Dovolená

Vybírejte si z té nejširší nabídky dovolené. Máme zájezdy pro jakékoliv vaše cestovatelské touhy a naplníme představy o dovolené u moře, na horách či kdekoliv jinde. Navíc s možností ušetřit díky slevám a výhodným Last Minute.


Poslední recenze

Hotel Wela ****, Bulharsko, Slunečné pobřeží
5
13. 8. 2018 | Embe22
Datum pobytu: srpen 2018

5/5 - Úžasné
Byli jsme maximálně spokojeni se vším. Užili jsme si klidnou a zároveň dostatečně aktivní dovolenou. Kdo rozmýšlí o hotelu Wela, nemusíte váhat. Šťastná volba.. celá recenze
Penzion Na Rozcestí **, Česko, Liberecký kraj, Janov nad Nisou
5
13. 8. 2018 | Hana Hošťálková
Datum pobytu: srpen 2018

5/5 - Úžasné
Za rozumný peníz hodně muziky, DOPORUČUJEME . celá recenze
Penzion Energy , Slovensko, Západní Slovensko, Podhájska
4
13. 8. 2018 | Smolakova Agnesa
Datum pobytu: srpen 2018

4/5 - Skvělé
Spokojenost, pekne vzpominky. celá recenze

Dovolená 2018 – zájezdy do celého světa od Zájezdy.cz

Dovolená na webu Zájezdy.cz, to je široká nabídka zájezdů od českých, slovenských i německých cestovních kanceláří, včetně denně aktualizované nabídky Last Minute zájezdů. U nás nakoupíte dovolenou pouze od řádně pojištěných cestovních kanceláří a za cenu jako u přímo pořádající CK.

Přehledná nabídka dovolené

Pravidelně pro vás sestavujeme katalogy zájezdů, ze kterých si pohodlně vybíráte dovolenou přesně podle vašeho přání. Exotika, Eurovíkendy, Léto, Poznávací zájezdyLyžařské zájezdy a mnoho dalších možností zaměření dovolené. Zájezdy se slevou nebo zajímavým bonusem jsou pro vás připraveny v Katalogu akčních nabídek a speciálních výběrů. U každého zájezdu navíc přehledně zobrazujeme nezávislé hodnocení hotelů i osobní zkušenosti hostů.