Hotel Mozart, Bad Gastein

  Rakousko, Gasteinertal / Grossarltal, Rakouské termály, Salcbursko, Bad Gastein, Graukogel, Schlossalm / Angertal / Stubnerkogel

Hotel Mozart, Bad Gastein

    Rakousko, Gasteinertal / Grossarltal, Rakouské termály, Salcbursko, Bad Gastein, Graukogel, Schlossalm / Angertal / Stubnerkogel
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Hotel Mozart, Bad Gastein
Základní informace a poloha

Tento tradiční rodinný hotel s dlouholetou historií se nachází v cetru města Bad Gastein, nedaleko lázní Felsentherme. Nabízí dostatek pohodlí svými stylovými salonky, útulným barem a á la carte restaurací s výbornou kuchyní. Zastávka autobusu se nachází přímo před hotelem. Pouhých 500 metrů od hotelu je vzdálená stanice lanovky Stubnerkogel a vodopád, symbol této oblasti, je co by kamenem dohodil.

Vybavení

K zázemí hotelu patří recepce (WiFi), restaurace "Mozartstubn", hotelový bar, výtah, lyžárna. Před hotelem možnost parkování. Zarelaxovat si můžete v hotelovém wellnes cca 50 m2, kde je k dispozici, sauna, infračervená kabina a parní lázeň. Otevřeno denně 16-21 hod.

Ubytování

Každý hotelový pokoj je zařízen individuálně. Všechny pokoje jsou vybaveny vanou nebo sprchou s WC, telefonem, balkonem, kabelovou TV a připojením k internetu (za poplatek).

2-3lůžkový pokoj s koupelnou/WC, balkonem, Panorama, cca 40 m²,
2-4lůžkový pokoj s koupelnou/sprchou/WC/balkonem, Panorama, cca 40 m²,
1lůžkový pokoj s koupelnou/sprchou/WC/balkonem, Panorama, cca 20 m².

Strava

Polopenze. Snídaně formou bohatého bufetu a večeře o 3 chodech, výběr menu a se salátovým bufetem. témetické večeře:1x týdně teplý bufet

Pozn. Vybavenost poskytnutých pokojů se může typově lišit od zobrazených v nabídce.

Destinace

Není nic krásnějšího, než se po dni vyplněném pohybovými aktivitami oddat lázeňským rozkoším ve Skalních termálních lázních, které nabízejí terapie rozdělené do šesti tematických okruhů. Pozadu nezůstávají ani hotely s vlastními wellnessovými centry a bazény, do nichž proudí z hlubin země ozdravné termální prameny. V této souvislosti je třeba se zmínit také o světově proslulých gasteinských léčebných štolách, které jsou bezpochyby největší lázeňskou atrakcí.  Díky mimořádnému klimatu a 17 pramenům obsahujícím ušlechtilý plyn radon se zde úspěšně léčí pacienti trpící nemocemi pohybového ústrojí, horních cest dýchacích a poruchami imunitního systému.

Základní cena zahrnuje

  • Ubytování s polopenzí, využívání wellness dle popisu, parkování, od 7 nocí pobytu zdarma rakouská dálniční známka, karta Gastein card.

Základní cena nezahrnuje

  • Povinná úhrada na místě: pobytová taxa cca € 2,70 / os. / noc (od 15ti let)

Informace o zájezdu

Pořadatel: CK Mauthner s.r.o., IČ 28526911.
Lokalita dle pořadatele: Salcbursko, Bad Gastein

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Hotel Mozart ***
Vzdálenost od sjezdovky: 1000 m
Všechny zájezdy do  Hotel Mozart

565 656 410 Číslo zájezdu: 2 146 466
dnes 8–18 h

Rakousko

Rakousko, země majestátních horských hřebenů, jezer, malebných údolí i historických měst. Náš osobitý jižní soused je velmi dobře dostupný vlakem i autem. Díky své kvalitní silniční síti je zde cestování pohodlné a rychlé. Velká část rakouského území je tvořena alpským masivem, který je nejčastějším cílem českých turistů v letních i zimních měsících. Všeobecně vysoká kvalita služeb i možnosti vyžití pro rodiny s dětmi jsou jistotou, se kterou můžete cestovat do této země. Služby jsou ve velmi vyspělém Rakousku precizní a mnohdy překvapí. Cílem nádherné letní dovolené mohou být horské túry, nebo wellness odpočinek u vyhlášených rakouských jezer. Rakousko je lyžařskou velmocí a v zimě místní obyvatelé žijí všemi sporty spojenými s bílým prašanem na sjezdovkách. Navštivte nejoblíbenější střediska českých lyžařů Dachstein West nebo Dachstein / Schladming.

Nezávazná objednávka

Hotel Mozart, Bad Gastein
    Rakousko, Gasteinertal / Grossarltal, Rakouské termály, Salcbursko, Bad Gastein, Graukogel, Schlossalm / Angertal / Stubnerkogel

Cena
13 170 Kč/os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 146 466

Pobyt

dospělá osoba na pevném lůžku
2
13 170 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dospělý
2
600 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dítě do 18 let
0
464 Kč
samostatné pojištění storna Uniqa - za osobu
0
270 Kč