Termín:
27. 7. – 3. 8. 2019
Počet dní:
8 (so – so)
Počet nocí:
7
Doprava:
autem
Strava:
polopenze
Cena za osobu:
Nezávazná objednávka

Popis ubytování a programu zájezdu

Popis

Villaggio Residence Testa di Monaco se nachází na severním pobřeží Sicílie přímo na písečné pláži, odkud je nádherný výhled na Liparské ostrovy. V tomto objektu nabízíme ubytování ve zděných vilkách s hotelovými službami. Je možné se zúčastnit fakultativních výletů na Liparské ostrovy, Taorminu nebo do Palerma. Výlety jsou organizovány přímo villaggiem. Vybavení: recepce, bar, restaurace, parkoviště.

Pláž

tyrhénské moře, přímo na písečné pláži. Ubytování nemá privátní pláž, ale dává k dispozici klientům slunečník a 2 lehátka / vilka.

Strava

polopenze + točená voda

Typ ubytování

Zděné vilky pro 2 - 3 osoby: sociální zařízení, TV, klimatizace.

Fakultativní poplatek

dětská postýlka 8 EUR / týden příplatek plná penze 120 EUR / týden

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

ubytování s polopenzí / osoba / týden, plážový servis.

Základní cena nezahrnuje

animační program 35 EUR / osoba / týden, děti do 2,9 let bez poplatku (hradí se jen v případě, že se animační program koná)

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře Tep Tour, která zájezd organizuje.

  • Lokalita dle CK: Sicílie
  • Místo dle CK: Sicílie

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Villaggio Residence Testa di Monaco

Typ pláže: písčito - oblázková
Vzdálenost od pláže: 30 m

Itálie

Itálie je jeden z nejbohatších států Evropy co do přírodních i kulturních zajímavostí. Země na Apeninském poloostrově je krajinou nekonečných horských masivů, dlouhých písčitých pláží a bohaté historie. Hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Uvnitř území se nacházejí dva vnitřní ministáty San Marino a Vatikán. Břehy Itálie omývá celkem pět moří: Jaderské, Jónské, Tyrhénské, Ligurské a Středozemní moře. Délka pobřeží je závratných 7 600 km.

Může se pochlubit svými dějinami, kulturními i přírodními krásami, z nichž 51 je zapsáno do seznamu památek UNESCO. Z přímořských regionů lze doporučit nejvíce oblíbené Benátsko, dále ale také Kalábrii, Palmovou riviéru, Toskánsko, Abruzzo apod. V zimě je Itálie lyžařským rájem, vyznavači zimních sportů z celého světa míří hlavně do Trentina - Alta Adige, Jižního Tyrolska, nebo propojených gigantů Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Řím jsou zase jedněmi z nejoblíbenějších cílů vyznavačů eurovíkendů.