Na tuto pozici jsme již kolegu našli. Podívejte se, koho ještě hledáme do našeho týmu.

Asistent/asistentka ekonomického oddělení, Třebíč

Na letní měsíce hledáme nové posily do ekonomického oddělení. Staňte se součástí společnosti Zájezdy.cz a získejte zkušenosti v jedné z největších cestovních agentur na českém trhu.

Náplň práce:

  • kontrola bankovních výpisů
  • kontrola faktur
  • základní účetní operace

Požadujeme:

  • schopnost týmové spolupráce i samostatné práce
  • zodpovědnost a spolehlivost
  • velmi dobrou znalost práce na PC

Nabízíme:

  • motivující platové ohodnocení
  • práci v mladém kolektivu
  • zvýhodněné ceny dovolené pro zaměstnance
  • zaškolení a získání zkušeností v cestovním ruchu – možnost potvrzení praxe do školy

Místo výkonu práce: Třebíč, Na Potoce 468/25
Typ pracovního vztahu: práce na dobu určitou, DPP
Termín: červen - polovina září (případně dle dohody)

V případě zájmu nám zašlete svůj profesní životopis nejlépe s vaší fotografií na e-mailjarmila.uhercikova@zajezdy.cz.

Těšíme se na vás.