Spa hotel Lanterna

  Česko, Javorníky, Velké Karlovice - Léskové

Spa hotel Lanterna

    Česko, Javorníky, Velké Karlovice - Léskové
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Letovisko

Velké Karlovice - Léskové

Umístění

Čtyřhvězdičkový komfortní Spa hotel Lanterna se nachází v Resortu Valachy v CHKO Beskydy ve Velkých Karlovicích, v údolí Léskové. Svým vybavením a službami uspokojí i náročné hosty.

Hotel

Dvě restaurace, Cocktail bar, Café Lanterna, dětský koutek. Relaxační centrum L- Spa -krytý bazén s vodními atrakcemi (10x5m), whirlpool se slanou vodou, ochlazovací bazén, finská sauna se saunovými rituály, parní lázeň, nabídka relaxačních masáží, Beauty salon, multifunkční sprchy s ochlazovacím vědrem. Hotel je nekuřácký. Výtah k dispozici. Hosté mohou bezplatně využívat 3,5 km vzdálené relaxační centrum Wellness Horal s termálními bazény.

Pokoje

Moderní dvoulůžkové pokoje Standard a Suite s možností přistýlky nebo propojení dvou pokojů (vhodné pro rodiny). Na všech pokojích je sprcha, WC, LCD TV/SAT, minibar, trezor, fén, internet, župan, osuška, přezůvky do L-spa.

Stravování

Snídaně a večeře formou bufetových stolů

Rekreace

Koupání - hotelové L Spa relaxační centrum s bazénem a vodními atrakcemi, relaxační centrum Wellness Horal (3,5 km) s termálními bazény, koupaliště ve Valkých Karlovicích (4 km), rekreační nádrž Na Stanoch Nový Hrozenkov (10 km)

Lyžařské vleky

Běžky – 40 km značených a upravovaných běžeckých tras
Sjezd – Ski areál Razula se 3 sjezdovkami, snowtubing, lyžařská škola, půjčovna lyží, běžek a sněžnic, několik dalších lyžařských areálů do 20 minut autem (Bílá, Kohútka, Karolinka....)

Základní cena zahrnuje

  • ubytování na příslušný počet nocí
  • vybraný typ dopravy a stravování
  • pojištění zájezdu proti úpadku cestovní kanceláře

Základní cena nezahrnuje

Informace

  • Parkování - u hotelu zdarma Místní poplatek - není zahrnut v ceně pobytu - úhrada na místě Pobyt se psem - 950 Kč/noc- pouze po předchozí dohodě Zdarma - vstup do L spa (bazén, whirlpool, sauna) - vstup do Wellness Horal s termálními bazény, saunový svět - shuttle servis do hotelu Horal - víkendové saunové rituály do ubytované hosty Check- in: od 15:00 hod. Check-out: do 12:00 hod.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Čedok, IČ: 60192755. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Lokalita dle CK: Javorníky
  • Místo dle CK: Velké Karlovice - Léskové

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 668 273
dnes 7.30–17 h

Nezávazná objednávka

Spa hotel Lanterna
    Česko, Javorníky, Velké Karlovice - Léskové

Cena
4 780 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 668 273

Zájezd

dospělá osoba
2
4 780 Kč

Pojištění

samostatné pojištění Storno - za osobu
2
108 Kč
pojištění Storno plus (epidemie, sopka, tsunami a jiné) - za osobu
2
160 Kč