Termín:
28. 10. – 4. 11. 2017
Počet dní:
8 (so – so)
Počet nocí:
7
Doprava:
letecky Praha
Strava:
plná penze
Cena za osobu:
Nezávazná objednávka

Popis ubytování a programu zájezdu

Hodnocení

Během této plavby z Miami, navštívíte ostrov Svatý Martin, Puerto Rico a Bahamy na lodi MSC Divina. Plavbu je možné zkombinovat s pobytem v Miami. Pro více informací se lze obrátit na jakoukoliv pobočku Fischer. 

Poloha

  1.den: odlet z Prahy do Miami, ubytování ve 4* hotelu v centru Miami den: Miami, Florida (USA) -              19:00, nalodění se na MSC Divina den: na moři den: na moři den: Philipsburg (St. Maarten) 09:00     18:00 den: San Juan (Portoriko) 08:00     16:00 den: na moři den: Nassau (Bahamy) 12:00     18:00 den: Miami, Florida (USA) 07:00     - , odlet z Miami do Prahy

Vybavení

VYBAVENÍ LODĚ:
Stravování, bary, kavárny:
restaurace s obsluhou, samoobslužná restaurace, MSC Yacht Club restaurant, Eataly Restaurant, Fusion restaurant, kuřácký salonek, pizzerie, 12 barů a salonků včetně Sport Bar, vinotéka, cukrárna, kavárna.
Zábava:
divadlo s kabaretní show, diskotéka a diskotéka pro teenagery, živá hudba k poslechu i tanci, umělecká arkáda, kasino, knihovna, 4D kino, simulátor Formule 1, bowlingová dráha, videohry, nákupní galerie, internet, denně animační program.
Sport, wellness:
3 bazény, bazén s posuvnou střechou, opalovací lehátka, vířivky, tobogán, vodotrysky, klidová opalovací zóna Top 18, posilovna, venkovní multifunkční sportovní hřiště, shuffleboard, běžecká dráha, wellness centrum Aurea Spa s širokým výběrem lázeňských procedur, sauna, pára.
Pro děti a mládež:
kluby s atraktivním programem pro různé věkové kategorie, herna (Lego, Chicco), brouzdaliště.

Pokoje

  Kategorie BELLA Experience: ubytování v kajutě typu Bella (některé kajuty s oknem či balkonem mají omezený výhled), služby kajutového stevarda; plná penze s velkým výběrem jídel servírovaných v restauraci s obsluhou nebo v 20 hodin denně otevřeném samoobslužném bufetu s nápojovým automatem (voda, káva čaj); divadelní představení a zábavný program; využívání bazénů, vířivek, lehátek, osušek; využívání většiny sportovních zařízení včetně fitness; portýrské služby; přístavní poplatky. Kategorie FANTASTICA Experience: všechny služby z kategorie BELLA, ubytování v kajutách Fantastica - výběr z nejlepších kajut na vyšších palubách (včetně Super-rodinných kajut – dá se pouze u Preziosy a Diviny), výhodnější podmínky při změně jména cestujícího a data odplutí; donáška snídaně do kajuty a kajutový servis 24 hodin denně; přednost při výběru času stolování při večeři; v závislosti na dostupnosti: vzdělávací a volnočasové kurzy pro děti, 50% sleva na fitness kurzy a osobního trenéra. Kategorie WELLNESS Experience: všechny služby kategorie FANTASTICA, uvítací balíček Technogym (tričko, šortky, ručník, wellness náramek), kontrola u lékaře MSC a plán prevence, fitness analýza s osobním trenérem Technogym, individuální wellness program ve vnitřních i venkovních prostorách lodi, 50% sleva na placené hodiny fitness (např. jóga) a osobního trenéra (podle dostupnosti na lodi), zdarma voda v restauracích, barech a v kajutě, 1 izotonický nápoj denně z minibaru v kajutě, prádelní servis na sportovní a funkční oblečení, používání aplikace Technogym, skupinová fotografie. Wellness program je určen pouze pro dospělé. Kategorie AUREA Experience: všechny služby z kategorie BELLA a FANTASTICA, ubytování v prémiových kajutách nebo apartmá v prestižní lokaci; nápojový balíček 'Premium all inclusive', balíček lázeňských služeb (masáž, solárium, uvítací koktejl, vstup na opalovací palubu a do termálních lázní po celou dobu plavby – pouze pro dospělé, poradenství); balíček wellness v kajutě (kosmetická sada, župan, pantofle); přednostní nalodění; doba stolování v hlavní restauraci dle vlastního výběru. Kategorie YACHT CLUB: určeno pro hosty, kteří touží využívat výhody privátní sféry a exkluzivitu. Cena zahrnuje služby z kategorie FANTASTICA a navíc: ubytování v luxusních prostorných apartmá s koupelnou v mramoru; ergonomické matrace, výběr polštáře a luxusní ložní prádlo; plasmový televizor; lednice; all inclusive obědy a večeře v klubové restauraci s možností výběru stolování; nápoje (nealkoholické, víno, pivo, destiláty); volný přístup do salonu Top Sail Lounge s nabídkou nápojů, drobného občerstvení a dezertů; volný přístup do lázeňského areálu Aurea Spa; přednostní nalodění a donáška zavazadel; služby consierge.

Stravování

Bohatá plná penze sestavená z italské a mezinárodní kuchyně, speciální diety na vyžádání; v době podávání jídel voda, káva, čaj z automatů v samoobslužné restauraci v ceně.  Hosté ubytovaní v kajutách Aurea a Yacht Clubu mají nápojový balíček Premium all inclusive v ceně.

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

  • ubytování na příslušný počet nocí
  • vybraný typ dopravy a stravování
  • pojištění zájezdu proti úpadku cestovní kanceláře

Základní cena nezahrnuje

  • cestovní pojištění
  • místní taxy a poplatky (např. pobytová taxa, vratná kauce apod.)
  • fakultativní služby (za příplatek)
  • víza (pokud jsou vyžadována)

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře Fischer, která zájezd organizuje.

  • Lokalita dle CK: Florida
  • Místo dle CK: Miami

USA

Pro cestování do USA bez víza musí každý cestující, včetně nezletilých dětí, mít vlastní biometrický pas a vyplnit registrační formulář ESTA (https://esta.cbp.dhs.gov ), který je za poplatek.
Zajištění bezvízového vstupu ESTA je povinné také v rámci přestupu (tranzitu) či mezipřistání v USA. Týká se i klientů cestujících do karibských oblastí (jedná se zejména o tyto země: Dominikánská republika, Kuba, Mexiko a Jamajka) s přestupem/mezipřistáním v USA.


Z Miami na Svatého Martina, Potoriko a Bahamy (MSC ****

Číslo zájezdu: 751663
USA, Florida, Miami

Všechny termíny a možnosti (11)

Doprava
Termín
Dní
Strava
Cena za dospělou osobu
Letecky
Praha
So 28.10 – So 4.11.2017
2 lůžková kajuta na lodi Bella (vnitřní), přistýlka
8 dní
plná penze
37 490 Kč
Letecky
Praha
So 28.10 – So 4.11.2017
2 lůžková kajuta na lodi vnitřní Fantastica, přistýlka
8 dní
plná penze
38 990 Kč
Letecky
Praha
So 28.10 – So 4.11.2017
2 lůžková kajuta na lodi (vnější) Bella, přistýlka
8 dní
plná penze
39 990 Kč
Letecky
Praha
So 28.10 – So 4.11.2017
2 lůžková kajuta na lodi (vnější) Fantastica, přistýlka
8 dní
plná penze
40 990 Kč
Letecky
Praha
So 28.10 – So 4.11.2017
2 lůžková kajuta na lodi (vnější) Fantastica, balkon, přistýlka
8 dní
plná penze
42 490 Kč
Letecky
Praha
So 28.10 – So 4.11.2017
2 lůžková kajuta na lodi (vnější) Bella, balkon, přistýlka
8 dní
plná penze
43 990 Kč
Letecky
Praha
So 28.10 – So 4.11.2017
2 lůžková kajuta na lodi Wellness (vnitřní), přistýlka
8 dní
plná penze
49 990 Kč
Letecky
Praha
So 28.10 – So 4.11.2017
2 lůžková kajuta na lodi (vnější) Wellness, přistýlka
8 dní
plná penze
52 990 Kč
Letecky
Praha
So 28.10 – So 4.11.2017
2 lůžková kajuta na lodi (vnější) Wellness, balkón, přistýlka
8 dní
plná penze
59 990 Kč
Letecky
Praha
So 28.10 – So 4.11.2017
2 lůžková kajuta na lodi (vnější) Aurea, balkon, přistýlka
8 dní
all inclusive
61 490 Kč
Letecky
Praha
So 28.10 – So 4.11.2017
2 lůžkový apartmán Aurea (vnější), balkon, přistýlka
8 dní
all inclusive
75 490 Kč