ZADNÍ INDIE - THAJSKO, LAOS, MALAJSIE, SINGAPUR

Laos, Malajsie, Singapur, Thajsko, Bangkok

ZADNÍ INDIE - THAJSKO, LAOS, MALAJSIE, SINGAPUR

  Laos, Malajsie, Singapur, Thajsko, Bangkok
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Popis

Čtyři země jihovýchodní Asie, průřez Indočíny v celé její kráse. Thajsko, bývalý Siam, plné nesčetných buddhistických chrámů, přímořských letovisek a hříšného nočního života. Probouzející se Laos, nejchudší a nejopomíjenější země regionu, s úžasně přátelským obyvatelstvem a obrovským potenciálem. Malajsie – muslimská federace tvořená pestrou směsí rozličných ras, národů i náboženství, žijících však pospolu v toleranci a pořádku. Singapur – bohatý asijský tygr, jenž dokáže absorbovat z každé kultury, která ho vytváří, to přínosné k prospěchu všech… Každá z nich je jiná, přesto je spojuje bohatá historie, úchvatná příroda s plážemi snů, pestré trhy i vynikající kuchyně. Je jen na Vás vše vyzkoušet a poznat.

V ceně je zahrnuto

Doprava. 3-denní trek v severním Thajsku včetně jízdy na slonech a raftingu na vorech. Ubytování. Český průvodce, zdravotní připojištění, informační materiály a DPH. Doprava: Letecká do Bangkoku, ze Singapuru a přelet Udon Thani - Phuket včetně tax a poplatků, po trase mikrobusy, autobusy, vlak, taxi, tuk tuk, slon, 4x plavba lodí. Ubytování: 23x turistický hotel - 2-lůžkové pokoje s příslušenstvím, 1x lehátkový vlak, 2x domorodý dům během treku. 1-lůžkový pokoj za příplatek 6900 Kč (23x). Strava: 2x plná penze (na treku). V ceně není vízum do Laosu (30 USD) a do Barmy (30 USD).

Doprava

Letecká do Bangkoku, ze Singapuru a přelet Udon Thani - Phuket včetně tax a poplatků, po trase mikrobusy, autobusy, vlak, taxi, tuk tuk, slon, 4x plavba lodí

Ubytování

23x turistický hotel - 2-lůžkové pokoje s příslušenstvím, 1x lehátkový vlak, 2x domorodý dům během treku. 1-lůžkový pokoj za příplatek 6900 Kč (23x)

Stravování

2x plná penze (na treku)

Délka tras

letadlem 20 000 km, busy a auty 2100 km, vlakem 700 km, lodí 250 km, pěšky 4x 5-10 km (volitelně)

Program
1. až 3 den

Let do thajské metropole. Bangkok: královský palác se sochou Smaragdového Buddhy, chrám Wat Pho s pozlaceným ležícím Buddhou, chrám Wat Arun, čínská čtvrť, plavba po řece Chao Phraya, večerní Pat Pong s erotickými show. Odjezd do Chiang Mai.

4. až 7 den

„Růže severu” - město Chiang Mai, jedno z nejpříjemnějších thajských měst: buddhistické chrámy, noční bazar. Vyjížďka do hor ke klášteru Doi Suthep s nádhernými výhledy do okolí. Třídenní trek tropickým horským pralesem s návštěvou vesnic kmene Karen, dobrodružná jízda na slonech a unikátní rafting na bambusových vorech.

8. až 10 den

Plavba lodí z Tha Ton do Chiang Rai po řece Mae Kok. „Orlí hnízdo“ Mae Salong - město obývané čínskou komunitou. Pohraniční Mae Sai: možnost výletu do Barmy. Sop Ruak - střed Zlatého trojúhelníku na rozhraní Barmy, Laosu a Thajska: muzeum opia. Staré sídelní město Chiang Saen: chrám Čedi Luang.

11. až 13 den

„Království miliónu slonů“ - Laos. Plavba po majestátním Mekongu do starobylého města Luang Prabang (UNESCO): buddhistické chrámy, koloniální francouzská architektura, královský palác. Výlet k vodopádům Tad Sae Kuang Si a koupání v kaskádách.

14. až 15 den

Jízda hornatou krajinou s malebnými vesničkami a oblastí homolovitých krasových útvarů v okolí městečka Vang Vieng. Hlavní město Laosu - Vientiane: královský palác, starobylý chrám Wat Si Saket s tisíci soškami Buddhy, Velká stúpa, Vítězný monument, Národní muzeum.

16. až 19 den

Návrat zpět do Thajska. Přelet z Udon Thani na ostrov Phuket, do nejkrásnější části thajského pobřeží s nezaměnitelnými krasovými homolemi malých ostrůvků. Plavba lodí přes ostrovy Phi Phi do města Krabi: písečné pláže a korálové útesy - relaxace, koupání a šnorchlování. Možnost plavby lodí podél mořských útesů a vápencových masivů Phra Nang či potápění.

20. až 21 den

Přejezd do Malajsie na ostrov Penang - do „perly Orientu“ a „Asie v miniatuře“. Britský Georgetown: prohlídka města, které neztrácí svůj koloniální šarm a čínského ducha. Čínské a hinduistické chrámy, pevnost Cornwallis čínský klanový dům Khoo Kongsi, buddhistický klášter Kek Lok Si. Lanovkou na Penang Hill (821 m) s překrásným rozhledem.

22. až 23 den

Dynamická metropole moderní Malajsie, Kuala Lumpur: vyhlídková věž Menara (s anténou 421 m), dvojčata Petronas Towers (452 m) - mezi lety 1998- 2004 nejvyšší stavba světa, mešita Masjid Negara, noční trh v čínské čtvrti. Výlet k hinduistickým jeskyním Batu.

24. až 26 den

Jeden z nejstarších pralesů světa v N.P. Taman Negara: plavba lodí, výprava do noční džungle, procházka po lávkách zavěšených vysoko v korunách stromů. Perla Malajsie - přístav Melaka (UNESCO): Červené „holandské“ náměstí, vyhlídka a chrám sv. Pavla, čínská čtvrť, ruiny portugalských pevností.

27. až 29 den

Malý, ale mocný městský stát, kde se prolíná Východ a Západ s britskou koloniální, čínskou, indickou a arabskou čtvrtí. Singapore Flyer - obří vyhlídkové kolo (165 m), vyhlídková plošina Sands Skypark, věhlasná ZOO s možností nočního safari, nákupy. Návrat domů.

Základní cena zahrnuje

  • ubytování na příslušný počet nocí
  • vybraný typ dopravy a stravování
  • pojištění zájezdu proti úpadku cestovní kanceláře

Základní cena nezahrnuje

  • cestovní pojištění
  • místní taxy a poplatky (např. pobytová taxa, vratná kauce apod.)
  • fakultativní služby (za příplatek)
  • víza (pokud jsou vyžadována)
Cena zájezdu zahrnuje cenu letenky v optimální knihovací třídě. Konečná cena se tak může od uvedené částky lišit. Aktuální cenu vám rádi ověříme po zaslání nezávazné objednávky.

Informace o zájezdu

Pořadatel: Cestovní kancelář NOMÁD, spol.s r.o., IČ 49970844.
Lokalita dle pořadatele: Dle popisu, Bangkok
Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře.

800 656 610 Číslo zájezdu: 2 019 327
dnes 8–18 h

Nezávazná objednávka

ZADNÍ INDIE - THAJSKO, LAOS, MALAJSIE, SINGAPUR
  Laos, Malajsie, Singapur, Thajsko, Bangkok

Cena
69 990 Kč/os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 019 327

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
69 990 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dospělý
2
6 322 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dítě do 18 let
0
4 495 Kč
samostatné pojištění storna Uniqa - za osobu
0
810 Kč

Parkování

zvýhodněné parkování u letiště Praha - 29 dní
0
2 350 Kč