Poznávací zájezdy

Vydejte se s námi za poznáním. Objevujte nové a zažijte nezapomenutelné okamžiky. Pro vás, kteří máte touhu poznávat jiné kultury, obyvatele cizích zemí, dávnou historii i jedinečné přírodní krásy, máme připravenou širokou nabídku poznávacích zájezdů. S námi můžete jet do celého světa.


Poslední recenze

Lázeňský Objekt Libenský ****, Česko, Středočeský kraj, Poděbrady
5
22. 1. 2020 | Eva
Datum pobytu: leden 2020

5/5 - Úžasné
celkový dojem výborný. celá recenze
Grand Resort *****, Egypt, Hurghada, Hurghada - jih
5
22. 1. 2020 | Mm
Datum pobytu: září 2019

5/5 - Úžasné
pokud moc nezdrazi i nadale 4x za rok jedine Egypt ,ruzna mista i hotely vzdy dva tydny ,je to bez stresu ponevadz si vychutnate fakultativni vylety koupene ne od delegata v hotelu ale v Praze LMholiday.... celá recenze
Beltine Forest ****, Česko, Moravskoslezský kraj, Ostravice
5
21. 1. 2020 | spokojená klientka
Datum pobytu: leden 2020

5/5 - Úžasné
Hodnotím velice kladně a doporučuji.. celá recenze

Poznávací zájezdy

Poznejte nejkrásnější místa Evropy i dalších zemí a částí světa. Prohlédněte si památky, ochutnejte dobroty v restauracích, naplánujte si zážitky. Poznávací zájezdy jsou ideální možnost, jak cestovat, vzdělávat se a poznávat nová místa.

Nejoblíbenější poznávací zájezdy

Chcete poradit, kam se vydat? Víme, které země a města lákají nejvíc. Hitem poznávaček jsou dvě evropské země, které stojí za to procestovat. Francie a Itálie. Prohlédněte si slavná města obou zemí, hlavně Paříž, Lyon, Řím, Benátky a jiná.

Další zážitky čekají ve Velké Británii a Španělsku. Projděte se po nejslavnějších městech Londýnu, Edinburghu, Madridu, Barceloně a dalších. Vydejte se po stopách Harryho Pottera, nebo si dejte paellu při tónech flamenca.

Které země ještě stojí za pozornost? Vyzkoušejte hrdé Portugalsko, svérázné Rusko, luxusní Švýcarsko, rovinaté Nizozemsko, hornaté Rakousko nebo členité Norsko. Oblíbené jsou i bližší či vzdálenější země Orientu a Maghrebu jako Maroko, Egypt, Izrael a Spojené arabské emiráty.

Vychutnejte si poznávací zájezdy letecky, autobusem nebo vlastní dopravou. Všechny kombinace a možnosti jsou k dispozici.