Villaggio California Camping Village

  Itálie, Lazio, Marina di Montalto

Villaggio California Camping Village

    Itálie, Lazio, Marina di Montalto
Původní cena
7 000 Kč/os

Cena
5 950 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 038 537
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Výhody nabídky
 • nedávno postavený areál přímo u moře
 • bohaté zázemí včetně vodních sportů
 • plážový servis v ceně
Letovisko

Marina di Montalto

Umístění

Rozlehlý areál, obklopený zelení piniových hájů a olivovníků, se nachází přímo u písčité pláže, na pomezí italských regionů Toskánsko a Lazio.

Pláž

Písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází přímo u areálu;

Hotel

Recepce, restaurace/pizzerie, bar, možnost grilování, amfiteátr, obchod, vyhrazené parkoviště; za poplatek prádelna, WiFi. Bazén, hydromasážní koutek, bazén pro děti se skluzavkou; terasa na slunění s lehátky.

Pokoje

Apartmány typu bilo pro 4 osoby (Vulci): ložnice s manželskou postelí, obývací pokoj se 2 oddělenými lůžky. Trilo pro 6 osob (Lodge Premium) má navíc další ložnici se 2 oddělenými lůžky. Všechny apartmány mají vlastní příslušenství (koupelna, WC), menší kuchyňský kout, klimatizaci a terasu; za poplatek a na vyžádání dětská postýlka (cca 25 EUR/týden), ložní a koupelnové prádlo (10EUR/osoba/výměna ). Závěrečný úklid v ceně , kromě kuchyně.

Stravování

Bez stravování, na místě možnost dokoupení polopenze či plné penze. Polopenze dospělý 28 EUR/osoba/den Polopenze dítě 4-11 let 17 EUR/osoba/den. Plná penze 40 EUR/osoba/den,
dítě 4-11 let 24 EUR/osoba/den

Rekreace

Aerobic, lukostřelba, tenisové kurty, basketbal, fotbal, stolní tenis, animační programy, nemotorizované vodní sporty na pláži - šlapadla, kanoe, plážový volejbal. Speciální ceny pro jízdy na koních, rybaření, potápění, výlety do etruských nekropolí Tarquinie a Vulci, ochutnávky typických místních produktů a vín.
Od 1.6.2022 do konce sezony je k dispozici plážový servis
Od 11.6. do 11.9.2022 funguje denní a večerní zábava a mini club
Plážový servis 21,- EUR/den

Informace

Informace: * Dle vyhlášky místních úřadů se platí případná pobytová taxa, která je splatná na místě v hotovosti v EUR. Upozorňujeme, že zavedení taxy a její výše může být úpravou místní vyhlášky i v průběhu sezóny kdykoliv změněna. Aktuální informace obdržíte po příjezdu do hotelu. * Při vstupu do bazénů (včetně hotelových) je nutné používat koupací čepici. * Vratná kauce 100 EUR * POBYTY BEZ DELEGÁTA * NA VYŽÁDÁNÍ: * ložní a koupelnové prádlo 10 EUR/os * WiFi cca 15 EUR/den * polopenze 28 EUR/os/den, dítě 4-11 let 17 EUR/den * plná penze 40 EUR/os/den, dítě 4-11 let 24 EUR/den

Výhody nabídky
 • nedávno postavený areál přímo u moře - bohaté zázemí včetně vodních sportů

Základní cena zahrnuje

 • 7 noclehů závěrečný úklid, kromě kuchyně
 • pojištění dle zák. č. 159/99 Sb.

Základní cena nezahrnuje

 • cestovní pojištění
 • místní taxy a poplatky (např. pobytová taxa, vratná kauce apod.)
 • fakultativní služby (za příplatek)
 • víza (pokud jsou vyžadována)

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Čedok, IČ: 60192755. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

 • Lokalita dle CK: Toskánsko
 • Místo dle CK: Marina di Montalto

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 038 537
dnes 8–18 h

Itálie

Itálie je jeden z nejbohatších států Evropy co do přírodních i kulturních zajímavostí. Země na Apeninském poloostrově je krajinou nekonečných horských masivů, dlouhých písčitých pláží a bohaté historie. Hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Uvnitř území se nacházejí dva vnitřní ministáty San Marino a Vatikán. Břehy Itálie omývá celkem pět moří: Jaderské, Jónské, Tyrhénské, Ligurské a Středozemní moře. Délka pobřeží je závratných 7 600 km.

Může se pochlubit svými dějinami, kulturními i přírodními krásami, z nichž 51 je zapsáno do seznamu památek UNESCO. Z přímořských regionů lze doporučit nejvíce oblíbené Benátsko, dále ale také Kalábrii, Palmovou riviéru, Toskánsko, Abruzzo apod. V zimě je Itálie lyžařským rájem, vyznavači zimních sportů z celého světa míří hlavně do Trentina - Alta Adige, Jižního Tyrolska, nebo propojených gigantů Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Řím jsou zase jedněmi z nejoblíbenějších cílů vyznavačů eurovíkendů.

Nezávazná objednávka

Villaggio California Camping Village
    Itálie, Lazio, Marina di Montalto

Původní cena
7 000 Kč/os

Cena
5 950 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 038 537

Pobyt

dospělá osoba
2
5 950 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dospělý
2
750 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dítě do 18 let
0
580 Kč