Na tuto pozici jsme již kolegu našli. Podívejte se, koho ještě hledáme do našeho týmu.

Finanční manažer

Na pozici finančního manažera cestovní agentury Zájezdy.cz, a.s. hledáme vhodného kandidáta, který by se dokázal po zapracování zapojit do manažerského řízení celé firmy.

Náplň práce:

  • vedení ekonomického oddělení a sekretariátu společnosti
  • zabezpečení řádného vedení účetnictví
  • řízení finančních toků společnosti
  • controlling a reporting managementu
  • příprava podkladů a hlášení pro finanční a státní instituce a komunikace s nimi
  • zodpovědnost za mzdy a personalistiku
  • spolupráce při plánování a tvorbě rozpočtů
  • spolupráce při vytváření firemních procesů

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání s ekonomickým zaměřením nebo delší praxi v oboru
  • praxi s vedením účetnictví a plněním zákonných povinností v ekonomické oblasti
  • manažerské schopnosti, praxe ve vedoucí pozici výhodou
  • znalost předpisů týkajících se účetnictví, daní a mezd
  • odpovědnost a důslednost
  • systematičnost a aktivní přístup k práci a svěřeným úkolům
  • znalost cizích jazyků není nutná

Nabízíme:

  • odpovídající platové ohodnocení
  • práci v příjemném kolektivu a zázemí stabilní společnosti
  • zvýhodněné ceny dovolené pro zaměstnance, příspěvek na dovolenou
  • zajímavé studijní cesty do celého světa
  • příspěvky na notebook a telefon
  • stravenky

Místo výkonu práce: Třebíč, Na Potoce 468/25
Typ pracovního vztahu: práce na HPP
Datum nástupu: ihned

Pokud vás naše nabídka oslovila, zašlete nám svůj profesní životopis, nejlépe s fotografií a krátkým motivačním dopisem na e-mail kariera@zajezdy.cz.

Těšíme se na vás.