Termín:
7. 9.–18. 9. 2016
Počet dní:
12 (st–ne)
Počet nocí:
10
Doprava:
letecky Mnichov 22:35
Strava:
snídaně
Cena za osobu:
Nezávazná objednávka

Popis ubytování a programu zájezdu

Popis hotelu

Ubytování s přátelskou atmosférou přímo u pláže.

Poloha

hotel se nachází na západním pobřeží, pouhých 5 minut chůze od vesnice La Passe s molem a obchody.

Vybavení

hotel disponuje celkem 10 pokoji (chatami). Svým hostům nabízí restauraci, bar. Ve venkovním areálu se nachází dobře udržovaná zahrada.

Místní kategorie hotelu

3.

Ubytování

dvoulůžkové pokoje Standard A1A/A2A: cca 30 m2, vybavené koupelnou se sprchou, WC, fénem, klimatizací, minibarem, setem na přípravu kávy a čaje, terasou. Dvoulůžkové pokoje Superior A1B/A2B: cca 45 m2, se stejným vybavením jako pokoje A1A/2A

Stravování

snídaně nebo polopenze. Kontinentální snídaně. Při rezervaci polopenze navíc večeře formou výběru z menu.

Sport a jiné aktivity

za poplatek: půjčovna kol.

Internet

WiFi ve vybraných veřejných prostorách zdarma.

Upozornění

tento pobyt je bez česky hovořícího delegáta, na tento pobyt se vztahují zvláštní sekce všeobecných smluvních podmínek označené kódem "YCZE".

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

  • ubytování na příslušný počet nocí
  • vybraný typ dopravy a stravování
  • pojištění zájezdu proti úpadku cestovní kanceláře

Základní cena nezahrnuje

  • cestovní pojištění
  • místní taxy a poplatky (např. pobytová taxa, vratná kauce apod.)
  • fakultativní služby (za příplatek)
  • víza (pokud jsou vyžadována)

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Neckermann CZ. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

La Digue

Ostrůvek vzdálený jen 5 km od Praslinu je známý z mnoha reklam díky pláži Anse Source d‘Argent. Ohlazené žulové balvany, bílý písek, k tomu blankytná obloha, neskutečně průzračné moře a iluze pozemského ráje je dokonalá. Od severu k jihu měří ostrov cca 5 km, takže jej snadno projdete pěšky či projedete na kole, které si na místě můžete zapůjčit.

Seychely

Více než sto korálových ostrůvků rozesetých v Indickém oceánu tvoří souostroví Seychely, jedno z nejkrásnějších míst na světě, právem nazývané tropickým rájem. Seychely mají ve svém znaku želvu obrovskou, která dnes žije pouze na těchto ostrovech – setkání s tímto živočišným druhem je velkým zážitkem nejen pro děti. K největším a turisty nejoblíbenějším patří zejména ostrovy Mahé a Praslin, ale vysněnou klidnou dovolenou si můžete dopřát i na ostrůvcích menších, jako jsou La Digue či Sainte Anne.


Bamboo Chalets ***

Číslo zájezdu: 553011
Seychely, La Digue