VINCCI HELIOS BEACH

  Tunisko, Djerba, Midoun

4/5

VINCCI HELIOS BEACH

    Tunisko, Djerba, Midoun
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Poloha

Rozlehlý hotelový komplex leží v krásné zahradě v oblasti Sidi Yati 6 km od města Midoun. Vzdálenost od letiště cca 30 km.

Vybavení Hotelu

Krásný hotel vhodný pro všechny věkové kategorie a rodiny s dětmi. V tomto hotelu je hostům k dispozici vstupní hala s recepcí, směnárna, bar, několik restaurací, maurská kavárna, WiFi připojení na recepci zdarma, kadeřnictví, konferenční sál, obchody.

Vybavení pokoje

Standardní pokoje v hlavní budově nebo v bungalovech s vlastním soc. zařízením, klimatizací (15/6-15/9), trezorem (za poplatek), minilednicí, fénem, TV se sat. příjmem, telefonem, balkonem nebo terasou. Dvoulůžkové pokoje s možností jedné přistýlky nebo rodinné pokoje (Menzel) s dvěmi přistýlkami. Pokoje v bungalovu v relaxační zóně za příplatek.

Pláž & plážový servis

Hotelový komplex leží přímo u jedné z nejhezčích písečných pláží ostrova. Lehátka a slunečníky zdarma.

Sport & Fitness

2 venkovní bazény, vnitřní bazén, skluzavky a tobogány, dětský klub, animační programy pro děti a dospělé, plážový volejbal, tenisové kurty, aerobic, šipky, strečink, vodní gymnastika, nemotorové vodní sporty na pláži, fitness centrum, sauna, turecké lázně, masáže.

Stravování

All inclusive.
ALL INCLUSIVE ZAHRNUJE: snídaně, oběd a večeře formou bufetu včetně nápojů, občerstvení během dne, nealkoholické nápoje a alkoholické nápoje místní výroby v barech a restauracích dle jejich otevírací doby, 1x za pobyt večeře v á la carte (nutná předchozí rezervace); plážový volejbal, animační programy pro děti a dospělé, dětský klub, šipky, aerobic, strečink, stolní tenis, nemotorové vodní sporty.

Základní cena zahrnuje

Zpáteční letenku, transfery, ubytování, uvedenou stravu, služby delegáta, zákonné pojištění CK, povinné příplatky (letištní a bezpečnostní taxu včetně palivového příplatku).

Základní cena nezahrnuje

Doporučené komplexní cestovní pojištění zahrnující pojištění léčebných výloh, úrazové pojištění, pojištění odpovědnosti za škodu, pojištění zavazadel a připojištění storna zájezdu.
- povinná pobytová taxa, splatná na místě po příjezdu do ubytovacího zařízení.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář ReadyGo, IČ: 24715034. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Lokalita dle CK: Djerba
  • Místo dle CK: Djerba

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Vincci Helios Beach ****
Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: přímo u pláže
Všechny zájezdy do  Vincci Helios Beach

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 560 639
dnes zavřeno

Hodnocení

7. nejlepší hotel v destinaci Djerba

4/ 5 41 recenzí


Alice Danhoferova říjen 2020
Náročnější by se měli vyhnout. Toto zařízení lze využít jen v případě,že není žádná jiná volba možná.Je to jen o někdy čistém moři a široké písčité pláži.Katastr... celá recenze


Maky a Kyky září 2020
Perfektní dovolená plná radovánek a rozkoše. Bylo to všechno super ...Moře je krásně teplé dva dy nám pršelo,ale s tím se tady v tomto hotelu počítá...Zabavili jsme se jinak .... celá recenze


Iveta srpen 2019
Iveta Michaličková. Krásná dovolená-doporučuji... celá recenze

Lokalita

Tunisko

Tunisko je státem severní Afriky a jeho břehy jsou omývány Středozemním mořem. Bohatá historie, při které tato země zažila i francouzskou nadvládu, vytvořila atraktivní směs kultur. Dnešní Tunisko si je velmi dobře vědomo, jak pěkné podmínky pro turisty nejen z Evropy nabízí. Území Tuniska je tvořeno na severu údolím řeky Medžerdy přecházejícím přes masiv Dorsale po stepi a nejjižněji položené pouště. Největším lákadlem jsou i kouzelná tuniská města. Jejich historická centra, tržnice s energickými prodavači a jedinečnou orientální vůní vás uchvátí. Velmi vhodné je pro přímořskou dovolenou místní podnebí. Od května do září se tady můžete setkat s tropickými teplotami nad 30 °C. Velkými přednostmi zájezdů do Tuniska jsou jejich přijatelná cena, výborná letecká dostupnost a kvalitní služby většinou velkých a luxusních hotelů s orientálními architektonickými prvky. Velmi oblíbený je ostrov Djerba, další pevninské lokality jsou Hammamet, Mahdia a Sousse.

Nezávazná objednávka

VINCCI HELIOS BEACH
    Tunisko, Djerba, Midoun

Původní cena
19 990 Kč/os

Cena
12 990 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 560 639

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
12 990 Kč
příplatek za výhled na moře - dospělá osoba
0
990 Kč

Pojištění

komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dospělý 18 - 69 let
2
380 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dítě do 17 let
0
220 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - senior od 70 let
0
580 Kč
samostatné pojištění Storno - za osobu
0
108 Kč

Parkování

zvýhodněné parkování na letišti Praha - 8 dní
0
890 Kč