Parkis - parkování u Letiště Praha

Jak postupovat při parkování

1. Příjezd na parkoviště

Parkoviště naleznete na adrese U Prioru 884/4, Praha 6. Trasa příjezdu:

  • Z Pražského okruhu sjeďte exitem 26 do ulice Karlovarská. Po 900 metrech odbočte vlevo do ulice Drnovská. Pokračujte 1,2 km a odbočte vpravo do ulice U Prioru, kde se po 800 metrech po levé straně nachází parkoviště PARKIS.
  • Po D7 ve směru od Chomutova, Slaného a Kladna. Z Pražského okruhu sjeďte exitem 28 - směr centrum a po pár metrech odbočte vpravo do ulice Drnovská. Pokračujte 1,1 km a odbočte vlevo do ulice U Prioru. Po 800 metrech vlevo uvidíte parkoviště PARKIS.
  • Po D6 ve směru od Karlových Varů, Rakovníka, Nového Strašecí. Jeďte po D6 až do ulice Karlovarská, po 900 metrech odbočte vlevo do ulice Drnovská. Pokračujte 1,2 km a odbočte vpravo do ulice U Prioru a po 800 metrech po levé straně uvidíte parkoviště PARKIS.
  • Ulicí Evropská jeďte směr OC Šestka. Poté co minete sjezd na letiště, držte se v levém pruhu a odbočte vlevo do ulice Drnovská. Po 600 metrech uvidíte po pravé straně autobusovou zastávku, za kterou odbočte doprava do ulice U Prioru. Po 800 metrech uvidíte po pravé straně parkoviště PARKIS.

Pro zobrazení parkoviště Parkis na Google mapě klikněte zde ».

2. Vjezd na parkoviště

Při příjezdu se hlaste u obsluhy parkoviště Parkis a prokažte se svým parkovacím voucherem, který jste od nás po on-line rezervaci přes internet mailem obdrželi. Parkovací voucher odevzdejte obsluze parkoviště, která vám vypíše parkovací kartu, jejíž kopii uschováte za předním sklem vašeho vozu a necháte jí zde po celou dobu vaší zahraniční cesty. Od obsluhy parkoviště obdržíte vizitku s telefonním číslem na řidiče, kterého kontaktujte, jakmile si vyzvednete svá zavazadla.

3. Rychlá přeprava k terminálům zdarma

Po příjezdu vás minibus společnosti Parkis odveze na Letiště Václava Havla. Transfer z parkoviště Parkis k terminálům trvá cca 7 minut a je zahrnut v ceně parkovného.

4. Po příletu na letiště Praha

Po příletu a vyzvednutí zavazadel zkontaktujte řidiče minibusu Parkis na telefonním čísle +420 601 500 822 a řidič vás bude očekávat na smluveném místě. Řidiči minibusu Parkis se již nemusíte ničím prokazovat.

5. Odjezd z parkoviště

Při výjezdu z parkoviště se prokažte obsluze parkoviště PARKIS parkovací kartou, kterou současně při odjezdu odevzdáte.