Villa Tortuga Hotel

  Kuba, Matanzas, Varadero

3/5

Villa Tortuga Hotel

    Kuba, Matanzas, Varadero
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Popis

Velmi oblíbený hotel v klidné části Varadera! Výborný poměr kvality a ceny!

Přehled

ALL INCLUSIVE v ceně jednodušší hotel pro nenáročné slevy pro děti do 14 let bez povinného vánočního a silvestrovského příplatku

Stručná poloha

cca 25 minut jízdy z letiště ve Varaderu cca 120 minut jízdy z letiště v Havaně v první linii od krásné bílé písečné pláže

Poloha

menší sympatický dvoupatrový resort se nachází v klidné jižní části Varadera v tropické zahradě, cca 70 m od dlouhé pláže s bílým pískem. Vzdálenost od letiště Varadero 25 km, cca 10 minut chůze od centra letoviska Varadero. V blízkosti se nachází 18ti jamkové golfové hřiště.

Vybavení hotelu

292 prostorných pokojů. 3 restaurace, 2 bary, bazén, dětský bazén, fitness, aerobic, potápění, šnorchlování, vodní sporty, windsurfing, katamarány, taneční škola, šlapací kola, kajaky, plážový volejbal, stolní tenis, animační programy, billiard, boutique, lékař, hlídání dětí, dětský klub, sejfy, WI-FI za poplatek, lékař (na zavolání), pronájem aut, půjčovna motocyklů.

Vybavení pokoje

Standard pokoj - klimatizace, sejf, telefon, SAT/TV, sprcha, WC, balkon nebo terasa. Možnost přistýlky.

Pokoj pro 2 osoby s možností 1 přistýlky

Standard pokoj - klimatizace, sejf, telefon, SAT/TV, sprcha, WC, balkon nebo terasa. Možnost přistýlky.

Stravování

formou ALL INCLUSIVE.

Názor CK

Velmi oblíbený hotel v klidné části Varadera! Výborný poměr kvality a ceny!

Poznámka - letecká doprava

Většina exotických zájezdů je operována na pravidelných linkách leteckých společností a celková cena zájezdu se odvíjí od aktuální ceny letenky v den rezervace. Ceny jsou stanovené pro lety v ekonomické třídě a platí pouze pro rezervace v optimální knihovací třídě, což znamená, že nabídka platí při dosažení nejvýhodnější ceny letenky. Může tudíž dojít k navýšení, ale i ponížení oproti ceně, která je uvedena na našich webových stránkách! Fakultativní výlety V průběhu vašeho pobytu je pro vás připravena bohatá nabídka fakultativních výletů. S podrobnou nabídkou fakultativních výletů se můžete seznámit v místě pobytu. Průběh a obsah fakultativních výletů je plně v režii místního poskytovatele těchto služeb.

Základní cena zahrnuje

  • leteckou dopravu Praha - Varadero nebo Havana - Praha, letištní taxy a palivové příplatky, ubytování na uvedený počet nocí ve dvoulůžkovém pokoji, stravování uvedené u hotelu, transfery, pobytové taxy, asistenci místní CK, pojištění CK proti úpadku.

Základní cena nezahrnuje

  • komplexní cestovní pojištění, vízum 900 Kč, česky mluvící asistenci místní CK 1.000 Kč.
Cena zájezdu zahrnuje cenu letenky v optimální knihovací třídě. Konečná cena se tak může od uvedené částky lišit. Aktuální cenu vám rádi ověříme po zaslání nezávazné objednávky.

Informace o zájezdu

Pořadatel: INEX-cestovní kancelář s.r.o., IČ 26392763.
Lokalita dle pořadatele: Varadero, Varadero
Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře.

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Gran Caribe Villa Tortuga ***
Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: 150 m
Všechny zájezdy do  Gran Caribe Villa Tortuga

565 656 410 Číslo zájezdu: 2 045 257
dnes 8–18 h

Hodnocení

3/ 5 10 recenzí


Jindra květen 2022
Hotel hrůzy. úroveń ubytování,stravy a hygieny pro středoevropana zcela neakceptovatelné. Nechápu jak něco takového mohou cestovky nabízet... celá recenze


Vasek leden 2020
Katastrofa je mirne slovo !!!. Penize s sebou na jidlo,pokoj superior a pak se vam bude libit.... celá recenze


Manet září 2019
Tohle nechcete.. Tomuto hotelu se vyhněte obloukem. Pokud si jako já myslíte, že se vždycky najde nějaký brblal a rozhodnete se jet, tak si aspoň p... celá recenze

Hodnocení cestovatelů na webu Tripadvisor

Lokalita

Kuba

Kuba je stát ležící v Karibiku a zároveň největší ostrov souostroví Velké Antily. Území tvoří kromě hlavního ostrova i tisíce malých ostrovů a ostrůvků. Nejen díky svým přírodním krásám, tropickým lesům, korálovým útesům a atolům je hojně navštěvovanou destinací. Nejvhodnějším obdobím k návštěvě patří zimní měsíce, od května do října je zde období dešťů. Na Kubě panuje tropické počasí s příjemnými průměrnými teplotami okolo 25 ⁰C. Místní prostředí je velmi svérázné. Tropický ráj s pohnutou historií, který se ale postupně otevírá světu. Je to země latinských rytmů, barev, kontrastů, nejlepších doutníků a kvalitního rumu. Hlavním městem je pulzující a historická Havana, největší přímořský ráj je poloostrov Varadero a potápěči je nejvíce vyhledávaný ostrov Cayo Coco.

Nezávazná objednávka

Villa Tortuga Hotel
    Kuba, Matanzas, Varadero

Cena
54 560 Kč/os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 045 257

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
54 560 Kč
příplatek za jednolůžkový pokoj
0
1 630 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dospělý
2
1 962 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dítě do 18 let
0
1 395 Kč
samostatné pojištění storna Uniqa - za osobu
0
810 Kč

Parkování

zvýhodněné parkování na letišti Praha - 9 dní
0
1 Kč