Vonresort Golden Coast

  Turecko, Side, Turecká riviéra, Colakli

5/5

Vonresort Golden Coast

    Turecko, Side, Turecká riviéra, Colakli
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Popis hotelu

Luxusní rodinný hotelový komplex se nachází v krásné zahradě přímo u široké písečné pláže s pozvolným vstupem do moře. Hotel byl nedávno zrekonstruován a sousedí s resortem Golden Beach ve kterém se nachází společný velký aquapark. Hotel svými velmi kvalitními službami a vybavením uspokojí i opravdu náročnou klientelu. Vzdálenost od centra města Side je asi 10 km, kam se dostanete místní dopravou. Letiště je vzdáleno cca 55 km.
PLÁŽ
Krásná široká písečná pláž s pozvolným stupem do moře přímo u hotelu, disponuje vlastním molem s lehátky, slunečníky a barem. Lehátka, slunečníky, matrace a osušky zdarma. Plážový bar k dispozici.
UBYTOVÁNÍ
Standardní dvoulůžkové pokoje s možností jedné přistýlky nebo rodinné pokoje /jedna místnost s palandou/ jsou vybaveny klimatizací, TV/SAT, wifi, minibarem, koupelnou s vanou/sprchou, WC, fénem, trezorem, balkonem. Na vyžádní možné superior pokoje, pokoje s výhledem na moře a rodinné pokoje (dvě oddělené místnosti nebo s palandou)

STRAVOVÁNÍ
ULTRA ALL INCLUSIVE – snídaně, pozdní snídaně, obědy a večeře formou bohatého bufetu, dětský bufet, dietní kout. Během dne občerstvení, turecké palačinky, zmrzlina, odpolední káva/čaj a zákusky, půlnoční polévka, neomezené množství alkoholických a nealkoholických nápojů místní výroby a některých importovaných nápojů, lze čerpat 24 hodin.
VYBAVENÍ
Vstupní hala s recepcí, 4 a´la carte restaurace (turecká, italská, steak house, za poplatek, nutná rezervace), 6 barů, snack bar, patisserie, kavárna, obchodní arkáda, diskotéka, bazén, vnitřní bazén, dětský bazén, spa centrum, venkonvní fitness, vnitřní fitness, aquapark (v části Golden Beach), dětské hřiště, miniklub.
AKTIVITY
Poutavé animační programy pro děti i dospělé, sportovní aktivity během dne jako pilates, aquaaerobic, joga, hry a soutěže pro děti i dospělé, večerní programy vedené profesionálními tanečníky a skupinami, tématické party na plážovém mole, sauna, turecké lázně, masáže (za poplatek), 2 posilovny, šipky, volejbal, stolní tenis. Kulečník, bowling, game room, půjčovna kol, lunapark, vodní sporty na pláži (za poplatek).

Základní cena zahrnuje

leteckou dopravu, letištní a bezpečnostní taxy, palivový příplatek, občerstvení na palubě, zavazadla do výše 20 kg, transfer z letiště na místo ubytování a zpět, ubytování, uvedenou stravu,služby delegáta, pojištění CK proti úpadku.

Základní cena nezahrnuje

komplexní pojištění na cesty do zahraničí. Fakultativní výlety, které lze dokoupit na místě u delegáta.
Při vstupu na Turecké území se musí čeští občané prokázat cestovním pasem platným alespoň dalších 150 dní od data příjezdu.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Afrodita, IČ: 24697966. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Lokalita dle CK: Turecká riviéra
  • Místo dle CK: Side

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

VON Resort Golden Coast *****

Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: přímo u pláže
Všechny zájezdy do  VON Resort Golden Coast

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 486 190
dnes 9–18 h

Hodnocení

35. nejlepší hotel v destinaci Side

5/ 5 3 recenzí


Paso srpen 2019
Hezké. Všechno bylo přesně tak jak se píše ... celá recenze


Miriam červen 2019
TOP hotel. Mimořádně pěkný svojí polohou, vše na 1*, čisté moře - písek, široká písečná pláž s lehátky a zastíněním. ULTRA ALL INC - jídla mr... celá recenze


Milan FOX červen 2019
V Turecku už po páté. Ten kdo navštívil tento hotel mě určitě dá za pravdu -SUPRE *****... celá recenze

Lokalita

https://www.zajezdy.cz/dovolena-vonresort-golden-coast-side-turecko-z1486190/1022246967/#mapa

Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Turecko

Turecko je zemí Orientu, která vzhledem k poloze na pomezí dvou kontinentů, je přepestrou směsicí a přebohatou pokladnicí kultur, tradic a historie, lákající k poznání. Již při vyslovení jména této země, mnohým z nás se vybaví nekonečné dlouhé pláže a příjemně hřejivé paprsky slunce, klikaté uličky bazarů, přeplněné výlohy místních vyhlášených zlatníků, světoznámé pestrobarevné koberce, kterými své paláce zdobí monarchové po celém světě, smlouvání při nákupech suvenýrů, sladká vůně jasmínu a baklavy pouličního prodejce… Turecko se však pyšní také jednou z nejstarších historií vůbec. Vždyť právě na území dnešního Turecka se vyvíjely nejstarší civilizace lidstva. Postupem času a během let a staletí tak Chetité, Peršané, Trójané, Řekové i Římané a mnohé další civilizace zde zanechali stopy svých kultur a předurčili toto území jedním z nejzajímavějších pro historiky a milovníky dějin vůbec.

Nezávazná objednávka

Vonresort Golden Coast
    Turecko, Side, Turecká riviéra, Colakli

Původní cena
24 990 Kč/os

Cena
17 990 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 486 190

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
17 990 Kč

Pojištění

komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dospělý 18 - 69 let
2
380 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dítě do 17 let
0
220 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - senior od 70 let
0
580 Kč
samostatné pojištění Storno - za osobu
0
108 Kč

Parkování

zvýhodněné parkování na letišti Praha - 8 dní
0
690 Kč