Eurovíkendy

Typ: eurovíkendy
262 zájezdů | Řadit podle:  Doporučení

Eurovíkendy

Objevte nejkrásnější města Evropy i dalších zemí. Prohlédněte si památky, ochutnejte dobroty v restauracích, naplánujte si zážitky. Zkrácené eurovíkendové pobyty nejsou náročné na dovolenou, a přece můžete poznat to nejlepší ze slavných měst.

Nejoblíbenější eurovíkendy

Chcete poradit, kam se vydat? Víme, která města lákají nejvíc. Jedničkou eurovíkendů je romantická Paříž. V závěsu jsou další evropské metropole, které psaly dějiny a mají co nabídnout. Zkuste Londýn, Řím, Amsterdam, Brusel, Kodaň nebo Budapešť.

Velmi oblíbená jsou i další města napříč Evropou. Nejvíc asi umělecká Barcelona. Další tipy na eurovíkendy, které ocenily tisíce cestovatelů: Milán, Neapol, Benátky, Edinburgh, Porto, Valencie, Lyon, Mnichov, Salzburg, Krakov a další.

Jako cíl „eurovíkendu“ můžete zvolit i vzdálenější města jako Moskvu nebo dokonce mimo euroregion Istanbul a Dubaj. Typ a charakter pobytu se nemění ani v dalekých zemích.

Jen last minute
Doprava Doprava
Cena za osobu Cena za osobu
od {{tss.temp.cenaMin | currency: z18n.currencySymbol_default():0}}  Na ceně nezáleží  do {{tss.temp.cenaMax | currency: z18n.currencySymbol_default():0}}
Stravování Stravování
Délka zájezdu Délka zájezdu
Úroveň hotelu Úroveň hotelu
Typ zájezdu Typ zájezdu
Vzdálenost od pláže Vzdálenost od pláže
Přímo u pláže Do {{tss.temp.mOdPlazeMax| number:0}} m od pláže Na vzdálenosti od pláže nezáleží
Typ pláže Typ pláže
Číslo zájezdu Číslo zájezdu
Akce Akce
Obsahuje text Obsahuje text

Země:

Typ nabídky:

Doprava:

Stravování:

Délka zájezdu:

Úroveň hotelu:

Typ zájezdu:

Zrušit

Kdy vyrazit: