Potěšte své blízké dárkovým poukazem

Snad každý jezdí alespoň jednou za rok na dovolenou. A kdo ne, ten o tom alespoň sní. A vy můžete k naplnění těchto snů jednoduše přispět – naším dárkovým poukazem. Tímto dárkem jistě potěšíte. Obdarujte svou rodinu, přátele, zaměstnance vaší firmy nebo vaše nejoblíbenější klienty.

Dárkové poukazy na zájezd dle vlastního výběru

Tyto dárkové poukazy nabízíme v hodnotách 1 000, 2 000, 5 000 a 10 000 Kč. Stejně tak u nás můžete pořídit poukazy na vámi zvolenou libovolnou částku anebo na konkrétní zájezd.

     

 

Dárek na poslední chvíli?

Vyplňte objednávku a vytiskněte si kopii poukazu - získáte tak dárek na poslední chvíli k jakékoli příležitosti. Originály poukazu a platební doklad vám zašleme dodatečně poštou.

Dárkové poukazy k tisku: 1 000 Kč, 2 000 Kč, 5 000 Kč, 10 000 Kč.

Chcete darovat konkrétní zájezd?

Na vyžádání vám po úspěšném vyřízení objednávky, spolu s cestovní smlouvou, zašleme dárkový poukaz s názvem vybraného zájezdu. Uveďte v objednávce do políčka Poznámky.

Zvolte si sami částku, kterou chcete přispět na koupi zájezdu

Pomocí našich poukazů můžete svým blízkým přispět libovolnou částkou. Pokud vám nevyhovuje žádná z námi nabízených a nechcete zároveň kupovat konkrétní zájezd, využijte naší nabídky a uveďte v objednávce do políčka Poznámky částku a znění, které si přejete na poukazu mít. Můžete tak darovat poukaz na vámi zvolenou slevu při koupi jakéhokoli zájezdu nebo třeba slevu na zájezd do konkrétní země.

Dárkový poukaz s věnováním?

Pokud chcete poukaz věnovat k nějaké konkrétní události, například jako dárek k narozeninám, k výročí svatby, k Valentýnu, novomanželům, nejoblíbenějšímu klientovi či vašemu zaměstnanci za významné pracovní úspěchy, rádi vám vyhovíme i v těchto případech. Po úspěšném vyřízení objednávky, spolu se smlouvou o zájezdu, vám zašleme dárkový poukaz se jménem obdarované osoby a krátkým věnováním. Uveďte v objednávce do políčka Poznámky.

     

Dostali jste dárkový poukaz a chcete jej uplatnit?

Uplatnění slevy z poukazu je velmi jednoduché. Na zadní straně vašeho poukazu vlevo dole najdete specifický kód poukazu, který v objednávce zájezdu pod ceníkem a osobními údaji opište do políčka pro Vaše připomínky. Cena zájezdu bude na základě kódu poukazu upravena při zpracování objednávky. O konečné ceně vás bude informovat prodejce zájezdů.

Platnost dárkových poukazů je jeden rok od data vystavení nebo dle domluvy.

     

Podmínky uplatnění poukazu 

 1. Dárkový poukaz lze uplatnit pouze u cestovní agentury Zájezdy.cz, a.s., k poskytnutí slevy při nákupu zájezdu prostřednictvím webu www.zajezdy.cz, a to ve výši hodnoty uvedené na líci poukazu.
 2. Dárkový poukaz má svůj specifický kód poukazu, který lze uplatnit jednorázově. Zamezte jeho zneužití.
 3. Chcete-li uplatnit slevu z poukazu, opište jeho kód do políčka připomínky v objednávce zájezdu na www.zajezdy.cz.
 4. Platný poukaz je opatřen razítkem a originálně podepsaný jednatelem cestovní agentury Zájezdy.cz, a.s. nebo osobou jednatelem pověřenou. 
 5. Poukaz, jehož hodnota nebyla z jakýchkoliv důvodů uhrazena v plné výši ve prospěch agentury Zájezdy.cz, a.s., je neplatný. 
 6. Poukaz není cenným papírem. 
 7. Poukaz může uplatnit pouze jeho oprávněný držitel, a to pro jednorázovou úhradu.
 8. Nedoplatek je nutno uhradit v penězích, přeplatek se nevrací.
 9. Po uplynutí doby platnosti poukazu je osoba, která prokáže, že uhradila ve prospěch agentury Zájezdy.cz, a.s., hodnotu poukazu, oprávněna žádat o vrácení uhrazených prostředků snížených o manipulační poplatek, který činí 10 % z hodnoty všech vrácených poukazů.
 10. Ztrátu či odcizení poukazu nechť jeho držitel ve vlastním zájmu neprodleně oznámí agentuře Zájezdy.cz, a.s.

Obchodní a platební podmínky

 1. Po obdržení objednávky dárkového poukazu vám originály poukazů spolu s platebním dokladem zašleme obratem poštou. 
 2. Každý poukaz bude opatřen číslem, razítkem a podpisem jednatele cestovní agentury Zájezdy.cz, a.s., nebo osobou jednatelem pověřenou a zároveň bude zaregistrován v naší databázi pod jménem objednavatele, případně i na jméno obdarované osoby.
 3. Poukazy nebudou vystavovány jako cenina, ale jako potvrzení o zaplacení zálohy. Proto případné poškození nebo ztráta poukazu nejsou důvodem ke zrušení jeho platnosti a lze vystavit duplikát poukazu.
 4. Poukaz lze uplatnit na stránkách www.zajezdy.cz při odesílání objednávky zájezdu, kde objednatel uvede číslo poukazu. Po úspěšném zajištění zájezdu obdrží objednatel poštou originály cestovní smlouvy s CK, které po vyplnění a podepsání odešle zpět poštou v přiložené obálce spolu s uplatňovaným dárkovým poukazem.

Proč na dovolenou se Zájezdy.cz

 1. Všechny cestovní kanceláře na jednom místě
  Jednoduchý výběr z nejširší nabídky zájezdů od českých, slovenských a německých cestovních kanceláří.
   
 2. Garantujeme stejné cenové podmínky
  U nás koupíte zájezd za stejnou cenu jako u pořádající cestovní kanceláře. O slevy a výhody jednotlivých cestovních kanceláří rozhodně nepřijdete.
   
 3. Dovolená bez rizika
  Všechny cestovní kanceláře v naší nabídce jsou pojištěny proti úpadku. Navíc u nás získáte 100% garanci odjezdu na dovolenou.
   
 4. Více než 15 let zkušeností
  Jsme česká firma a prodejem zájezdů se zabýváme již od roku 2000. Svoji dovolenou si u nás každý rok vybere více než 50 000 klientů. Staňte se jedním z nich.
   
 5. Váš pohodlný nákup dovolené
  Každému klientovi se věnujeme s osobní péčí. Postaráme se o váš rychlý a pohodlný nákup. Příjemnou dovolenou!