VILLA AGRIFOGLI

Itálie, Toskánsko, Val Canina

VILLA AGRIFOGLI

  Itálie, Toskánsko, Val Canina
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Charakteristika

patrová vilka (2 samostatné apartmány) se nachází v pěkné zahradě. Vila je na strategickém místě, jen 12 km od moře a kousek od vyhlášených vinic a historických měst.

Ubytování

apartmány vždy s vybaveným kuchyňským koutem, SPR+WC, TV, Wi-Fi (zdarma), terasa. #C4/6 Rosa (80 cca m2, max. 4 osoby + 2 přistýlky) /# dvě ložnice s dvojlůžkem, denní místnost s rozkládacím dvojlůžkem a kuchyňským koutem, krb, myčka, kávovar, SPR+WC, pračka, TV/SAT, venkovní sezení. 5. a 6. osoba vždy za příplatek - přistýlka. Apartmán se nachází v prvním patře. #C6 Peonia (cca 65 m2, max. 6 osob) /# dvě ložnice s dvojlůžkem a samostatným lůžkem, denní místnost s kuchyňským koutem, myčka, toustovač, kávovar, SPR+WC, pračka, TV/SAT, venkovní sezení. Apartmán se nachází v přízemí.

Postýlka

pro dítě do 3 let v rámci max. počtu osob zdarma, nad rámec max. osob platí jako osoba na přistýlce 70 €/týden.

Služby

Wi-Fi, barbecue, neomezený přístup do soukromé botanické zahrady o výmeře 10 000 m2 (nachází se na severu Marina di Castagneto a navazuje na pláž).

Parkování

u vily, 1 místo/apartmán.

Vzdálenost od centra

cca 800 m Valcanina Sassetta.

Vzdálenost od pláže

17 km soukromá písečná pláž na severu Marina di Castagneto.

Pláž

možnost využívat zdarma soukromou pláž s písečnými dunami na severu Marina di Castagneto, které jsou součástí soukromé botanické zahrady. K dispozici jsou i lehátka a slunečníky (samoobsluha, do vyčerpání kapacity). Před zahradou je možnost parkování.

Zvíře

nepovoleno.

Základní cena zahrnuje

  • V ceně za apartmán je zahrnuto: ubytování, spotřeba energií, ložní prádlo a ručníky, závěrečný úklid (mimo kuchyňského koutu).

Základní cena nezahrnuje

Pobytová taxa
  • 1 €/osoba starší 12 let/den (15/6-15/9).
  • Nepovinné příplatky: příplatek za 5./6. osobu v C4/6 Rosa 70 €/osoba/týden, topení plynem 1,5 €/1 l. Kauce: 200 €.

Informace o zájezdu

Pořadatel: Cestovní kancelář Ludor, spol. s r.o., IČ 25574680.
Lokalita dle pořadatele: Toskánsko, Val Canina

565 656 410 Číslo zájezdu: 2 007 662
dnes 8–18 h

Itálie

Itálie je jeden z nejbohatších států Evropy co do přírodních i kulturních zajímavostí. Země na Apeninském poloostrově je krajinou nekonečných horských masivů, dlouhých písčitých pláží a bohaté historie. Hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Uvnitř území se nacházejí dva vnitřní ministáty San Marino a Vatikán. Břehy Itálie omývá celkem pět moří: Jaderské, Jónské, Tyrhénské, Ligurské a Středozemní moře. Délka pobřeží je závratných 7 600 km.

Může se pochlubit svými dějinami, kulturními i přírodními krásami, z nichž 51 je zapsáno do seznamu památek UNESCO. Z přímořských regionů lze doporučit nejvíce oblíbené Benátsko, dále ale také Kalábrii, Palmovou riviéru, Toskánsko, Abruzzo apod. V zimě je Itálie lyžařským rájem, vyznavači zimních sportů z celého světa míří hlavně do Trentina - Alta Adige, Jižního Tyrolska, nebo propojených gigantů Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Řím jsou zase jedněmi z nejoblíbenějších cílů vyznavačů eurovíkendů.

Nezávazná objednávka

VILLA AGRIFOGLI
  Itálie, Toskánsko, Val Canina

Cena od
1 930 Kč/os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 007 662

Pobyt

celá ubytovací jednotka
1
11 580 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dospělý
2
750 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dítě do 18 let
0
580 Kč
samostatné pojištění storna Uniqa - za osobu
0
270 Kč