KRAKONOŠ

  Česko, Český les, Karlovarský kraj, Západočeské lázně, Mariánské Lázně

KRAKONOŠ

    Česko, Český les, Karlovarský kraj, Západočeské lázně, Mariánské Lázně
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
UBYTOVÁNÍ

2 - lůžkové pokoje, Spr.+WC, SAT/TV, lednička, fén, telefon. Na ověření: pokoje pro rodiny s dětmi (4 - lůžkové apartmány = dvě místnosti), vana, WC, lednička fen, telefon, SAT/TV Hotel je BEZBARIÉROVĚ zařízení. Rozsah bezbariérovosti najdete v dotazníku, který nám vyplnil hotel Sami posuďte, zda je pro Vás bezbariérovost tohoto zařízení dostatečná. Bezbariérové pokoje je nutné předem v CK vyžádat (a ověřit jejich dostupnost), jejich lůžková skladba i cena může být odlišná od typů pokojů, které CK standardně nabízí.

STRAVA

Polopenze. Možnost dokoupení obědů za příplatek v CK nebo na místě (široký výběr jídel v restauraci). Bližší informace o bezlepkové stravě najdete (požadavek na bezlepkovou stravu je nutné uvést do objednávky). Bezlepková strava za příplatek (cca 80 Kč / den, v případě dovozu vlastního pečiva - bez příplatku) Na požádání se přizpůsobíme několika dalším druhům diet.

DALŠÍ MOŽNOSTI - LÉTO

Golf, tenis, turistika, jízda na kole (u sjezdovky půjčovna kol, koloběžek, lukostřelba aj.), možnost zpracování 'harmonogramu dovolené' na míru - aktivity, výlety... Tip na výlet do okolí: Historický park BÄRNAU - TACHOV - Středověk žít a zažít (36 km). Více informací RYBOLOV v blízkém okolí = chlapi rybaří, dámy relaxují - hotel zajistí povolenku na rybolov - cena povolenky (platba na místě, nutné avizovat s objednávkou pobytu): 1000 Kč/osoba (při 2 osobách cena cca 800 Kč / osoba) - zapůjčení vybavení: cca 250,- Kč /osoba / vč. návnady - loviště je 8 km od hotelu ve vesnici Číhaná. - je to sportovní rybolov tvz. chyť a pusť - existuje ale i možnost si ulovenou rybu odkoupit (např. 1 kg Sivena / cca 140,- Kč a je to čerstvé - tam nemůže žádný prodejní řetězec konkurovat. Na lovišti jsou 3 rybníky : 1) je zarybněn trofejním jeseterem 5 - 35 kg 2) candátem a sivenem 3) úhořem a okouny ( tento rybníček je ideální i pro děti ) Dovolená POD ROZHLEDNOU:

 • (vzdálenost 1,1 km), 722 m. n. m., 100 schodů Dvacet tři metrů vysoká rozhledna, ze které máte výhled na Mariánské Lázně, Slavkovský les, Dyleň, Český les, Zelenou horu. Svým vzhledem má připomínat hradní zříceninu. Pokud budete mít štěstí, tak při vhodných podmínkách je na rozhledně slyšet zpívající fontána. Provozní doba (bez záruky): neomezeně Vstupné (bez záruky): zdarma
 • (vzdálenost 9,4 km), 650 m. n. m., 207 schodů Padesát pět metrů vysoká rozhledna, ze které máte výhled na Slavkovský les, Mariánské Lázně, Dyleň, Lázně Kynžvart, Přimda. Provozní doba (bez záruky): volně přístupná od 15. března do 30. listopadu, uzavřena od 1. prosince do 14. března Vstupné (bez záruky): zdarma
DALŠÍ SLUŽBY

Dětská postýlka: 250,- Kč/den MIKROKLIMATICKÁ SOLNÁ JESKYNĚ:

 • to je více jak 20 tun soli ze solných dolů a z Mrtvého moře
 • to je mikroklima, které je podobné klimatu u Baltického moře
 • to je jód a jiné mikroelementy, které příznivě působí na zdraví člověka
 • to je velké zlepšení zdraví při léčení celé řady různých onemocnění např.: - nervozita, deprese, únava, snížení imunity organizmu - nemoci oběhového ústrojí, vysoký krevní tlak, srdeční choroby, poinfarktové stavy - všechny choroby dýchacího ústrojí, astma, alergie, chronický zánět průdušek - choroby nosu, hrtanu, hrdla a dutin - dermatologické choroby typu lupenky, choroby kůže - hypofunkce štítné žlázy - choroby zažívacího ústrojí, žaludeční vředy, vředy na dvanácterníku Informace o přijímání platebních karet ( bez záruky): Hotel přijímá tyto platební karty: Visa, Mastercard, Maestro.
DÍTĚ

Až 2 děti do 1,99 let bez nároku na lůžko a stravu ZDARMA.

KOUPÁNÍ

Hotelový vnitřní bazén (6 x 11,5 m) s protiproudem. Přírodní koupaliště LIDO (cca 5,5 km) - uprostřed lesů, písčitá a travnatá pláž, občerstvení, loďky, šlapadla, stolní tenis, volejbal.

PARKOVÁNÍ

100,- Kč/noc - parkoviště hlídané bezpečnostní agenturou každý den od 18:00 do 06:00 hodin.

POBYT SE ZVÍŘETEM

220,- Kč/den

POZNÁMKA

Pobyt začíná nástupem od 14.00 hod a večeří od 18.00 do 20.00 hod v den příjezdu. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 10.00 hod.

PROGRAMOVÝ POBYT č.1

REKREAČNÍ POBYT
- ubytování s polopenzí - dle zvoleného počtu nocí (snídaně - bufet, večeře o 3 chodech - výběr hlavního jídla den předem) - volný vstup do bazénu - Wi-Fi

PROGRAMOVÝ POBYT č.2

RELAX PROGRAM (3 dny / 2 noci, nástup libovolný)
- 2x ubytování s polopenzí (snídaně - bufet, večeře o 3 chodech - výběr hlavního jídla den předem) - lékařská prohlídka - 1x klasická masáž částečná - 1x perličková koupel - 1x solná jeskyně - volný vstup do bazénu - Wi-Fi Změna procedur vyhrazena.

PROGRAMOVÝ POBYT č.3

RELAX PROGRAM (4 dny / 3 noci, nástup libovolný)
- 3x ubytování s polopenzí (snídaně - bufet, večeře o 3 chodech - výběr hlavního jídla den předem) - lékařská prohlídka - 1x klasická masáž částečná - 1x perličková koupel - 1x Lymfoven - 1x solná jeskyně - volný vstup do bazénu - Wi-Fi Změna procedur vyhrazena.

PROGRAMOVÝ POBYT č.4

RELAX PROGRAM (6 dní / 5 nocí, nástup libovolný)
- 5x ubytování s polopenzí (snídaně - bufet, večeře o 3 chodech - výběr hlavního jídla den předem) - lékařská prohlídka - 1x klasická masáž částečná - 1x perličková koupel - 1x masáž s aroma olejem - 1x koupel v soli z Mrtvého moře - 2x solná jeskyně - volný vstup do bazénu - Wi-Fi internet Změna procedur vyhrazena.

PROGRAMOVÝ POBYT č.5

RELAX PROGRAM (8 dní / 7 nocí, nástup libovolný )
- 7x ubytování s polopenzí (snídaně - bufet, večeře o 3 chodech - výběr hlavního jídla den předem) - lékařská prohlídka, - 1x klasická masáž částečná - 1x perličková koupel - 1x masáž s aroma olejem - 1x koupel v soli z Mrtvého moře - 3x solná jeskyně - volný vstup do bazénu - Wi-Fi Změna procedur vyhrazena.

CELKOVÁ KAPACITA

86 pokojů

DÁLE PRO VÁS

SPECIÁLNÍ BONUSY (přesné znění bonusů obdržíte při příjezdu na recepci, změna vyhrazena):

 • až 30% sleva na léčebné procedury v hotelu Krakonoš.
 • 15% sleva na vstup do Parku Boheminium (miniaturpark) v Mariánských Lázních.
 • 25% sleva na vstup do Muzea karlovarské Becherovky. Spojeno s degustací 3 druhů známého likéru Becherovka.
 • sleva 100,-Kč na golfové hřiště Teplá - 9 jamek (PO-PÁ = 300,-Kč, SO, NE= 500,-Kč)
 • sleva 10% na zapůjčení motokár (Leihart/gokart) STANDART, Kartarena (u Chebua každý den 10:00-19:00hod. Ve dnech závodů otevřena půjčovna až po jejich ukončení.
 • sleva na bowling Roxy - Planá
 • sleva 20% na bowlingovou dráhu v Bowling baru Dyleň
 • sleva 10% - Herna virtuální reality v Sokolově
 • 10% sleva na pravé pivní lázně v Chodové Plané Rezervace předem nutná. Změna bonusů pro hotelové hosty vyhrazena.
REKREAČNÍ POPLATEK

cca 21,- Kč/os. od 18 let/den

AKČNÍ NABÍDKA

?ZDARMA BAZÉN

 • CHLAPI RYBAŘÍ - DÁMY RELAXUJÍ (hotel zajišťuje rybářské povolenky) 'RYBA DOKTOR' - vyzkoušejte Bio pedikúru (odstranění ztvrdlé kůže na nohou popřípadě na rukou) pomocí rybek Garra Rufa. Enzym, který rybky vypouštějí při 'peelingu' do kůže zjemňuje, desinfikuje a zároveň léčí postiženou oblast kůže. Tyto rybky se využívají i pro léčbu lupénky či atopického ekzému. U nás můžete toto ošetření vyzkoušet v rámci již zmíněné pedikúry.
PROČ K NÁM

Proč hotel Krakonoš Mariánské Lázně: - klidné místo obklopené přírodou mimo rušné centrum lázní vhodné i pro rodiny s dětmi - lyžařský areál Mariánky pouhých 300 m - bio pedikúra ('ryba doktor') - balneoprovoz: mj. suchá vodní masáž a infrasauna - bonus v podobě slevy do muzea Becherovky - hotel zajišťuje rybářské povolenky: chlapi rybaří - dámy relaxují

VYBAVENÍ

Recepce, směnárna, restaurace, lobby bar (k dispozici 24 hod denně), venkovní terasa, vnitřní bazén, solná jeskyně, zajištění vstupenek na různé kulturní akce, hlídané parkoviště, Wi-Fi internet v celém hotelu zdarma, pedikúra za pomocí rybiček GARRA RUFA. Lyžárna/kolárna, bezpečnostní trezor na recepci zdarma, letní venkovní terasa. Balneoprovoz: suchá vodní masáž, infra sauna, chmelová koupel,konopná koupel, bylinná koupel, ovesná koupel, koupel s mořskou solí, plynové injekce, podvodní masáže, perličkové koupele, masáže - čokoládové, klasické, reflexní i masáže plosek, masáž lávovými kameny, ultrazvuk, magnetoterapie, inhalace, rašelinové obklady, zábal z Mrtvého moře, skupinová vodní gymnastika, lymfoven - proti celulitidě, plynové obálky, parafín. Součástí areálu hotelu je 'pohádkový sochařský ráj', kde jsou vytesány sochy s pohádkovými motivy a vytvořen betlém, vč. posezení (lavičky). Zařízení je certifikováno dle oficiální jednotné klasifikace ubytovacích zařízení České republiky v Hotelstars Union jako Hotel*** Superior

POLOHA

Hotel Krakonoš se nachází v přírodním prostředí nad Mariánskými Lázněmi, asi 2 km od centra města, nedaleko golfového hřiště, lyžařské sjezdovky, kabinkové lanovky, jízdárny, dančí obory, rozhledny Hamelika a známého parku miniatur Boheminium. Mariánské Lázně jsou městem v parcích a lesích, kde vyvěrá mnoho léčivých minerálních pramenů. Architektura konce 19. století dodává městu nostalgicky elegantní ráz.

PŘÍJEZD AUTEM

Autem od Prahy po dálnici E50 přes Plzeň do Mariánských Lázní (sjezd na 128 km na silnici č. 21 Chodov, Chodová Planá). V Mariánských Lázních po ulicích Máchova, Anglická, Pod Panoramou až k hotelu. Vzdálenost: z Prahy 171 km, z Brna 375 km, z Ostravy 551 km.

PŘÍJEZD AUTOBUSEM

Autobusem do Mariánských Lázní (cca 3 km), odtud TAXI nebo městskou hromadnou dopravou. Trolejbusem číslo 5 k hotelu Excelsior, pak autobus č. 13 až k hotelu Krakonoš. Aktuální autobusové spojení vyhledáte na

PŘÍJEZD VLAKEM

Vlakem do Mariánských Lázní (cca 3 km), odtud TAXI nebo městskou hromadnou dopravou. Trolejbusem číslo 5 k hotelu Excelsior, pak autobus č. 13 až k hotelu Krakonoš. Aktuální vlakové spojení vyhledáte na

Základní cena zahrnuje

 • ubytování na příslušný počet nocí
 • vybraný typ dopravy a stravování
 • pojištění zájezdu proti úpadku cestovní kanceláře

Základní cena nezahrnuje

 • cestovní pojištění
 • místní taxy a poplatky (např. pobytová taxa, vratná kauce apod.)
 • fakultativní služby (za příplatek)
 • víza (pokud jsou vyžadována)

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Atis, IČ: 25351117. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

 • Lokalita dle CK: Západní Čechy
 • Místo dle CK: Mariánské Lázně

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 755 944
dnes 7.30–17 h

Nezávazná objednávka

KRAKONOŠ
    Česko, Český les, Karlovarský kraj, Západočeské lázně, Mariánské Lázně

Cena
3 986 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 755 944

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
3 986,5 Kč
příplatek za neobsazené lůžko - celá ubytovací jednotka
0
2 610 Kč

Pojištění

samostatné pojištění Storno - za osobu
2
108 Kč
pojištění Storno plus (epidemie, sopka, tsunami a jiné) - za osobu
2
160 Kč