Eurovíkendy

Eurovíkendy - zkrácené pobyty i cesty za poznáním. Vyberte si zájezd s průvodcem nebo využijte svůj volný čas podle svého. Eurovíkendy představují výhodný způsob jak poznávat známé metropole, jejich jedinečnou kulturu, bohatou historii i místní gastronomii. Zpestřete si život a jeďte s námi poznávat svět.


Poslední recenze

Hotel Astoria ***, Bulharsko, Slunečné pobřeží
4
16. 1. 2020 | Pepino
Datum pobytu: červenec 2019

4/5 - Skvělé
Spokojenost. celá recenze
Magawish Swiss Inn ***, Egypt, Hurghada, Hurghada - jih
5
16. 1. 2020 | Stanislav Sommer
Datum pobytu: červen 2018

5/5 - Úžasné
SUPER. celá recenze
The Grand Hotel ****, Egypt, Hurghada, Hurghada - jih
5
15. 1. 2020 | srdcemoje
Datum pobytu: září 2019

5/5 - Úžasné
Byla jsem s kamarádkou, obě máme náročné životní období za sebou, dovolenou jsme si neskutečně užili, umocnil to i výlet do Káhiry a mé osobě se splnil životní sen...vidět pyramidy. Již plánujeme návrat, seznámili.... celá recenze

Eurovíkendy

Objevte nejkrásnější města Evropy i dalších zemí. Prohlédněte si památky, ochutnejte dobroty v restauracích, naplánujte si zážitky. Zkrácené eurovíkendové pobyty nejsou náročné na dovolenou, a přece můžete poznat to nejlepší ze slavných měst.

Nejoblíbenější eurovíkendy

Chcete poradit, kam se vydat? Víme, která města lákají nejvíc. Jedničkou eurovíkendů je romantická Paříž. V závěsu jsou další evropské metropole, které psaly dějiny a mají co nabídnout. Zkuste Londýn, Řím, Amsterdam, Brusel, Kodaň nebo Budapešť.

Velmi oblíbená jsou i další města napříč Evropou. Nejvíc asi umělecká Barcelona. Další tipy na eurovíkendy, které ocenily tisíce cestovatelů: Milán, Neapol, Benátky, Edinburgh, Porto, Valencie, Lyon, Mnichov, Salzburg, Krakov a další.

Jako cíl „eurovíkendu“ můžete zvolit i vzdálenější města jako Moskvu nebo dokonce mimo euroregion Istanbul a Dubaj. Typ a charakter pobytu se nemění ani v dalekých zemích.