Villa Porat

Chorvatsko, Makarská riviéra, Střední Dalmácie, Živogošće

4/5

Villa Porat

  Chorvatsko, Makarská riviéra, Střední Dalmácie, Živogošće
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Poznámka

Předpokládané odjezdy
GPS: 43.189294, 17.158029

Charakteristika

Villa Porat se nachází v klidném letovisku Živogošće. Dům je umístěný ve svahu, a tak díky jeho poloze je z vyšších pater krásný výhled na moře, které je vzdálené cca 150m. Apartmány a studia jsou nově a moderně vybavená. Každá ubytovací jednotka má svůj balkon nebo terasu. Od centra je vila vzdálená přibližně 200m. Doporučujeme klientům, kteří preferují kvalitní apartmánové ubytování v klidnějším prostředí.

Ubytování
 • MONO - jedna místnost se dvěma lůžky s možností přistýlky, kuchyňský kout, vlastní soc. příslušenství, klimatizace, TV/SAT, balkon nebo terasa, 1. nebo 3.patro.
  BILO - dvoulůžková ložnice, obývací pokoj s rozkládací pohovkou a kuchyňským koutem, vlastním soc. příslušenství, TV/SAT, klimatizace, balkon nebo terasa, 1, nebo 3.patro.
  Stravování
  • vlastní, možnost dokoupení večeří v nedaleké restauraci, nápoje jsou za příplatek
  Vybavenost
  • bezplatné parkování u domu nebo v jeho blízkém okolí
  • klimatizace
  • wi-fi
  • pro sobotní střídání je k dispozici místnost pro úschovu zavazadel
  • sportovní a kulturní vyžití dle místní nabídky
  Pláž
  • 200 m, menší oblázková s pozvolným vstupem do moře.
  Nástup na ubytování
  • sobota od 14 h.

Základní cena zahrnuje

 • ubytování na 3, 4, 7, 10 nebo 11 nocí/os.
 • pobytovou taxu
 • klimatizaci
 • parkování
 • spotřebu energie, vody, ložní prádlo
 • služby stálého delegáta
 • pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Základní cena nezahrnuje

 • autobusová doprava
 •  cestovní pojištění

Informace o zájezdu

Pořadatel: ČSAD Tišnov, spol. s r.o., IČ 46905952.
Lokalita dle pořadatele: Makarská riviéra, Živogošće
Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře.

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Villa Porat
Typ pláže: oblázková
Vzdálenost od pláže: 200 m
Všechny zájezdy do  Villa Porat

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 036 623
dnes 8–18 h

Hodnocení

4/ 5 9 recenzí


Regina září 2021
Regina. Ubytování katastrofa, binec, špína ve sprše, kolem postele v ledničce, kuchyňka poloprázdná , skoro bez vybavení a domluva s domá... celá recenze


Ivan Herzán červenec 2019
Ivan Herzán. Ubytování bylo hezké,jenom bylo napsáno že to jsou nové apartmany a nebyly. Co se mi nelíbilo tak vzdálenost na pláž.V popisu ub... celá recenze


Oldřich srpen 2018
Oldřich. Dovolená s A 21 se nám velice líbila,přístup delegáta výborný.... celá recenze

Chorvatsko

Nenechte si ujít

Historicky nejoblíbenější cíl českých turistů na pobřeží Jadranu má co nabídnout. Přírodní i kulturní poklady na dosah. Podívejte se s námi na ty nejzajímavější.

Istrie a Pula

Z Istrie se stala menší perla Středomoří. Koncentrace zážitků je vysoká, hlavně historických památek, koupání v moři a sem tam i na přírodní zajímavost narazíte. Centrem je historická Pula se slavným amfiteátrem. Z přírodních lákadel jsou atraktivní krápníkové jeskyně Baredine u obce Nova Vas a Národní park Brijuni nedaleko Puly.

Národní park Plitvická jezera

Kdo by neznal jezera a vodopády z Pokladu na Stříbrném jezeře. Plitvice jsou nejslavnější národní park Chorvatska. Tvoří je soustava 16 sladkovodních jezer, která jsou v délce 7 km navzájem propojena říčkami, vodopády a kaskádami. Zaujmou především svou tyrkysově modrou vodou. Vyjeďte si na loďce a prozkoumejte přírodní poklad Chorvatska.

Dubrovník

Starobylý Dubrovník je nejatraktivnější letovisko Chorvatska. Největším celosvětově uznávaným tahákem je systém opevnění a historické centrum. Staré město je neporušený obraz přístavu z přelomu 17. a 18. století. Starobylé kamenné domy, úzké uličky a schodiště mají půvab. Centrem veřejného života je náměstí Luža.

Národní park Kornati

Kornati se nachází ve střední části chorvatského Jadranu. Jedná se o kouzelné seskupení mnoha ostrovů. Jméno národní park dostal podle největšího z ostrovů Kornatu. V současné době má souostroví 89 různých ostrovů, ostrůvků a útesů. O kráse mnoha ostrovů a ostrůvků zasazených v moři nelze psát, ty je potřeba vidět naživo.

Trogir

Starobylé město ve Střední Dalmácii zapsané na seznamu UNESCO se jmenuje Trogir. Nejcennější je téměř neporušená stará historická část města kolem katedrály, která vznikala ve 13. až 15. století. Hlavní památka je románská katedrála sv. Vavřince (Sveti Lovre), trojlodní bazilika ze 13. století. Významný je přístav, ze kterého se pořádá mnoho výletů na moře a okolní ostrovy.

Národní park Krka

Krka je národní park v Chorvatsku pojmenovaný po stejnojmenné řece. Nachází se v centrální části Dalmácie, v Šibensko-kninské župě nedaleko města Šibenik. Národní park Krka je známý svými četnými vodopády a různobarevnými jezírky. Hlavní pozoruhodností národního parku jsou soustava vodních kaskád a rekordní počet živočišných a rostlinných druhů.

Poreč

Poreč patří mezi přístavní města Istrie s tisíciletou historií. Čisté Jaderské moře a borové lesy, které sahají až k mořskému břehu, dělají z Poreče ideální místo pro rodinnou dovolenou. Město je slavné pro vzácnou Eufraziovu bazaliku, která pochází ze 6. století a patří na seznam světového kulturního dědictví UNESCO.

Split

Split je druhé největší město Chorvatska, centrum Střední Dalmácie na pobřeží Jaderského moře. Ve Splitu najdete velké množství kulturních památek. Antický Diokleciánův palác se roku 1979 zařadil na seznam kulturního dědictví UNESCO. Nejzajímavější jsou staré klenby a chodby pod městem. Split využívá služby mezinárodního letiště 20 kilometrů na západ.

Nezávazná objednávka

Villa Porat
  Chorvatsko, Makarská riviéra, Střední Dalmácie, Živogošće

Cena
6 755 Kč/os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 036 623

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
6 755,3 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dospělý
2
750 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dítě do 18 let
0
580 Kč
samostatné pojištění storna Uniqa - za osobu
0
270 Kč