Poznávací zájezdy

Typ: poznávací zájezdy
2 695 zájezdů | Řadit podle:  Doporučení

Dlouhověká Sardinie s Kamilou

  Itálie, Italská jezera, Lombardie, Piemonte, Sardinie, Skirama Dolomiti Adamello Brenta, Trentino - Alto Adige, Val di Sole, Cagliari, Folgaria / Lavarone, Lago Maggiore, Lesa, Lodi, San Sebastiano

Toulky jižní Sardinií s lokálními průvodci

  Itálie, Italská jezera, Lombardie, Piemonte, Sardinie, Valtellina, Alta Valtellina, Barumini, Bormio / San Colombano, Cagliari, Carloforte, Chia, Is Molas, Lago Maggiore, Lesa, Pula, San Pietro, Teulada

Za krásami Bretaně

Francie, Bretaň, Normandie, Pays de la Loire, Concarneau, Le Mans, Quimper, Rennes, Vannes

Poznávací zájezdy

Poznejte nejkrásnější místa Evropy i dalších zemí a částí světa. Prohlédněte si památky, ochutnejte dobroty v restauracích, naplánujte si zážitky. Poznávací zájezdy jsou ideální možnost, jak cestovat, vzdělávat se a poznávat nová místa.

Nejoblíbenější poznávací zájezdy

Chcete poradit, kam se vydat? Víme, které země a města lákají nejvíc. Hitem poznávaček jsou dvě evropské země, které stojí za to procestovat. Francie a Itálie. Prohlédněte si slavná města obou zemí, hlavně Paříž, Lyon, Řím, Benátky a jiná.

Další zážitky čekají ve Velké Británii a Španělsku. Projděte se po nejslavnějších městech Londýnu, Edinburghu, Madridu, Barceloně a dalších. Vydejte se po stopách Harryho Pottera, nebo si dejte paellu při tónech flamenca.

Které země ještě stojí za pozornost? Vyzkoušejte hrdé Portugalsko, luxusní Švýcarsko, rovinaté Nizozemsko, hornaté Rakousko nebo členité Norsko. Oblíbené jsou i bližší či vzdálenější země Orientu a Maghrebu jako Maroko, Egypt, Izrael a Spojené arabské emiráty.

Vychutnejte si poznávací zájezdy letecky, autobusem nebo vlastní dopravou. Všechny kombinace a možnosti jsou k dispozici.

Jen last minute
Doprava Doprava
Cena za osobu Cena za osobu
od {{tss.temp.cenaMin | currency: z18n.currencySymbol_default():0}}  Na ceně nezáleží  do {{tss.temp.cenaMax | currency: z18n.currencySymbol_default():0}}
Stravování Stravování
Délka zájezdu Délka zájezdu
Úroveň hotelu Úroveň hotelu
Typ zájezdu Typ zájezdu
Vzdálenost od pláže Vzdálenost od pláže
Přímo u pláže Do {{tss.temp.mOdPlazeMax| number:0}} m od pláže Na vzdálenosti od pláže nezáleží
Typ pláže Typ pláže
Číslo zájezdu Číslo zájezdu
Akce Akce
Obsahuje text Obsahuje text

Země:

Typ nabídky:

Doprava:

Stravování:

Délka zájezdu:

Úroveň hotelu:

Typ zájezdu:

Zrušit

Kdy vyrazit: