Poznávací zájezdy

Vydejte se s námi za poznáním. Objevujte nové a zažijte nezapomenutelné okamžiky. Pro vás, kteří máte touhu poznávat jiné kultury, obyvatele cizích zemí, dávnou historii i jedinečné přírodní krásy, máme připravenou širokou nabídku poznávacích zájezdů. S námi můžete jet do celého světa.


Poslední recenze

Hotel Astoria ***, Bulharsko, Slunečné pobřeží
4
16. 1. 2020 | Pepino
Datum pobytu: červenec 2019

4/5 - Skvělé
Spokojenost. celá recenze
Magawish Swiss Inn ***, Egypt, Hurghada, Hurghada - jih
5
16. 1. 2020 | Stanislav Sommer
Datum pobytu: červen 2018

5/5 - Úžasné
SUPER. celá recenze
The Grand Hotel ****, Egypt, Hurghada, Hurghada - jih
5
15. 1. 2020 | srdcemoje
Datum pobytu: září 2019

5/5 - Úžasné
Byla jsem s kamarádkou, obě máme náročné životní období za sebou, dovolenou jsme si neskutečně užili, umocnil to i výlet do Káhiry a mé osobě se splnil životní sen...vidět pyramidy. Již plánujeme návrat, seznámili.... celá recenze

Poznávací zájezdy

Poznejte nejkrásnější místa Evropy i dalších zemí a částí světa. Prohlédněte si památky, ochutnejte dobroty v restauracích, naplánujte si zážitky. Poznávací zájezdy jsou ideální možnost, jak cestovat, vzdělávat se a poznávat nová místa.

Nejoblíbenější poznávací zájezdy

Chcete poradit, kam se vydat? Víme, které země a města lákají nejvíc. Hitem poznávaček jsou dvě evropské země, které stojí za to procestovat. Francie a Itálie. Prohlédněte si slavná města obou zemí, hlavně Paříž, Lyon, Řím, Benátky a jiná.

Další zážitky čekají ve Velké Británii a Španělsku. Projděte se po nejslavnějších městech Londýnu, Edinburghu, Madridu, Barceloně a dalších. Vydejte se po stopách Harryho Pottera, nebo si dejte paellu při tónech flamenca.

Které země ještě stojí za pozornost? Vyzkoušejte hrdé Portugalsko, svérázné Rusko, luxusní Švýcarsko, rovinaté Nizozemsko, hornaté Rakousko nebo členité Norsko. Oblíbené jsou i bližší či vzdálenější země Orientu a Maghrebu jako Maroko, Egypt, Izrael a Spojené arabské emiráty.

Vychutnejte si poznávací zájezdy letecky, autobusem nebo vlastní dopravou. Všechny kombinace a možnosti jsou k dispozici.