Termín:
19. 1. – 26. 1. 2018
Počet dní:
8 (pá – pá)
Počet nocí:
7
Doprava:
letecky Lipsko 1:05
Strava:
polopenze
Cena za osobu:
6 846
(266 EUR)
Nezávazná objednávka

Popis ubytování a programu zájezdu

Následující text je strojově přeložen... zobrazit v originále zobrazit v originále
AM WIDE pláže s jemným pískem ... Miniclub ... TICHÝ

 • VNITŘNÍ
 • DIRECT BEACH POLOHA
 • FAMILY ROOM
 • Dětský klub
 • SPORTOVNÍ


Poloha: Na kraji obce, přímo na písečné pláži. Do centra cca 5 km. Doba přenosu z letiště v Monastiru: asi 90 minut.

Vybavení: 447 pokojů v hlavní a vedlejší dům, recepce, výtahy, internetový koutek (za poplatek), Wi-Fi v lobby (za poplatek), restaurace s Non kouření plocha, 2 tématické restaurace (italská a Tuniska, na objednávku), bary, maurská kavárna, obchod se suvenýry. V zahradě, 2 plavecký bazén se sluneční terasou. Plážová lehátka, polštáře a slunečníky u bazénu a na pláži jsou v ceně, plážové osušky na kauci.

Ubytování: Dvoulůžkový pokoj (a1-2A): topení, satelitní TV, telefon, trezor, lednička (na vyžádání / za poplatek), koupelna s vanou a sprchou, WC, balkonem nebo terasou. Volitelně s balkonem a výhledem na moře (A1-2B) a rozpočtové pokoj (A2S) a akční pokoj (A2R), s balkonem, jinak A2B, rezervovat. Prostorný triple (A2-3C), případně s výhledem na moře (A2-3G), jinak jako A2B. Rodinný pokoj (A2-4E), velká místnost s jedním výhledem na moře (A2-4F) nebo 2 sousedících dvoulůžkových pokojích (A2I), všechny s balkonem, jinak známý jako A2A, rezervovat.

Stravování: Polopenze nebo all inclusive. Polopenze snídaně a večeře.

All inclusive: snídaně, obědy a večeře formou bufetu. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje od 10.00 do 24.00 hodin. Volitelné stolování v jedné ze dvou speciálních restaurací (rezervace).
Nápoje v disco nejsou zahrnuty.

Zábava: Denní a večerní zábava. Disco.

Sport / aktivity: Zahrnuje: plážový volejbal, bocce, lukostřelba, posilovna, minigolf, Nordic walking, tenis, stolní tenis. Za poplatek: billiard, bowling.

Wellness: V ceně: krytý vyhřívaný bazén. Za poplatek: parní lázeň, turecká lázeň, masáže.

Rodina: Mini klub (4-12 let), samostatný dětský bazén, dětské hřiště.

Info: Kreditní karty: MasterCard, VISA hvězdy: 4 Stars jazyky: anglicky, italsky, francouzsky, německy.

Úsporné výhoda:20% Super Ranní ptáče slevy, bezplatné noclehy, například, 14 = 12, 55 a navíc cenové zvýhodnění a jiných cenových výhod v určitých termínech naleznete v sekci ceny.

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

 • letenku
 • letištní a bezpečnostní taxy
 • palivový poplatek
 • ubytování a stravování dle nabídky
 • služby delegáta (hovoří německy, někteří anglicky)
 • odbavení pouze v německém jazyce

Základní cena nezahrnuje

 • cestovní pojištění
 • fakultativní služby

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře Neckermann AT, která zájezd organizuje.

 • Lokalita dle CK: Hammamet
 • Místo dle CK: Hammamet

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Hotel Nozha Beach ***
(Webové stránky hotelu)

Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: přímo u pláže

Popis ubytování a programu zájezdu v originále

Následující text je zobrazen v originále... zobrazit strojový překlad
AM BREITEN FEINSANDIGEN STRAND ...MINICLUB ...RUHIGE LAGE

 • HALLENBAD
 • DIREKTE STRANDLAGE
 • FAMILIENZIMMER
 • KIDS-CLUB
 • SPORT


Lage: Am Ortsrand, direkt am Sandstrand. Zum Zentrum ca. 5 km. Transferzeit ab Flughafen Monastir: ca. 90 Minuten.

Ausstattung: 447 Zimmer im Haupt- und Nebenhaus, Rezeption, Lifts, Internetecke (gegen Gebühr), WLAN in der Lobby (kostenlos), Restaurant mit Nichtraucherbereich, 2 Themenrestaurants (italienisch und tunesisch, mit Reservierung), Bars,maurisches Café, Souvenirshop. Im Garten 2 Süßwasserpools mit Sonnenterrasse. Liegen, Auflagen und Schirme am Pool und am Strand inklusive, Badetücher gegen Kaution.

Unterbringung: Doppelzimmer (A1-2A): Heizung, SAT-TV, Telefon, Mietsafe, Kühlschrank (auf Anfrage/gegen Gebühr), Bad mit Badewanne und integrierter Dusche, WC, Balkon oder Terrasse. Wahlweise mit Balkon und Meerblick (A1-2B) und Sparzimmer (A2S) sowie Aktionszimmer (A2R), mit Balkon, sonst wie A2B, buchbar. Geräumige Dreibettzimmer (A2-3C), wahlweise mit Meerblick (A2-3G), sonst wie A2B. Familienzimmer: (A2-4E), ein großer Raum , wahlweise mit Meerblick (A2-4F) oder 2 nebeneinander liegende Doppelzimmer (A2I), alle mit Balkon, sonst wie A2A, buchbar.

Essen & Trinken: Halbpension oder All Inclusive. Bei Halbpension Frühstück und Abendessen.

All Inclusive: Frühstück, Mittag- und Abendessen in Buffetform. Lokale alkoholische und alkoholfreie Getränke von 10.00 bis 24.00 Uhr. Abendessen wahlweise in einem der 2 Spezialitäten-Restaurants (Reservierung).
Getränke in der Diskothek sind nicht inklusive.

Unterhaltung: Tages- und Abendanimation. Disco.

Sport/Aktivitäten: Inklusive: Beachvolleyball, Boccia, Bogenschießen, Fitnessraum, Minigolf, Nordic Walking, Tennis, Tischtennis. Gegen Gebühr: Billard, Bowling.

Wellness: Inklusive: Beheizbares Hallenbad. Gegen Gebühr: Dampfbad, Hammam, Massage.

Familien: Miniclub (4-12 Jahre), separater Kinderpool, Spielplatz.

Info: Kreditkarten: Mastercard, VISA Landeskategorie: 4 Sterne Servicesprachen: Englisch, Italienisch, Französisch, Deutsch.

Sparvorteil: Bis zu 20% Super-Frühbucherrabatt, Gratisnächte, z.B. 14=12, 55plus Preisvorteil sowie weitere Preisvorteile zu bestimmten Terminen entnehmen Sie bitte dem Preisteil.

Celkové hodnocení hotelu

Hodnotilo

3 uživatelů

Pořadí

19. nejlépe hodnocený hotel v destinaci Hammamet

Poslední komentář

30.9.2016 | Ivana
Datum pobytu: září 2016
V Tunisu jsem byla 7x, moje nejhorší dovolená. Asi nejhorší byla arabská klientela, která nemá žádné sociální návyky. V noci řvali na chodbě, nevychované děti, zabrané tobogány pouze pro ně,exkrement v bazénu, nekultura stolování. Rozhodně si příště vyberu hotel, kde tato klientela nebude. Chci trávit klidnou dovolenou a ne se dívat na lidi, kteří se neumí chovat.

Nejnovější recenze

1
30.9.2016 | Ivana
Datum pobytu září 2016
1/5 - Nic moc
V Tunisu jsem byla 7x, moje nejhorší dovolená. Asi nejhorší byla arabská klientela, která nemá žádné sociální návyky. V noci řvali na chodbě, nevychované děti, zabrané tobogány pouze pro ně,exkrement v bazénu, nekultura stolování. Rozhodně si příště vyberu hotel, kde tato klientela nebude. Chci trávit klidnou dovolenou a ne se dívat na lidi, kteří se neumí chovat.
3
27.9.2016 | Papin
Datum pobytu září 2016
3/5 - Průměr
Nepořádek a špína ,špatný pocit stoho,že bylo v hotelu 7O procent arabú.Hotel by si zasložil max.3 hvězdičky.A nejhorší byly všude přítomné mouchy.A to asi vypovída o hotelu vše.A moře bylo super.
1
27.9.2016 | wainha
Datum pobytu září 2016
1/5 - Nic moc
Doporučuji hotel zařadit do kategorie 2hvězdy.

Tunisko

Poloha: Na severu Afriky, v srdci Středomoří, Vás přivítá exotická země, vyhlášená srdečností a pohostinností svých obyvatel, v níž se mísí evropské a arabské kulturní vlivy.

Přírodní podmínky: Tunisko vás uchvátí malebným pobřežím, blankytně modrým mořem s prosluněnými písčitými plážemi s pozvolným vstupem do moře, na kterých jsou umístěny hotely s bazény v palmových zahradách.

Počet obyvatel: 9 156 000

Hlavní město: Tunis

Jazyk: arabština a francouzština

Měna: tuniský dinár TND (1,10 TND = 1 USD)

Ceny: minerálka 1 l: 1-1,5 DT káva: 1-1,5 DT víno (0,7 l): 7-12 DT soft drink (0,3 l): 1-1,5 DT pivo (0,3 l): 2-2,5 DT sendvič: 2,5-3,5 DT pizza: 3,5-6 DT

Pláže: Písečné s pozvolým vstupem do moře.

Poznámka: Podmínky vstupu do Tuniska: Cestovní pas, platný minimálně 3 měsíce po návratu, povinné pojištění léčebných výloh do zahraničí (=zdravotní cestovní pojištění). Pro zájezdy organizované CK není nutné vstupní vízum. Před vstupem a při výstupu je nutné vyplnit kartu s osobními údaji pro potřeby policie. Hodnocení hotelů: je uváděno dle oficiálního hodnocení Tuniského národního úřadu pro cestovní ruch. Údaje o vzdálenost do centra města a na pláž uváděné v katalogu jsou orientační. Klimatizace v hotelích: v návaznosti na vyhlášku tuniského Ministerstva turistiky vás chceme upozornit na povinnost hotelů spustit klimatizaci v období od 1.7. do 31.8. (pokud je hotel klimatizací vybaven), v ostatních měsících je rozhodnutí o spuštění klimatizace zcela v kompetenci vedení hotelu a není v moci CK toto ovlivnit. Klimatizace na pokojích je funkční pouze v případě uzavření balkonových dveří či oken. Toto platí pro všechny kategorie hotelů. Stravování: v žádném z hotelů není možné vynášet stravu z restaurace. Do hotelových restaurací není dovoleno chodit na stravování v plavkách (vyjma Beach baru a Pool baru). Od 4****hotelů výše se požaduje, aby měli muži na večeři dlouhé kalhoty. Nápoje nejsou zahrnuty v ceně večeří a obědů. V případě programu All Inclusive je podávání nápojů časově omezeno dle režimu jednotlivých hotelů. V hotelích označených v katalogu stejnou kategoriií a stejnou cenou je stravování bufetovou formou (totožné s označením stravováním "formou švédských stolů"), nebo částečně servírované či servírované, ve stejném cenovém limitu. Typ stravování je daný hotelem. I v případě, kdy je snídaně a večeře podávána bufetovou formou se může stát, že některá jídla jsou s částečnou obsluhou. Nápoje nejsou zahrnuty v ceně večeří a obědů. Výraz "minibar" je užíván v Tunisku pro chladničku. Upozorňujeme klienty na možnost zmeškání objednané stravy z důvodu pozdního příletu nebo časnějšího odletu. Ve většině případů nelze zmeškanou stravu nahradit. Pokoje: standartní pokoje jsou dvoulůžkové. Omezený počet pokojů využívá hotel pro prodej jako pokoje jednolůžkové - na vyžádání. Ve všech hotelích jsou možné dvoulůžkové pokoje s jednou přistýlkou (třílůžkový pokoj). V některých hotelích jsou možné dvoulůžkové pokoje se dvěma přistýlkami (čtyřlůžkový pokoj), pokoje jsou však prostorově menší. U některých čtyřlůžkových pokojů v některých hotelích jsou přistýlky pro děti - 3. a 4. lůžko na pokoji - formou paland. U některých čtyřlůžkových pokojů v některých hotelích jsou menší balkony či je tento pokoj bez balkonu pouze s oknem. V některých hotelích se čtyřlůžkové pokoje nacházejí převážně v přízemí. Speciální přání klientů jako např. vyšší patro, v případě hotelového komplexu typ a umístění budovy, výhled na moře apod. nelze považovat za součást potvrzené objednávky, pokud není tato služba placená. Pokoje musí být vyklizeny do 12.00 hodin. Možnost nastěhování v den příletu/příjezdu je nejdříve po 14.00 hodině. Časný příjezd či pozdní odjezd neopravňují k delšímu používání pokoje. Trezory/sejfy: pronájem za úhradu v recepci hotelu. Ručníky/osušky: hotelové ručníky/osušky se nesmí vynášet k bazénu či na pláž. Animace: je součástí nabídky většiny tuniských hotelů. Její provozování i doba je zcela v kompetenci vedení každého hotelu. Sportovní aktivity: veškeré sportovní aktivity jsou za poplatek, pokud není uvedeno jinak. Lehátka a slunečníky: u všech hotelů podléhají lehátka (ať již samostatné či s matrací - "matlou") úhradě. V některých hotelích není možné použít slunečníky u bazénu bez lehátek. Provozování lehátek i slunečníků je zcela v kompetenci daného hotelu a to i jejich poskytování klientům zdarma či za úhradu. Delegáti: zajišťují transfery z/na letiště a první informační schůzku, další informační schůzky (cca dvě za týden) se konají dle dispozic uvedených na informační nástěnce, kde také naleznete telefonická spojení na delegáty a místní kancelář. Delegáti hovoří česky. Late Check Out: prodloužené využívání pokoje - hradí klient přímo na recepci hotelu. Je možné pouze v případě, že není hotel zcela naplněn. Rozhodnutí o hodině, do níž je možné pokoj využít při úhradě Late Check Out, je zcela v kompetenci daného hotelu. Baby cot: dětská postýlka pro dítě do 2 let - hradí klient přímo na recepci hotelu. Je možné tuto službu uvést do voucheru s poznámkou, že klient tuto službu uhradí v hotovosti na recepci hotelu. Sea View: výhled na moře - hradí klient přímo na recepci hotelu. Je možné pouze v případě, že není hotel zcela naplněn. Není možné u zájezdů "Last Minute", tzn. 30 kalendářních dní před začátkem zájezdu. Lékařská pomoc/lékárny: ordinační hodiny jsou většinou od 09.00 do 20.00 hodin místního času vyjma neděle. Běžné léky lze koupit v místních lékárnách. Poplatky za lékařskou péči a léky se platí v hotovosti. Lékařskou zprávu včetně účtenek od lékaře a léků předložte po návratu do ČR pojišťovně. V případě onemocnění se obraťte na delegáta nebo na recepci hotelu.

Popis byl převzat z katalogu CK Alexandria


Vincci Nozha Beach Resort & Spa ****

Číslo zájezdu: 882971
Tunisko, Hammamet

Všechny termíny a možnosti (224)

Doprava
Termín
Dní
Strava
Cena za dospělou osobu
Letecky
Lipsko 1:05
Pá 19.1 – Pá 2.2.2018
2 lůžkový pokoj
15 dní
polopenze
311 EUR
Letecky
Berlín - Schoenefeld 1:10
Pá 9.2 – Pá 23.2.2018
4 lůžkový pokoj
15 dní
polopenze
322 EUR
LM | Po slevě 15%
Letecky
Berlín - Schoenefeld 1:10
Pá 2.2 – Pá 16.2.2018
4 lůžkový pokoj
15 dní
polopenze
334 EUR
LM | Po slevě 14%
Letecky
Berlín - Schoenefeld 1:45
Pá 26.1 – Pá 9.2.2018
4 lůžkový pokoj
15 dní
polopenze
340 EUR
LM | Po slevě 7%
Letecky
Lipsko 1:15
Pá 9.2 – Pá 23.2.2018
2 lůžkový pokoj
15 dní
polopenze
345 EUR
LM | Po slevě 7%
Letecky
Mnichov 1:10
So 27.1 – So 10.2.2018
2 lůžkový pokoj
15 dní
polopenze
347 EUR
Letecky
Mnichov 1:10
So 27.1 – So 10.2.2018
2 lůžkový pokoj, přistýlka
15 dní
polopenze
347 EUR
LM | Po slevě 21%
Letecky
Lipsko 1:15
Pá 2.2 – Pá 16.2.2018
2 lůžkový pokoj, přistýlka
15 dní
polopenze
348 EUR
LM | Po slevě 10%
Letecky
Lipsko 1:15
Pá 2.2 – Pá 16.2.2018
2 lůžkový pokoj
15 dní
polopenze
348 EUR
Letecky
Frankfurt 1:55
So 10.2 – So 24.2.2018
2 lůžkový pokoj
15 dní
polopenze
363 EUR
Letecky
Mnichov 1:15
So 3.2 – So 17.2.2018
2 lůžkový pokoj, přistýlka
15 dní
polopenze
369 EUR
LM | Po slevě 17%
Letecky
Mnichov 1:15
So 3.2 – So 17.2.2018
2 lůžkový pokoj
15 dní
polopenze
369 EUR
LM | Po slevě 15%
Letecky
Lipsko 1:15
Pá 9.2 – Pá 23.2.2018
2 lůžkový pokoj, přistýlka
15 dní
polopenze
369 EUR
LM | Po slevě 6%
Letecky
Frankfurt 1:55
So 10.2 – So 24.2.2018
4 lůžkový pokoj
15 dní
polopenze
374 EUR
Letecky
Frankfurt 1:55
So 10.2 – So 24.2.2018
2 lůžkový pokoj, přistýlka
15 dní
polopenze
388 EUR
Letecky
Lipsko 1:05
Pá 19.1 – Pá 26.1.2018
2 lůžkový pokoj
8 dní
polopenze
266 EUR
Letecky
Berlín - Schoenefeld 1:10
Pá 9.2 – Pá 16.2.2018
4 lůžkový pokoj
8 dní
polopenze
274 EUR
LM | Po slevě 17%
Letecky
Berlín - Schoenefeld 1:10
Pá 16.2 – Pá 23.2.2018
4 lůžkový pokoj
8 dní
polopenze
274 EUR
LM | Po slevě 17%
Letecky
Mnichov 1:10
So 10.2 – So 24.2.2018
2 lůžkový pokoj
15 dní
polopenze
409 EUR
Letecky
Lipsko 1:15
Pá 9.2 – Pá 16.2.2018
2 lůžkový pokoj
8 dní
polopenze
278 EUR
LM | Po slevě 14%
Letecky
Frankfurt 1:30
Po 12.2 – Po 26.2.2018
2 lůžkový pokoj
15 dní
polopenze
414 EUR
Letecky
Vídeň 1:15
Út 13.2 – Út 27.2.2018
2 lůžkový pokoj
15 dní
polopenze
457 EUR
Letecky
Vídeň 1:40
Ne 11.2 – Ne 25.2.2018
2 lůžkový pokoj
15 dní
polopenze
457 EUR
Letecky
Lipsko 1:15
Pá 2.2 – Pá 9.2.2018
2 lůžkový pokoj, přistýlka
8 dní
polopenze
283 EUR
LM | Po slevě 5%
Letecky
Lipsko 1:15
Pá 2.2 – Pá 9.2.2018
2 lůžkový pokoj
8 dní
polopenze
283 EUR