Termín:
4. 11. – 19. 11. 2017
Počet dní:
16 (so – ne)
Počet nocí:
15
Doprava:
letecky Praha
Strava:
snídaně
Cena za osobu:
Nezávazná objednávka

Popis ubytování a programu zájezdu

1. den

NEW YORK 30 mil / 50 kmOdlet z Prahy do New Yorku. Po uvítání na letišti průvodcem CK transfer do hotelu. Po ubytování orientační meeting s průvodcem.

2. den

MANHATTAN 50 mil / 80 km Celodenní prohlídka Manhattanu s průvodcem zahrnující největší atrakce velkoměsta, jejíž součástí je i plavba kolem Manhattanu lodí po řekách Hudson a East River /v ceně/. Vrcholem prohlídky pro Vás určitě bude let helikoptérou nad Manhattanem a sochou Svobody /fakultativně, doporučujeme /. Závěrem dne následuje pěší vycházka po 5. Avenue a společná návštěva vyhlídky ze střechy mrakodrapu Rockefellerova Centra /vstup v ceně/.

3. den

BOSTON 240 mil / 380 km Časně odjezd do Bostonu. Prohlídka centra města proběhne netradičně obojživelným automobilem – tzv. „kachnou“- kde zažijete pohled na město ze souše i z mořského zálivu!! Poté budete mít dostatek indiv. volna v centru do odpoledních hodin. Ubytování v podvečer.

4. den

NIAGARA FALLS 470 mil / 750 kmPřejezd do Niagara Falls. Po ubytování společná návštěva slavných vodopádů, včetně plavby lodí pod vodopády /květen, září/.

5. den

BUFFALO, PITTSBURGH 240 mil / 380 kmIndiv. volno k samostatným vycházkám v okolí majestátních vodopádů, poté odjezd do Pittsburghu, cestou krátká zastávka v Buffalu a u jezera Erie. V podvečer orientační prohlídka centra Pittsburghu a ubytování.

6. den

WASHINGTON D.C. 250 mil / 400 km Časně odjezd do Washingtonu D.C. Po příjezdu do Washingtonu do večerních hodin prohlídka zahrnující největší atrakce a pamětihodnosti – Capitol, White House, Lincolnův a Washingtonův památník, Arlingtonský hřbitov… Ubytování večer.

7. den

WASHINGTON D.C. 180 mil / 280 km Pokračování prohlídky Washingtonu – budete mít dostatek volného času k návštěvě muzeí a galerií a k vycházkám po slavném „Mallu“. Odpoledne odjezd do místa ubytování na trase do Savannah.

8. den

SAVANNAH 410 mil / 650 km Přejezd do Savannah. Odpoledne po příjezdu návštěva centra města a nábřeží se stylovými hospůdkami a bary… Příjezd do hotelu ve večerních hodinách.

9. den

KENNEDY SPACE CENTER 290 mil / 460 kmČasně odjezd do Titusville. Zde Vás čeká návštěva kosmického střediska na Cape Canaveral. Absolvujete túru po kosmodromu busem, prohlédnete si odpalovací rampy, řídící středisko, zúčastníte se besedy s astronautem a uvidíte jedinečné představení v kině IMAX /vstup v ceně/. Zhlédnete také zde nově vystavený raketoplán Atlantis.

10. den

MERRIT ISLAND, ORLANDO 100 mil / 160 kmDopoledne návštěva přírodní rezervace na Merrit Island – domova aligátorů a mnoha druhů zvěře a ptáků, a relaxace na jediné ryze přírodní pláži Floridy Playalinda Beach. Odpoledne odjezd do Orlanda, centra zábavy pro všechny generace, a také vyhlášené mekky shoppingu. Po ubytování návštěva některého ze zdejších outlet mallů a možnost nákupu značkového zboží za skvělé ceny, večer návštěva slavného International Drive.

11.den

ORLANDO 40 mil / 70 km Dnes Vám nabídneme možnost navštívit zábavní park Sea World, jednu z největších atrakcí Orlanda /vstup není v ceně/, nebo budete moci relaxovat u hotelového bazénu či se věnovat shoppingu.. Nejprve však absolvujete místní atrakci – výlet na airboatu v močálech střední Floridy spojený s pozorováním aligátorů a vodních ptáků /v ceně zájezdu/.

12.den

GULF OF MEXICO, EVERGLADES 390 mil / 620 kmOdjezd do oblasti Mexického zálivu. Návštěva plážových destinací Madeira Beach, Treasure Island a St. Pete Beach s možností koupání v moři. Pokračování přes Bradenton a Sarasotu do oblasti Everglades, pozorování aligátorů a vodních ptáků ve volné přírodě Big Cypress National Preserve. Příjezd do hotelu na Miami Beach ve večerních hodinách.

13.den

MIAMI BEACH 60 mil / 90 km Po orientačním okruhu centrem Miami odjezd zpět do hotelu, volné odpoledne k relaxaci na pláži nebo u bazénu…

14.den

MIAMI BEACH 10 mil / 15 km Celodenní volno na pláži, fakultativně Vám doporučujeme celodenní výlet na ostrov Key West – nejjižnější bod kontinentálních USA v Karibském moři.

15.den

MIAMI, odlet domů 40 mil / 70 kmDo odjezdu na letiště indiv. volno, poté transfer na letiště a odlet do Prahy, fakultativně individuální prodloužení pobytu na Miami Beach.

16.den

Přílet do Prahy Váš zájezd ukončí

Obecný popis

Do své sedmnácté sezóny vstupuje náš klasický zájezd, který Vás provede největšími atrakcemi pobřeží Atlantiku od Bostonu po Miami, s přídavkem jedinečných Niagarských vodopádů. Program jsme pro Vás rozšířili o dva dny, v nichž Vás navíc oproti minulosti čeká jedinečný shopping v Orlandu, možnost navštívit světoznámý zábavní park Sea World, plážová města pobřeží Mexického zálivu a pozorování aligátorů v přírodě oblasti Everglades. Po zájezdu Vám nabízíme samostatné prodloužení pobytu na Miami Beach !New York – Boston – Niagara – Buffalo – Pittsburgh – Washington D.C. – Richmond – Savannah – Cape Canaveral – Kennedy Space Center – Merrit Island – Orlando – Tampa, Everglades – Miami Beach – Key WestK návštěvě USA je nutný biometrický pas a autorizace ESTA nebo platný pas s vízem USA.Zájezd může být směřován opačněMinimální počet 6 osobBěhem zájezdu urazíte cca 2.800 mil ( 4.480 km )

Příplatky

příplatek za jednolůžkový pokoj == 22400 CZK

Slevy

sleva pro třetí osobu na pokoji (dvě dvoulůžka) == 3800 CZKsleva pro čtvrtou osobu na pokoji (dvě dvoulůžka) == 2600 CZKsleva pro dítě do 12 let (pokoj sdílí s rodiči) == 13700 CZK

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

leteckou dopravu z Prahy do cílové destinace a zpět ( v turistické třídě, včetně letištních poplatků)letištní poplatky ve výši 10.500 Kč14x ubytování v 3* hotelech a motelech14x snídanidopravu klimatizovaným minibusem nebo autokaremprogram dle itinerářeslužby průvodcekomplexní pojištění vč. pojištění stornazákonné pojištění CK proti úpadku

leteckou dopravu z Prahy do cílové destinace a zpět ( v turistické třídě, včetně letištních poplatků)letištní poplatky ve výši 10.500 Kč14x ubytování v 3* hotelech a motelech14x snídanidopravu klimatizovaným minibusem nebo autokaremprogram dle itinerářeslužby průvodcekomplexní pojištění vč. pojištění stornazákonné pojištění CK proti úpadku

Základní cena nezahrnuje

vstupní formality cílové země a tranzitních zemístravu mimo snídanívstupy a fakult. akce nezahrnuté v programuspropitné místním řidičům a průvodcůmevent.palivové příplatky a poplatky k fakultativním akcím

vstupní formality cílové země a tranzitních zemístravu mimo snídanívstupy a fakult. akce nezahrnuté v programuspropitné místním řidičům a průvodcůmevent.palivové příplatky a poplatky k fakultativním akcím

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře America Tours, která zájezd organizuje.

  • Lokalita dle CK: Dle popisu
  • Místo dle CK: Boston, Buffalo, Cape Canaveral, Everglades, Kennedy Space Center, Key West, Merrit Island, Miami Beach, New York, Niagara, Orlando, Pittsburgh, Richmond, Savannah, Tampa, Washington D.C.

USA

Pro cestování do USA bez víza musí každý cestující, včetně nezletilých dětí, mít vlastní biometrický pas a vyplnit registrační formulář ESTA (https://esta.cbp.dhs.gov ), který je za poplatek.
Zajištění bezvízového vstupu ESTA je povinné také v rámci přestupu (tranzitu) či mezipřistání v USA. Týká se i klientů cestujících do karibských oblastí (jedná se zejména o tyto země: Dominikánská republika, Kuba, Mexiko a Jamajka) s přestupem/mezipřistáním v USA.


Z Bostonu do Miami

Číslo zájezdu: 783204
USA, Florida, Massachusetts, New York, Washington, D.C., Everglades National Park, Florida Keys, Miami, New York City, Tampa Bay, Washington, D.C.

Všechny termíny a možnosti (1)