Dovolená

Vybírejte si z té nejširší nabídky dovolené. Máme zájezdy pro jakékoliv vaše cestovatelské touhy a naplníme představy o dovolené u moře, na horách či kdekoliv jinde. Navíc s možností ušetřit díky slevám a výhodným Last Minute.


Poslední recenze

Red Sea Taj Mahal Resort & Aqua Park ****, Egypt, Hurghada, Makadi Bay
5
22. 5. 2018 | Marcela
Datum pobytu: květen 2018

5/5 - Úžasné
Byli jsme nadšení, milé prostředí, žádný luxus, ale máte vše, co potřebujete. Já využila i nabídku masáží (profesionální masérka, byla jsem jak znovuzrozená), na pláži boarding, šlapadla, plachtění, šnorchlování.... celá recenze
Port Ghalib Resort ****, Egypt, Marsa Alam, Port Ghalib
5
22. 5. 2018 | Zdenka
Datum pobytu: duben 2018

5/5 - Úžasné
Výborný!!!. celá recenze
Hotel Fontána ***, Česko, Karlovarský kraj, Mariánské Lázně
5
22. 5. 2018 | M. Pospíšilová
Datum pobytu: květen 2018

5/5 - Úžasné
Brzy zase přijdeme!. celá recenze

Dovolená 2018 – zájezdy do celého světa od Zájezdy.cz

Dovolená na webu Zájezdy.cz, to je široká nabídka zájezdů od českých, slovenských i německých cestovních kanceláří, včetně denně aktualizované nabídky Last Minute zájezdů. U nás nakoupíte dovolenou pouze od řádně pojištěných cestovních kanceláří a za cenu jako u přímo pořádající CK.

Přehledná nabídka dovolené

Pravidelně pro vás sestavujeme katalogy zájezdů, ze kterých si pohodlně vybíráte dovolenou přesně podle vašeho přání. Exotika, Eurovíkendy, Léto, Poznávací zájezdyLyžařské zájezdy a mnoho dalších možností zaměření dovolené. Zájezdy se slevou nebo zajímavým bonusem jsou pro vás připraveny v Katalogu akčních nabídek a speciálních výběrů. U každého zájezdu navíc přehledně zobrazujeme nezávislé hodnocení hotelů i osobní zkušenosti hostů.