Ville San Marco

  Itálie, Benátsko, Bibione

Ville San Marco

    Itálie, Benátsko, Bibione
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Vybavení

parkoviště, zahrádka, venkovní krb, pes povolen, TV, trezor, mikrovlnná trouba, klimatizace, terasa / balkón, apartmán se zahrádkou, vilka / dvojvilka,

Popis

Samostatné vilky Ville San Marco umístěné ve velké oplocené zahradě se nachází uprostřed zeleně na velmi klidném místě v letovisku Bibione Spiaggia, přibližně 700 m od písečné pláže. Pro hosty je k dispozici kryté parkovací místo a venkovní krb.
Apartmány jsou vybaveny TV, kávovarem, mikrovlnnou troubou, trezorem a klimatizací Možnost pobytu s malým pejskem (nutno vyžádat při rezervaci).

Type D-8 quadri(8)

obývací místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, ložnice s dvoulůžkem, dvoulůžkový pokoj a pokojík s palandou, 2x koupelna, pračka a myčka, krytá terasa.

Vzdálenost k moři: 700[m]

Základní cena zahrnuje

Cena Type D-8 quadri(8) zahrnuje:
  • klimatizace, nájem, plážový servis, spotřeby energií,

Základní cena nezahrnuje

Cena Type D-8 quadri(8) nezahrnuje:
  • povlečení 10€, ručníky 9€,
  • Povinné poplatky: pobytová taxa, vratná kauce 100€,

Informace o zájezdu

Pořadatel: Italieonline s.r.o., IČ 27614140.
Lokalita dle pořadatele: Benátsko, Bibione

800 656 610 Číslo zájezdu: 2 030 770
dnes 8–18 h

Itálie

Itálie je jeden z nejbohatších států Evropy co do přírodních i kulturních zajímavostí. Země na Apeninském poloostrově je krajinou nekonečných horských masivů, dlouhých písčitých pláží a bohaté historie. Hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Uvnitř území se nacházejí dva vnitřní ministáty San Marino a Vatikán. Břehy Itálie omývá celkem pět moří: Jaderské, Jónské, Tyrhénské, Ligurské a Středozemní moře. Délka pobřeží je závratných 7 600 km.

Může se pochlubit svými dějinami, kulturními i přírodními krásami, z nichž 51 je zapsáno do seznamu památek UNESCO. Z přímořských regionů lze doporučit nejvíce oblíbené Benátsko, dále ale také Kalábrii, Palmovou riviéru, Toskánsko, Abruzzo apod. V zimě je Itálie lyžařským rájem, vyznavači zimních sportů z celého světa míří hlavně do Trentina - Alta Adige, Jižního Tyrolska, nebo propojených gigantů Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Řím jsou zase jedněmi z nejoblíbenějších cílů vyznavačů eurovíkendů.

Nezávazná objednávka

Ville San Marco
    Itálie, Benátsko, Bibione

Cena od
1 523 Kč/os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 030 770

Pobyt

celá ubytovací jednotka
1
12 180 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dospělý
2
750 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dítě do 18 let
0
580 Kč
samostatné pojištění storna Uniqa - za osobu
0
270 Kč