Termín:
20. 10. – 29. 10. 2017
Počet dní:
10 (pá – ne)
Počet nocí:
7
Doprava:
letecky Praha
Strava:
polopenze
Cena za osobu:
Nezávazná objednávka

Popis ubytování a programu zájezdu

Poznámka

U vánočních a silvestrovských pobytů si některé hotely účtují povinný příplatek vánoční a silvestrovské galavečeře - informace si prosím ověřte v CK.

Poloha

Holiday Island Resort se nachází na malebném ostrůvku na okraji jižního Ari atolu, 97 km od mezinárodního letiště Male. Transfer vnitrostátním letem cca 30 minut. Délka ostrova je cca 700 metrů a šířka cca 100 metrů.

Vybavení hotelu

V Holiday Island resortu je Vám k dispozici telefon, fax – recepce, sekretářské služby, obchod se suvenýry, zlatnictví, foto obchod, lékařská pomoc, posilovna, sporty (tenis, badminton, stolní tenis, plážový volejbal, billiard), centrum vodních sportů, potápěčská škola, prádelna. Hlavní komplex je obklopen anglickou zahradou uprostřed tropické vegetace a křišťálově čistého moře. Interiér hotelu je odrazem modernizace s využitím moderního vybavení, starožitného nábytku a obrazů místních umělců.

Vybavení pokoje

Všechny pokoje Holiday Island resortu jsou vybaveny klimatizací, stropním ventilátorem, vanou s horkou a studenou vodou, bidetem, vysoušečem vlasů, telefonem v pokoji i v koupelně, mini barem, SAT-TV.

Stravování

Polopenze formou švédských stolů, možnost dokoupení plné penze nebo all inclusive.

Sport a zábava

Nenechte si ujít širokou nabídku výletů (ranní rybolov, noční rybolov, výlety lodí aj.). Dále můžete využít kulečník, badminton, osvětlené tenisové kurty, fitness centrum, stolní tenis a dále různé druhy vodních sportů, např. windsurfing, šnorchlování, vodní lyže, parasailing, jízda na banánu, kanoistika aj. Hudební večery, maledivská kulturní show (Boduberu) nebo karaoke.

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

Leteckou dopravu Praha – Male – Praha v nejnižší knihovací třídě, 7/10/12x ubytování ve vybraném typu dvoulůžkového pokoje s vybranou stravou, transfery letiště-hotel-letiště, asistenci česky hovořícího delegáta, letištní taxy a bezpečnostní taxy.

Základní cena nezahrnuje

* pojištění léčebných výloh v zahraničí a storna zájezdu * případný doplatek za vyšší knihovací třídu,pakliže bude v době vaší rezervace nejnižší knihovací třída v letadle vyprodána

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře Snail Travel International, která zájezd organizuje.

  • Lokalita dle CK: Jižní Ari Atol
  • Místo dle CK: Jižní Ari Atol
Informace o slevách

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Holiday Island Resort & Spa *****
(Webové stránky hotelu)

Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: přímo u pláže

Celkové hodnocení hotelu

Hodnotilo

5 uživatelů

Pořadí

1. nejlépe hodnocený hotel v destinaci Jižní Ari Atol.

Poslední komentář

24.10.2016 | Klára
Datum pobytu: 1.10.2016
Hotel splní vše, co si od dovolené na Maledivách představujete.

Nejnovější recenze

5
18.5.2016 | Standa M.
Datum pobytu 1.5.2016
5/5 - Úžasné
Ostrov má 700m na délku, ale jen 100m na šířku. Úžasné koupání a bohatá nabídka sportovního vyžití. Velmi klidný.
5
21.6.2015 | Jiří + Lenka
Datum pobytu 1.6.2015
5/5 - Úžasné
Strávili jsme na tomto ostrově, až na několik maličkostí krásnou a klidnou dovolenou. Náročnost a celková doba cesty z České republiky je malým stínem z celkové dovolené.
4
17.7.2014 | Ladislav Trtílek
Datum pobytu 1.7.2014
4/5 - Skvělé
Spokojenost.

Maledivy

Jako hrst drahokamů, roztroušených na rovníku, leží v blankytných vodách Indického oceánu a zcela odpovídají představám o tropickém ráji. Sluncem vyhřáté bělostné pláže, průzračná modř oceánu a žhavé paprsky slunce – to je ideální kombinace, která vás zve k lenošení a relaxaci na nekonečných plážích.

Maledivské souostroví měří zhruba 760 km severojižním směrem a čítá na 1190 ostrovů a ostrůvků, které se shlukují do čarokrásných korálových atolů. Z celkového počtu je jen 202 ostrovů trvale obydleno. Místní teplé vody jsou bohaté na kyslík, což vytváří ideální podmínky pro život korálů a celý podmořský ekosystém. Maledivy jsou domovem neuvěřitelných 1350 druhů korálů a ryb, a tak zajisté i vy propadnete zdejšímu úchvatnému podmořskému světu, za kterým se opakovaně vydávají i ti nejnáročnější profesionální potápěči.

Kromě šnorchlování a potápění nabízí resorty nepřebernou škálu dalších sportů a zábavy. Po aktivně prožitém dni si pak můžete v klidu užít uvolňující masáž v lázeňském centru, vychutnat si skvělou večeři od místních profesionálních kuchařů nebo se zapojit do večerní zábavy s ostatními hosty.

 

Od 1. 5. 2017 byl zaveden odletový poplatek ve výši 25 USD. Od poplatku jsou osvobozeny osoby s diplomatickou imunitou a ti tranzitní cestující, jejichž číslo letu na příletu i odletu je stejné. Poplatek se také netýká osob, které si letenky s datem odletu po 1. 5. 2017 zakoupily před 1. 2. 2017. Odpovědnost za výběr poplatku nesou letecké společnosti.

 


HOLIDAY ISLAND RESORT ****

Číslo zájezdu: 715949
Maledivy, Ari Atol, Jižní Ari Atol