloviny září)
doprava

Základní cena nezahrnuje

Cena C trilo 6 nezahrnuje:
ložní prádlo, 1 €/os./den jednolůžko i dvoulůžko, 1 €/os./den 3 ručníky, k dokoupení
zvířata, na vyžádání
vratná kauce 150 €/pobyt/apt
vratná kauce pro mládežnické skupiny za osobu 100 €/pobyt/os
pobytová taxa není v ceně

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře Azzurro, která zájezd organizuje.

  • Lokalita dle CK: Friuli Venezia Giulia
  • Místo dle CK: Lignano Riviera

Itálie

Itálie je jeden z nejbohatších států Evropy co do přírodních i kulturních zajímavostí. Země na Apeninském poloostrově je krajinou nekonečných horských masivů, dlouhých písčitých pláží a bohaté historie. Hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Uvnitř území se nacházejí dva vnitřní ministáty San Marino a Vatikán. Břehy Itálie omývá celkem pět moří: Jaderské, Jónské, Tyrhénské, Ligurské a Středozemní moře. Délka pobřeží je závratných 7 600 km.

Může se pochlubit svými dějinami, kulturními i přírodními krásami, z nichž 51 je zapsáno do seznamu památek UNESCO. Z přímořských regionů lze doporučit nejvíce oblíbené Benátsko, dále ale také Kalábrii, Palmovou riviéru, Toskánsko, Abruzzo apod. V zimě je Itálie lyžařským rájem, vyznavači zimních sportů z celého světa míří hlavně do Trentina - Alta Adige, Jižního Tyrolska, nebo propojených gigantů Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Řím jsou zase jedněmi z nejoblíbenějších cílů vyznavačů eurovíkendů.