Lázně, wellness a relaxační pobyty

Hledáte místo, kde vás budou hýčkat a kde zažijete příjemné chvíle odpočinku. Vyberte si u nás některý z lázeňských, wellness, regeneračních nebo relaxačních pobytů. Přivítá vás kvalitní zázemí a služby nejen v České republice, ale i v dalších evropských zemích. Pro ty z vás, kteří nemohou využít delší dovolenou, nabízíme víkendové a zkrácené pobyty.


Poslední recenze

Hotel Sultan Of Dreams *****, Turecko, Side, Kizilot
5
14. 1. 2020 | Olga Veselská
Datum pobytu: srpen 2019

5/5 - Úžasné
Hotel bol čistý, izby sme mali vždy upratané, milý personál, úžasné jedlo a služby, ktoré ponúkajú iba v Turecku. Pivo bolo super, úžasné ryby, ovocie, koláče, zmrzlina. Skutočne dobý výber ck f*****. Pláž čistá,.... celá recenze
Tropica Bungalow ***, Thajsko, Phuket, Patong Beach
4
14. 1. 2020 | Jana
Datum pobytu: leden 2020

4/5 - Skvělé
Dobrý.. celá recenze
Labranda Blue Bay ****, Řecko, Rhodos, Ialyssos
5
14. 1. 2020 | Iveta Havelková
Datum pobytu: květen 2019

5/5 - Úžasné
Velmi příjemný resort pro všechny věkové kategorie. Nezažila jsem tam ani jednou hlučnou ruskou klientelu, což jsem velmi ocenila.. celá recenze

Lázně, wellness a relaxační pobyty

Zasloužíte odpočinek od každodenního shonu? Ano. Spojte dovolenou s lázeňskými procedurami a wellness službami. Vypněte, relaxujte a podpořte zdraví. Široká nabídka lázní, wellness a relaxačních pobytů čeká na vás.

Nejoblíbenější lázeňské a wellness pobyty

Chcete poradit, kam se vydat? Víme, které regiony s léčivými procedurami lákají nejvíc. Jedničkou českých výletníků je Maďarsko. Slavné termální lázně mají pověst po celém světě. Nejvíc jich je na západě země, dobře dostupném po dálnici.

Slavné maďarské termální lázně jsou Bükfürdő, Sárvár, Kehidakustány, Zalakaros, Harkány, Budapešť a Eger.

Bližší cíl bez jazykové bariéry je Slovensko a vyhlášené cíle Veľký Meder, Piešťany, Rajecké Teplice, Podhájska, Dunajská Streda, Bešeňová a další. Blahodárné účinky mají také lázně pod Alpami v Rakousku nebo Slovinsku.

V nabídce pobytů je zcela pokryto Česko od Františkových Lázní přes Mariánské Lázně, Janské Lázně, Poděbrady, Třeboň až po Luhačovice.