Termín:
25. 8. – 1. 9. 2018
Počet dní:
8 (so – so)
Počet nocí:
7
Doprava:
autem
Strava:
bez stravy
Cena za osobu:
Nezávazná objednávka

Popis ubytování a programu zájezdu

Úvodní popis

Pckód objektu: 18715
Pěkně vybavené apartmány se nacházejí v klidné ulici, 400 m od oblázkové pláže. Hostům je k dispozici společný zahradní gril. Možnost klimatizace (za poplatek 6 EUR/den). Parkování u objektu.

Popis objektu

obytná plocha 28 m2, Místnosti: 1. patro: studio (1 x manželské lůžko, počet míst u jídelního stolu: 2, kuchyňský kout, jídelní kout, balkón, výhled: na moře), koupelna (wc, sprch. kout, umyvadlo)

Vybavení objektu

klimatizace Za poplatek (6 EUR/den), lednička 1, klasický TV, satelit, vaření: elektrický vařič, počet plotýnek: 2, domácí zvíře: ne, možnost kouření: ne

Exteriér

parkování u objektu

Další vybavení

zahradní nábytek ano, gril ano

Okolí

Centrum města: Trogir 3 km
Obchod: 100 m
Oblázková pláž: 400 m
Restaurace: 100 m

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

  • ubytování za studio pro 2 osoby a týden (So - So), spotřebu el. energie, vody, plynu, lůžkoviny, závěrečný úklid.

Základní cena nezahrnuje

  • místní poplatek 380 Kč za osobu a týden pobytu (osoby od 12 do 18 let 190 Kč, děti do 12 let zdarma) a cestovní pojištění.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře B&K Tour, která zájezd organizuje.

  • Lokalita dle CK: Čiovo
  • Místo dle CK: Čiovo
Informace o slevách

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Vila Sauka ***

Typ pláže: oblázková
Vzdálenost od pláže: 350 m

Všechny zájezdy do Vila Sauka

Chorvatsko

Chorvatsko je dlouhodobou jedničkou co do počtu českých turistů. A to nejen kvůli své poloze a možnosti dojet tam pohodlně autem či autobusem. Hlavním lákadlem je chorvatské pobřeží, které je různorodé a společně s ostrovy nabízí bezpočet kouzelných míst, kde strávit chvíle volna. Chorvaté se snaží, aby návštěvníci v jejich zemi byli spokojení a stále se k nim vraceli. A tak je nabídka animačních programů, vodních sportů, sportovišť a dalšího vyžití pro celou rodinu velmi široká a každý si může vybrat podle svých přání. Velká část chorvatského pobřeží Jaderského moře je chráněna mohutnými horskými formacemi, které dotváří typickou a velmi krásnou přímořskou krajinu země. Starobylá centra vesniček a měst vybízí k romantické procházce po dni stráveném na plážích. Moře je rájem vodních radovánek a sportů, restaurace nabízí výtečnou kuchyni.