Prodejce zájezdů

Hledáme posily do našeho prodejního týmu. Jste komunikativní a umíte naslouchat? Máte obchodního ducha? Pečlivost a dobrá organizace práce, to je vaše krédo? Pak jste ideální kandidát na pozici prodejce zájezdů. Staňte se součástí společnosti Zájezdy.cz, jedné z největších cestovních agentur na českém trhu.

Náplň práce:

  • poradenství v oblasti cestování
  • prodej zájezdů, vytváření nabídek, rezervací
  • telefonická, emailová i osobní komunikace s klienty
  • samostatné vedení obchodních případů
  • komunikace s cestovními kancelářemi

Očekáváme:

  • SŠ vzdělání / VŠ výhodou - vhodné pro absolventy
  • výborné komunikační schopnosti, příjemný projev
  • schopnost týmové spolupráce i samostatné práce
  • zodpovědnost a spolehlivost
  • motivaci a chuť dosahovat nejlepších výsledků
  • velmi dobrou znalost práce na PC
  • znalost cizích jazyků není nutná
  • praxe v cestovní kanceláři či agentuře výhodou

Nabízíme:

  • motivující platové ohodnocení
  • práci v příjemném kolektivu
  • zázemí stabilní společnosti
  • firemní benefity - 13. plat, sick days, stravenky, zajímavé studijní cesty do celého světa, zvýhodněné ceny dovolené pro zaměstnance, příspěvek na dovolenou
  • možnost zkráceného úvazku
  • zaškolení a získání zkušeností v cestovním ruchu

Místo výkonu práce: Třebíč, Na Potoce 468/25
Typ pracovního vztahu: práce na HPP
Datum nástupu: ihned

Pokud vás naše nabídka oslovila, zašlete nám svůj profesní životopis, nejlépe s fotografií a krátkým motivačním dopisem na e-mail kariera@zajezdy.cz.

Těšíme se na vás.